Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Морок, у якому тону, Ксандер Демір 📚 - Українською

Читати книгу - "Морок, у якому тону, Ксандер Демір"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Морок, у якому тону" автора Ксандер Демір. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 27 28 29 ... 58
Перейти на сторінку:
21

Даша

 

Поки хлопці поїхали до ветеринарки й в зоомагазин, я повернулась додому і прийнялась розігрівати їжу. Не розумію, як я легко я погодилась на цього цуцика? Невже, просто в дитинстві, коли я благала батьків взяти якусь бездомну тваринку, вони відмовляли, тому я так легко погодилась на авантюру хлопця? Думаю, так. До того ж песик в домі – це до щастя.

Я швидко розігріла усі страви у вечірньому меню, це вже можна так назвати, і буквально одразу ж у двері подзвонили.

-Привіт, сумувала? – у квартиру зайшли хлопці з цуциком на руках, точніше ніс його Саша, Давид тримав пакети з іграшками та з усім іншим для пса.

-Так, вже встигла. Ви так багато, що купили. – я навіть ледь рота не відкрила.

-В зоомагазині були скидки, нам пощастило. –Давид посміхнувся і поставив пакети на підлогу. – Вітаю, у нас ще один хлопчик. Лікарі сказали, що песик дуже слухняний і добрий.

-Ви так швидко.

-Так, черги не було, на щастя. – Саша поставив цуцика на підлогу і зняв з себе верхній одяг. – Я буду бавитись з ним!

-Так, тільки спочатку ми всі повечеряємо. І напевно, цуцика потрібно помити? – нахилилась до тваринки й погладила його.

-Не потрібно. Лікарі обстежили його, а грумери вже зробили своє діло. – заявив Давид, посміхаючись.

-Ну авжеж, я і не сумнівалась в тобі. – я розсміялась і вказала на кухню. – Вечеряти!

Поки я накривала на стіл, Давид і Саша грались з цуциком, і намагались правильно розташувати його миски, аби той також поїв. І з часом ми усі справились з нашими роботами й нарешті сіли за стіл.

-Ми заскочили з Сашком до магазину, і придбали дещо для нас з тобою, і Саші окремо. – несподівано до кухні зайшов Давид і простягнув мені пляшку вина і вишневого соку. – Сюрприз.

-Ти ж за кермом? – покосилась на хлопця.

-Я пропонував йому переночувати у нас. – проговорив Сашко.

-Таксі працює для такої справи. – Йилмаз посміхнувся і відкрив пляшку, беручи штопор, що висів як магнітик на холодильнику.

-Гаразд. Сідай за стіл вже.

Давид нарешті всівся, дивно посміхаючись до мене, ще й цей синець під його оком, оххх...

Ми швидко поїли вечерю, проте я і Давид, все ще залишались за столом, окрім Саши. Він одразу ж як поїв, побіг гратись зі своїм новим другом, повністю забуваючи про нас.

-Ти як себе почуваєш після бою? - відпила трохи вина з бокала, і поставила його на місце.

-Все гаразд, дякую. – він мило посміхнувся і схилив голову собі на кулак.

-Але ж.. твоя рука? Вона ж знову потурбувала тебе під час бою, так? – нахилила голову набік, пильно дивлячись на хлопця. – І не обманюй мене, що все гаразд. Яна розповіла мені правду.

-Ох, ці Йилдизи. – закотив очі. – Весь час постійно пліткують про все. Сім’я.

Ми засміялись і знову перекинулись поглядами.

-Ти так і не хочеш розказати про свою руку, так?

-Ні, та не в тому діло. Мені нема чого приховувати вже, ти і так все знаєш. – він протер свій лоб і продовжив. – Під час бою і справді, я просто не так вдарив і потягнув м’яз, тому, так, трохи схватила рука. Але зараз все добре вже, я розім’явся і біль минула.

-Тобі потрібно бути обережним, а не займатись єрундою, цими боями.

-Гаараазд, мамочка. Я буду більш обережним. – посміхнувся, кліпаючи очима. Я закотила очі. – До речі, після бою до мене підійшли деякі вихованці Костюка, я думав вони мене бити будуть, проте ні. Просились, аби я став їхнім тренером. Уявляєш, я і тренер.

-Ого. – я пильно стежила за усіма боями, але той накал, що був між Давидом і Сергієм, відчули усі. Бій і справді був шикарний і технічним. Ніколи не могла повірити, що мені сподобається дивитись на таке. – І що ти їм відповів?

-Сказав, що подумаю. Я не маю кваліфікацію тренера, аби тренувати хлопців. На жаль. Тому навряд-чи вийде. – він розвів руки в сторони, криво посміхаючись.

-Колись ти розповідав мені, що хочеш відкрити свій гурток якийсь. Можливо це знак? – я зловила очі Давида, і навіть не усвідомлюючи того, закусила губу. Що зі мною? Спочатку його оголений вид, тепер просто його коронна посмішка… Я схожу з розуму.

-Я подумаю, але навряд в мене вийде. Я вдячний, що ти мене підтримуєш, попри те, що в обід ти підтримувала мого суперника. – Давид знову посміхнувся краєм губ, піднімаючи одну брову.

-Стоп! Коли це я вболівала за Сергія? – покосилась на Йилмаза.

-Мамо, Давид, я вигадав ім’я песику. – несподівано до кімнати забіг Саша, а за ним і його новий друг. – Тепер його ім’я – Байт!

-Чому саме це ім’я? – запитав Давид.

-Не знаю, таке в голову прийшло. Я люблю комп’ютери. – син посміхнувся і втік знову гратись.

-Нехай бавиться собі, він ще малий. – сказала я і кинула до рота шматочок яблука. – Хоча, знаючи Сашу, зараз він вивчає «як стати кінологом, коли мені шість?». – ми знову розсміялись і випили трохи вина.

-Він справді так сильно любить ці всі науки, правила, головоломки? – здивувався Йилмаз.

-Неймовірно. А останнім часом, виявилось ще, що він почав вигадувати свої вірші. Схоже, це у вас в крові.

-Я також в такому віці почав писати вірші. Дитячі, безглузді віршики. Проте, наукою я не захоплювався сильно. Хоча, знаю, хто неймовірно таке любив.

-З вашої сім'ї? – цікаво, хто це може бути?

-Так, дідусь дуже любив науки, космос, головоломки і будівництво. Як тільки мене забрали до Туреччини, саме він постійно доглядав за мною, з бабусею, і намагався показати, що всі ці цікавинки, математика, те, інше, неймовірно цікаво, але я не фанат цього. – видно було як він засумував і опустив погляд. Ібрагім і справді був дуже хорошою людиною. Я б знову хотіла прилетіти до них в Стамбул і провести час з його рідними, як колись.

-Мені шкода.. – я сіла поруч з Давидом, я обійняла його руку, схиляючи голову йому на плече.

-Він дуже любив тебе. Коли він приїхав до Києва, аби дати мені нові документи, він сказав одну фразу, яку я дуже запам’ятав: «Піклуйся про Дашу, вона зараз важливіша за всіх має бути для тебе. А я онуків хочу! Точніше правнуків.». Шкода, що він так і не побачив Сашу.

-Думаю, бабуся Сайжі буде не проти, аби внук завітав до неї якось. – я посміхнулась, дивлячись в очі Йилмаза, видно були як вони загорілись і він був щасливий.

-Спочатку потрібно розповісти Саші. Але я не хочу все робити скоро.

-Ти правий. – я відпустила його і прислухалась до тиші. Чому так тихо?

-Щось сталось? – підняв брови Давид, косо дивлячись на мене.

-Чуєш? – знову продовжила прислухатись.

-Що я маю чути?

-Занадто тихо.. схоже, там щось відбувається!

Я піднялась з-за столу і направилась до кімнати сина. Зазвичай, коли так тихо, Саша щось чворить, по типу: побудую вежу з фоторамок, чи маминих каблуків, чи щось на кшталт цього. Але як тільки я зайшла до середини, побачила сплячого сина, що обіймав Байта, який також мило сопів.

-Щось стало..? – до кімнати зайшов Давид, голосно говорячи, але я прикрила його рота.

-Чш.. – вказала на двері й ми вийшли до коридору, закриваючи двері в кімнату сина. – Схоже, він сьогодні сильно вимотався.

-Так, навіть забув показати мені свій готовий набір. – Давид посміхнувся і ми відійшли трохи далі, опиняючись між двома стінами, в арці, що вела до зали.

-Ти не сильно засмутився, я бачу. – я відповіла хлопцю взаємністю і той ще більше хитро посміхнувся, закусуючи губу. Куди він дивиться?

-Так, ти справді вболівала за мого суперника, коли на рингу був ще твій коханий чоловік? – підняв брови й знову лис. – Я б завжди підтримував тільки тебе.

-Чому ти вирішив, що я була на боці Костюка? – також підняла брови та провела по його торсу пальцем. В обід він був роздягнутий, а зараз на цьому прекрасному накачаному тілі була темна сорочка.

-Під час перерви, ти щось тихо шепотіла йому на вухо.. – він покосив брови, продовжуючи тримати посмішку.

-Взагалі-то, я попереджала його про твою руку, аби він був обережним. – пояснила Йилмазу.

-Оу, ти переживала за мене? – він поставив наді мною свою руку, спираючись на стінку.

-А ти думаєш, я за тебе не переживаю взагалі? – знову провела пальцями по його тілу, від чого він здригнувся. – Погано думаєш.

-Та невже. – нахилився до мого вуха, спостерігаючи за моєю реакцією. – Здається, вино знову любить грати в мені. І я до біса хочу тебе поцілувати.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 27 28 29 ... 58
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Морок, у якому тону, Ксандер Демір», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Морок, у якому тону, Ксандер Демір"