Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Весняна казка, Еммі Берн 📚 - Українською

Читати книгу - "Весняна казка, Еммі Берн"

111
0
06.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Весняна казка" автора Еммі Берн. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 26 27
Перейти на сторінку:
12

Епілог 

Три роки по тому 

Не віриться що це вже третя річниця нашого весілля , на тому тижні я получила червоний диплом про закінчення університету.  Та вже подала на адвокатську ліцензію , тільки працювати я буду вже після декрету. 
Ми купили великий будинок за містом , де живемо великою дружньою сім'єю. Спочатку забрали дідуся та його медсестру, він був дуже радий таким змінам . А ще більше зрадів , коли і бабуся переїхала до нас, і у них зав'язались дружні відносини. Бабуся сама за ним доглядає , і здається що там більше ніж дружба . А вона тільки сміється що у її віці це вже не можливо , але ми з Марком все бачимо. Бабуся з Марком дуже сильно подружились , та полюбили одне одного, здається вона навіть тепер його більше любить . Ну цілує його вона вже точно більше, адже через мій стильний токсикоз на початку вагітності , я не переношу, щоб до мене хтось доторкався . Марку доводилось приймати душ пару разів на день , він звичайно був не в захваті , але нічого мені окрім слів кохання не говорив .

Два місяці тому, ми забрали жити до нас мою маму , для неї ми підготували спеціальну кімнату. У ній все зроблено так , щоб матусі було легше піклуватись про себе. Я просто плакала від щастя, коли вперше дивилась як моя мама сама вмивається та витирає своє обличчя.  Розмовляти поки у мами не виходить, але я не втрачаю надії , що колись знову почую як мама мене любить . А так я  почуваюсь дуже щасливою, поряд зі мною моя сім'я і скоро у нас народиться синочок. Ми поки не знаємо як його назвати, але пару варіантів у нас вже є .

Два роки по тому

— Коханий ,ходи швидко сюди . Тео сказав перше слово - кличу свого чоловіка, та не можу повірити  , що мій синочок сказав слова мама .

— А ну повтори для татка -  так ніжно та лагідно це сказав Марк, що я не стримала сльози.

— З-з-зачакайте - із камерою підійшла до нас мама  . Їй поки важко говорити , але вона старається , лікування помагає і сам лікар казав що це чудо.  Так приймати ліки потрібно все життя , але дивлячись на результат це цього варте.  

— Ма - ма - мій синочок дивиться на мене , та тягне свої ручки у мої обійми. Я швидко виконую його прохання, вдихаю його запах і просто насолоджуюсь моментом.

Мама нас знімає , а Марк кожного цілує у голову. Я бачу як сильно він любить нашого сина , і ми вже почали обговорювати, щоб у нас появилась ще і донечка . Та щоб у неї був такий самий колір волосся як і у мене, а то Тео це маленька копія татка  

Про роботу говорити ще рано , мені дуже подобається материнство . І Марк достатньо заробляє, щоб я ні про що не переживала. Чим більше часу я проводжу вдома, тим більше розумію що це була мрія мого батька бути юристом , а не моя . Тому навіть не впевнена , що колись повернусь до цієї професії.

Я щаслива , дуже щаслива . І хочу побажати кожному зустріти своє кохання, та берегти його від усіх . У вас будуть суперечки без них просто не можливо, але після них завжди настає мир.  Прокидатись що ранку , відчувати його рідний запах , це найкраще що може бути.

 

От і завершилася ця історія. Надіюсь вона вам сподобалась, я хотіла щоб вона була легкою та романтичною. Тому якщо вам сподобалась я буду рада вподобанням . Та будь ласка напишіть своє враження у коментарях) 

Надіюсь у вас все добре і ви у безпеці ) Бажаю вам мирного неба та здійснення ваших мрій ) 

Щоб у вас також життя було схоже на найромантичнішу казку ) 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

1 ... 26 27
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Весняна казка, Еммі Берн», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Весняна казка, Еммі Берн"