Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди 📚 - Українською

Читати книгу - "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"

1 385
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" автора Марі Кондо. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 22 23 24 ... 43
Перейти на сторінку:
настав час віднести їх до банку. Що довше ви чекаєте, то важчим буде ваш багаж і то більше проблем він вам завдасть.

Я також помітила, що з якоїсь незрозумілої причини мої клієнти починають складати копійки в мішечки, коли їхні скарбнички переповнюються. Через кілька років, проходячи мій курс, вони натрапляють на такий мішечок, що мало не рветься від кількості копійок у ньому, десь у віддаленій частині комоду. За цей час тканина вбирає в себе запах іржі та цвілі, копійки втрачають колір і видають глухий, а не дзвінкий звук. На цьому етапі мої клієнти швидше проігнорують вміст мішечка, ніж будуть його використовувати. Навіть писати про таке важко, а бачити на власні очі копійки, позбавлені їхньої вартості та платоспроможності, – просто неможливо. Я благаю вас: врятуйте ці забуті копійки, які чахнуть у вашому домі, засвоївши принцип – «у гаманець».

Між іншим, існує помітна різниця у тому, як чоловіки й жінки ставляться до дрібних грошей. Зазвичай чоловіки кладуть копійки в кишені або на відкриті місця, такі як трюмо чи стіл. Проте жінки кладуть їх у коробочки чи мішечки й ховають їх у шухляду. Складається враження, що таким ставленням до копійок чоловіки виражають свій інстинкт готовності відповісти на небезпеку в будь-який момент, а жінки – інстинкт захистити свій дім. Ця думка змушує мене зробити паузу й задуматися над таїнством життя, коли я проводжу свій день, ділячись з іншими людьми магією прибирання.

Комоно (із категорії «різне-2»): одноразові речі – речі, які зберігаються «просто так»

Дивовижну кількість речей ми одразу визначаємо, як одноразові, навіть не питаючи себе, чи викликають вони радість. Я вже згадувала, як важливо відмовитися від речей, з якими вам складно розлучитися. Наводячи лад удома, так само важливо звертати увагу на ті речі, які зберігаються без особливої мети. Дивовижно, але більшість людей навіть не здогадується про всяку всячину, яка займає стільки простору в їхніх домах.

Подарунки

Тарілка, подарована в день весілля, яка ще досі лежить у коробці на верхній полиці серванта. Брелок, який подарувала вам подруга і який лежить у шухляді. Набір дивних пахощів, подарованих вашими колегами з нагоди дня народження. Що спільного є між цими речами? Вони – подарунки. Якісь важливі для вас люди витратили свій дорогоцінний час, аби вибрати та придбати їх. Вони – прояв любові та уваги. Ви ж не можете їх просто так викинути, правда?

Але поміркуймо детальніше. Більшість цих подарунків ви навіть не розпаковували або використовували лише раз. Визнайте це. Вони просто не відповідають вашому смаку. Справжня мета подарунка полягає в тому, щоб хтось його отримав. Подарунки – не «речі», а спосіб передати чиїсь почуття. Дотримуючись такого погляду, ви не відчуватимете провини, викинувши подарунок. Просто подякуйте йому за радість, яку він вам приніс, коли ви його отримали. Звичайно, було б ідеально, якби ви могли користуватися ним із задоволенням. Але, безумовно, людина, яка подарувала вам його, не захотіла б, щоб ви користувалися ним тільки з почуття обов’язку або зовсім відклали його, відчуваючи докори сумління при кожному погляді на нього. Викидаючи такі подарунки, ви робите це й заради дарувальника.

Упаковки від мобільних телефонів

Коробки займають багато місця. Викидайте коробку від вашого мобільного телефону, як тільки відкрили її. Ні інструкція, ні CD, які йдуть разом з телефоном, вам також не потрібні. Як користуватися телефоном, ви поступово зрозумієте самі. Усі мої клієнти позбулися таких речей, і жоден із них не почувається дискомфортно за їхньої відсутності. Якщо у вас таки виникла проблема, ви завжди можете звернутися за допомогою до продавця магазину, у якому ви придбали телефон. Набагато швидше попросити поради в професіонала, ніж намагатися знайти відповідь в інструкції самостійно.

Шнури невідомого призначення

Якщо ви бачите якийсь шнур і гадки не маєте, для чого він потрібен, є велика ймовірність, що ви більше ніколи не користуватиметесь ним. Такі шнури завжди залишатимуться загадкою. Ви хвилюєтеся, що він може знадобитися, коли щось вийде з ладу? Не варто цього робити. Я бачила незліченну кількість будинків, де зберігаються дублікати одного й того самого типу шнура, але зв’язка шнурів лише ускладнює пошук потрібного. Зрештою легше придбати новий. Зберігайте лише ті шнури, призначення яких ви точно знаєте, а решту викидайте. Імовірно, ваша колекція містить чимало шнурів від пошкоджених приладів, яких ви вже давно позбулися.

Запасні ґудзики

Запасні ґудзики вам ніколи не знадобляться. У більшості випадків, коли відпадає ґудзик – це означає, що якусь сорочку чи блузку досить довго носили з любов’ю і тепер її дні добігають кінця. Що стосується пальт і курток, які ви плануєте носити протягом тривалого періоду часу, я рекомендую пришивати запасні ґудзики до підкладки одразу після покупки. Що стосується іншого одягу, то, якщо ви загубили ґудзик і дуже хочете його замінити, ви завжди можете придбати в крамницях для рукоділля все, що вам потрібно. Працюючи в цій сфері, я зробила висновок, що, коли відпадає ґудзик, люди зазвичай не квапляться пришивати інший, навіть якщо мають запасний. Натомість вони продовжують носити цю одежину без ґудзика або не вдягають її і вона відлежується в шафі. Якщо ви не збираєтеся використовувати запасні ґудзики, тоді вам неважко буде їх викинути.

Коробки від електроприладів

Деякі люди зберігають коробки від електроприладів, бо думають, що зможуть отримати більше грошей за прилади, якщо вирішать колись їх продати. Однак це марнування вашого часу. Якщо ви порахуєте, скільки грошей платите за те, щоб перетворити свій житловий простір на склад порожніх коробок, то побачите, що це обходиться вам дорожче, ніж ви можете заробити, продаючи прилади в коробках. У випадку переїзду вони вам також не знадобляться. Можете думати про такі коробки, коли настане час переїжджати. Як жахливо дозволяти якійсь набридливій коробці займати стільки місця у вашому домі тільки через те, що вона може колись знадобитися.

Зламані телевізори та радіоприймачі

Я часто натрапляю на зламані телевізори та радіоприймачі в будинках своїх клієнтів. Звичайно, їх не варто зберігати. Якщо у вас є зламані прилади, розглядайте це як можливість зв’язатися з вашою місцевою компанією з утилізації відходів і позбудьтеся їх.

Постільна білизна для гостей, які ніколи не приходять

Матрац чи розкладне ліжко, ковдра, подушка, підковдра, простирадла – один комплект постільної білизни займає чимало місця. Це те, що мої клієнти часто викидають під час наших занять – і знову ж таки, без жодної краплини жалю. Хоча потрібно мати запасну постільну білизну, якщо до вас

1 ... 22 23 24 ... 43
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» жанру - 💙 Дім, Сім'я:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"