Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Об’єкт 21 📚 - Українською

Читати книгу - "Об’єкт 21"

191
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Об’єкт 21" автора Віктор Степанович Сапарін. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💙 Пригодницькі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 28 29
Перейти на сторінку:
в інституті кінематографії вчиться. Так їм спеціальну лекцію читали. Так і називається: «Оптичні обмани».

— Але ж черевики ці не обман, — заперечила Петрикова мати і підштовхнула сина ближче до Марії Петрівни. — І Петрик теж. Це не оптичний обман.

— Ет, не кажіть, — поважно кинула та, навіть не глянувши на Петрика, — хлопчаки всі обманщики. А ваш ніскільки не кращий за інших. Чого ви з ним так панькаєтесь, не розумію! Якісь особливі черевики йому пошили… Міг би й у звичайних походити!

Тут тільки Антоніна Гнатівна зрозуміла, то вона все одно ніколи не переконає Марію Петрівну, і що даремно боялася її думки і хвилювалася через це.

А черевики? Петрик і досі ходить у них.ЗМІСТ

Кришталевий серпанок

Об’єкт 21

Таємниця кулі «7»

Нитка Аріадни

Чарівні черевики
Оглавление Віктор Сапарін ОБ’ЄКТ 21 КРИШТАЛЕВИЙ СЕРПАНОК   Літун   Слідство почалося   Слідство триває   Кінчик нитки   В інституті   «Б-34» виходить у світ ОБ’ЄКТ 21 ТАЄМНИЦЯ КУЛІ «7»   Гості з неба   Незвичайна більярдна куля   Куля «7» зникла   По слідах кулі «7»   Іспит НИТКА АРІАДНИ ЧАРІВНІ ЧЕРЕВИКИ ЗМІСТ
1 ... 28 29
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Об’єкт 21», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Об’єкт 21"