Книги Українською Мовою » 💙 Бізнес-книги » Сторітелінг для очей, вух і серця 📚 - Українською

Читати книгу - "Сторітелінг для очей, вух і серця"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Сторітелінг для очей, вух і серця" автора Марк Лівін. Жанр книги: 💙 Бізнес-книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 31 32
Перейти на сторінку:
став успішним / пер. з англ. В’ячеслав Циба. К. : Наш формат, 2017. С. 44.

21

ARPANET. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/ARPANET.

22

Маккі Роберт, Джерас Том. Сторіноміка / пер. з англ. Євгенія Голобородька. К. : Vivat, 2019. С. 16.

23

Netflix.com Traffic, Demographics and Competitors // Alexa. URL: https://www.alexa.com/siteinfo/netflix.com.

24

You Now Have a Shorter Attention Span Than a Goldfish // Time. URL: https://time.com/3858309/attention-spans-goldfish/.

25

The Human Attention Span [infographic] // Wyzowl. URL: https://www.wyzowl.com/human-attention-span/.

26

The Digitization of the World. URL: https://www.seagate.com/files/www-content/our-story/trends/files/idc-seagate-dataage-whitepaper.pdf.

27

Даймонд Джаред. Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами / пер. з англ. Тарас Цимбал. К. : Видавнича група КМ-Букс, 2018.

28

Пітерсон Джордан. 12 правил життя. Як перемогти хаос / пер. з англ. Дмитро Кожедуб. К. : Наш Формат, 2019. С. 232–233.

29

Історію взято з книжки Алекса Корба «У пастці депресії» (К. : Наш формат, 2019. С. 11).

30

Вітґенштайн Людвіг. Tractatus Logico-Philosophicus; Філософські дослідження / пер. з нім. Євген Попович. К. : Основи, 1995.

31

Даліо Рей. Принципи / пер. з англ. Борис Превір, Наталія Ференс. К. : КМ-Букс, 2019.

32

5 Чому. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/5_Чому.

33

Марк Лівін. «Український письменник хоче грошей». Інтерв’ю з критиком Євгенієм Стасіневичем // The Village Україна. URL: https://www.the-village.com.ua/village/knowledge/knowledge-interview/285267-ukrayinskiy-pismennik-hoche-groshey-interv-yu-z-kritikom-evgeniem-stasinevichem.

34

Марк Лівін. Ти боїшся померти, але не так сильно, як набрати вагу // The Village Україна. URL: https://www.the-village.com.ua/village/city/city-experience/269851-u-mene-anoreksiya.

35

Сердюк Ярослав. Ярослав Сердюк, banda.agency: 10 привычек сильного бренда // AIN. URL: https://ain.ua/2017/11/14/yaroslav-serdyuk-banda-agency-10-privychek-silnogo-brenda/. Переклад автора.

36

Rogers Carl R., Richard Evans Farson. Active Listenin. Eastford, Martino Publishing, 2015.

37

Пітерсон Джордан. 12 правил життя. Як перемогти хаос / пер. з англ. Дмитро Кожедуб. К. : Наш формат, 2019. С. 216.

38

Raul Berrios. What Is Complex/Emotional About Emotional Complexity? // Frontiers. URL: https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpsyg.2019.01606/full.

39

Trigger. URL: https://www.merriam-webster.com/dictionary/trigger.

40

Дацюк Ольга. Понад 100 тис. людей закликають Netflix скасувати серіал про фетшеймінг // Inspired. URL: https://inspired.com.ua/creative/ponad-100-tys-lyudej-zaklykayut-netflix-skasuvaty-serial-pro-fetshejming/.

41

Арістотель. Поетика / пер. зі старогрец. Борис Тен. К. : Мистецтво, 1967. С. 50.

42

Андерсон Кріс. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / пер. з англ. Олександра Асташова. К. : Наш формат, 2016.

43

Gazzaniga Michael. URL: https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Gazzaniga.

44

Reward system. URL: https://en.wikipedia.org/wiki/Reward_system.

45

Truby John. The Anatomy of Story: 22 Steps to Becoming a Master Storyteller. NY, Farrar, Straus and Giroux, 2008.

46

Михед Олександр. Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн. К. : ArtHuss, 2016.

47

Mueller P., Oppenheimer D. The Pen Is Mightier Than the Keyboard: Advantages of Longhand Over Laptop Note Taking // Psychological Science, 1–10, 2014.

48

Свааб Дік. Наш творчий мозок / пер. з нім. Святослав Зубченко. Харків : Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2019.

49

Пітерсон Джордан. 12 правил життя. Як перемогти хаос / пер. з англ. Дмитро Кожедуб. К. : Наш формат, 2019. С. 189.

Зноски

1

Арістотель жив у період, коли головним форматом історії був театр. І більша частина твору стосується того, що відбувається на сцені. Але «Поетику» варто читати, бо це текст, з якого все починається.

2

До речі, є цікава вправа — дізнаватися зі словників і наукових текстів реальне значення слів, адже часто воно спотворене. Крім «переживання», я радив би дослідити ще «враження», «міркування» та «осяяння».

3

Не сприйміть буквально. Перші люди навряд чи думали саме такими категоріями. Імовірно, перші усвідомлення себе виражалися в бажанні отримувати чуттєве задоволення від навколишнього світу. Наприклад, вийти на сусідній пагорб і насолодитися красою побаченого.

4

Цей міф добре ілюструє важливість доказового мислення. Перш ніж щось стверджувати, потрібно спочатку знайти факти й перевірити їх. Інакше можна заплисти геть не туди, куди плануєш.

5

10 років тому я намагався влаштуватися у велику IT-компанію. На співбесіді зі мною півгодини говорили про життя: хто я і звідки, які медіа читаю, що роблю у вільний час. Це було дивно, я не міг збагнути, навіщо все це. І чому немає питань про проекти? Лише нещодавно зрозумів, що це була розмова про цінності, адже функцій можна навчити, а цінностей — навряд.

6

Наприклад, деякі бабусі й дідусі і навіть батьки досі живуть наративом комунізму, впадаючи в ностальгію за «старими добрими часами». Це історії про хліб по 10 копійок, черги до автоматів з газованою водою та двома каналами телебачення.

7

Глибше зрозумівши цінності, я добряче зекономив собі нервів. Тепер після кожного візиту в Європу у мене не виникає бажання засмучено зітхати й нарікати: «Чому в нас не може все бути так само?». Тому що історія в нас геть інша.

8

Хочу, щоб ви розуміли, що релігія та віра — це не те саме. Релігія — це машина, яка керує світом і каже, як треба. А віра — це щось особисте, побудоване на ваших відчуттях, вашому емоційному, просторовому і соціальному інтелекті.

9

Тут хочеться жартома додати, що я геть не розумію, про що співають у реп-треках — часто через швидкість речитативу.

10

У цьому місці відгукуються слова Володимира Єрмоленка:

«що більше тупості навколо, то більше я за розум;

що більше швидкості в думках і діях, то більше я за повільність;

що більше поверхні скрізь, то більше я за глибину;

що більше обгортки, то більше я за серцевину;

1 ... 31 32
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сторітелінг для очей, вух і серця», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сторітелінг для очей, вух і серця"