Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди 📚 - Українською

Читати книгу - "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"

1 379
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" автора Марі Кондо. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 33 34 35 ... 43
Перейти на сторінку:
що я не користуюся підставкою для сушіння посуду. Правду кажучи, у мене її навіть немає. Я кладу весь помитий посуд у велику миску чи друшляк і ставлю його на ґанок, де він сушиться. Я можу помити його вранці й так залишити надворі на цілий день. Залежно від погоди та місця вашого проживання цей підхід може сподобатися й вам.

Де ви зберігаєте олію, сіль, перець, соєвий соус та інші спеції? Деякі люди тримають їх прямо біля плити, оскільки вони хочуть мати їх напохваті, адже так їх зручніше діставати. Якщо ви належите до таких людей, тоді, я сподіваюся, ви врятуєте свої приправи прямо зараз. Почнімо з того, що поверхня кухонних шафок створена для приготування їжі, а не для зберігання речей. Кухонні шафки, що стоять біля плити, особливо потерпають від бризок їжі та олії, а спеції, які зберігаються тут зазвичай липкі від жиру. Через ряди пляшечок з приправами підтримувати чистоту в цій частині кухні надзвичайно складно, адже вона завжди вкрита жиром. Призначення кухонних поличок та шафок – зберігати приправи та спеції, тому ставте їх у ці місця. Дуже часто біля плити вмонтована довга вузька поличка, яку також можна використати для їх зберігання.

Прикрашаємо свою шафу улюбленими речами

«Не відчиняйте це, будь ласка!» – звична реакція моїх клієнтів. У них зазвичай є шухляда, коробка чи комод, які вони не хочуть показувати мені. У всіх нас є речі, які б ми не хотіли показувати іншим, але які мають для нас важливе значення. Зазвичай до таких речей належать плакати з кумирами, книжки, що стосуються якихось хобі, та інші пам’ятні предмети. Плакати часто скручують і запихають у задню частину шухляди, а компакт-диски кладуть у коробку. Але такий підхід неправильний. Принаймні ваша кімната повинна бути тим місцем, де б ви могли займатися своїми інтересами скільки завгодно. Тому якщо вам щось подобається, не ховайте цього. Якщо вам дає радість певна річ, але ви не хочете показувати її друзям та знайомим, у мене є рішення. Перетворіть місце, де ви зберігаєте речі, на свій особистий куточок, який би тішив ваше серце. Прикрасьте задню стіну шафи або внутрішній бік дверцят своїми скарбами.

Ви можете оздобити свою шафу будь-чим, у тому числі й вашими особистими речами. Плакати, фотографії, орнаменти – все, що завгодно. Не існує жодних обмежень щодо декорування вашого простору. Ніхто вас не критикуватиме, адже ніхто цього не бачитиме. Ваш простір для зберігання – це ваш особистий рай, тому створіть йому особливий образ.

Відразу розпаковуйте та знімайте ярлики з нового одягу

Одна з тих речей, яка найбільше мене дивує, коли я допомагаю своїм клієнтам прибирати, – це кількість одягу, який усе ще залишається в упаковках. Запакована їжа та засоби гігієни – це я ще можу зрозуміти, але чому люди кладуть у свої шухляди такі речі, як шкарпетки та спідню білизну, не розпакувавши їх? За таких обставин вони займають більше місця і є ймовірність, що власник про них забуде.

Мій батько любив купувати шкарпетки. Щоразу, ходячи по крамницях, він купував пару сірих або чорних шкарпеток, підбираючи їх до своїх костюмів, а зберігалися вони в його шухляді нерозпакованими. Також йому подобалися сірі светри, і я не раз знаходила їх у задній частині комода, які все ще були запаковані. Мене завжди сповнювало відчуття жалю до цього одягу. Я думала, що таку звичку мав тільки мій батько, але коли я почала навідуватися до будинків своїх клієнтів, то зрозуміла, що таких людей багато. Склад запакованих речей зазвичай містить і ті речі, які мої клієнти часто вдягають, а це насамперед стосується шкарпеток, спідньої білизни та колготок. Між цими клієнтами є один спільний момент: вони мають більше, ніж потрібно. Я була вражена, коли дізналася, що вони купують ту саму річ, ще навіть не розпакувавши ті, які придбали раніше. Можливо, той факт, що речі містяться у своїх пакунках, притуплює відчуття власності. Рекордна кількість колготок, яку я бачила в домі однієї з клієнток, становила вісімдесят дві пари. Вони були нерозпакованими та займали весь простір у пластмасовому ящику, де зберігалися.

Звичайно, коли ви купуєте якусь річ, найпростіше кинути її у шухляду в упаковці. І можливо, ви відчуватимете більше задоволення від розпакування, коли вперше її вдягатимете. Але єдина різниця між запакованими речами у вашому гардеробі та в магазині полягає у місці, де вони зберігаються. Серед людей існує поширена думка, що дешевше купувати декілька речей на розпродажі. Але я вважаю, що все якраз навпаки. Якщо ви візьмете до уваги об’єм місця, який вони займуть удома, то зрозумієте, що купувати їх не так уже й вигідно. Крім того, якщо ви купуєте якусь річ і зразу ж її вдягаєте, вона виглядатиме новішою та привабливішою. Саме тому я застерігаю вас від накопичення речей. Натомість купуйте лише ті речі, що вам справді необхідні, одразу ж розпаковуйте їх і кладіть у шафу. Якщо ви вже встигли накопичити велику кількість якогось одягу, хоча б розпакуйте його. Упаковки не дають речам жодної користі, лише шкідливо на них впливають.

Колготки – це річ, яку найчастіше залишають у пакунку. Коли ви виймете їх, не забудьте також забрати підкладку. Вона вам не знадобиться. Колготки забирають на 25 відсотків менше простору в розпакованому та складеному вигляді. Крім того, є більша ймовірність, що ви користуватиметеся ними частіше, оскільки їх буде легше діставати. Я вважаю, що ви можете назвати річ по-справжньому своєю тільки тоді, коли розпакуєте її.

Подібне відбувається і з одягом, на якому ще висять ярлики. Я часто знаходжу спідниці та піджаки в будинках своїх клієнток, на яких ще є цінники та етикетки з назвою фірми-виробника. У більшості випадків клієнтки забувають про їхнє існування і здивовано дивляться на них, незважаючи на те що ці речі висіли в їхній шафах на видноті. Упродовж тривалого періоду часу я не могла зрозуміти, що робить такий одяг невидимим. Налаштована знайти пояснення, я пішла по різних крамницях, аби дослідити відділи з одягом.

Присвятивши певний час дослідженню цього питання, я усвідомила, що існує помітна різниця між одягом, який висить у шафі вдома, та одягом, який висить у крамниці. Речі в крамниці мають зовсім іншу ауру, ніж той «працьовитий» одяг, який ми носимо щодня. Від них іде певна манірність, яка притаманна й вашому одягу, що висить у шафі з ярликом. Це моє бачення. Одяг

1 ... 33 34 35 ... 43
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» жанру - 💙 Дім, Сім'я:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"