Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » «І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко 📚 - Українською

Читати книгу - "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"

557
0
11.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "«І бачив я звірину...»" автора Віктор Васильович Савченко. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 35 36 37 ... 76
Перейти на сторінку:
в кінці шостого дня або на початку сьомого.

А як справа з метрикою часу в інших релігіях, наприклад, в індійській?

Тут вважають, що Всесвіт змінюється тричі під час кожного періоду (кальпи): він переходить із стану творення й становлення в стан тривалого існування, а затим — руйнування. А тільки на відміну від біблійних понять, ця релігія оперує часовими відстанями набагато порядків тривалішими. Так, тривалість існування Всесвіту — доба Брахми — складає 8 640 000 000 років — сума цифр 18. Ця доба складається з 2 тисяч махаюг (великих юг-періодів). Одна махаюга, або ж період Ману, складає 4320000 років — сума цифр 9. Ця велика юга, в свою чергу, поділяється на чотири звичайні юги: 1) сатьяюга — золотий вік 1 728 000 земних років — сума цифр 18; 2) третаюга — срібний вік 1 296 000 років — сума цифр 18; 3) двапараюга — мідний вік 864 000 років — сума цифр 18; 4) каліюга — залізний вік — 432 000 років — сума цифр 9.

До речі, Рама народився 5490 р. до н.е. — сума цифр також 18.


7. Але повернемося до «престолу сатани» в Пергамі. Якщо рік заснування цього «престолу» збігається з початком останньої Пророчої ери, а саме 279 р. до н.е. (на колі небесного сонячного Зодіаку це 23760 р., див. мал.), то «перевівши стрілку на циферблаті» ще на одну Пророчу епоху назад (на 2160), ми опинимося в 21600 році сонячного Зодіаку, або ж у 2439 (2160 + 279) р. до н.е.

Яка ж важлива подія сталася в цей рік?

Точної дати, напевне, вже не скаже жоден археолог, але на рубежі 2500–2400 років до н.е. між державою Аккад і шумерськими містами-державами довгий час точилася війна, яка закінчилася перемогою Акада, цар якого Саргон І (Шаррумкен) був одним із найбільших завойовників і найжорстокіших деспотів давньої історії. Себе він величав «царем чотирьох сторін світу». Він і справді утворив велику імперію між Верхнім і Нижнім морями, тобто між Середземним морем та Персидською затокою. На заході він досяг Кріту, на півночі — гірського кряжу Тавр (теперішня Туреччина). По суті це був Чингізхан того часу. Такі події, утворення таких держав неодмінно «прив’язані» до початку Пророчих ер. І якщо археологи подають приблизний час 2500–2400 р. до н.е., то це означає, що головна подія сталася 2439 до н.е. або ж у наближені роки.

Як відомо з історії, вавілонська релігія склалася на основі теїстичних уявлень шумерських, аккадських та інших племен в Месопотамії в 4–1 тисячоліттях до н.е. Спочатку поширеними були уявлення про грізних богів водного хаосу Апсу і Тіамат, бога рослинності Тамуза та ін. В цей же період виникає божество неба і небесних світил. В 3 тисячолітті до н.е. з’являється догмат про єдність світу богів і світу царів. Верховним богом стає Мардук, який увібрав у себе культи інших богів. Ця важлива віха стала визначальною в перебігу подій для всієї месопотамської людності. Становлення основного божества регламентувало життя окремої людини, етносу, всіх народів і племен імперії на багато майбутніх поколінь.

Є всі підстави вважати, що подія становлення Мардука головним божеством сталася в пророчий 2439 р. до н.е. водночас із становленням царства Саргона І.

Отож 2439-го р. до н.е. (21600 рік за небесним сонячним Зодіаком) семітський узурпатор Шаррумкен (Саргон), колишній придворний сановник кішського царя Урзабабу, нападає на шумерського царя Лугальзагессі, перемагає його і стає наймогутнішим і найсильнішим царем вавілонським (точніше сказати: протовавілонським). А у Вавілоні основним божеством був Зевс-Бел, або ж (що те ж саме) Бел-Мардук.

«Під ярмом цих правителів Шумер тяжко страждав: аккадські намісники обкладали його даниною, він змушений був постачати гнобителям військові загони для ведення завойовницьких воєн, митців і вчених аккадські царі забирали до своїх міст, скарби з храмів перекочовували до Аккаду, багато вільних громадян потрапляло в рабство.» В цій цитаті, якщо замінити слово Шумер на Україну (чи на назву якоїсь іншої республіки колишнього Союзу), а Аккад на СРСР, то вона цілком відповідатиме ситуації в Країні Рад. Недарма св. Іван Богослов сховав свої пророчі тексти за словами «Новий Вавилон». Обидві імперії зароджувалися, й існували в крові.

Таким чином 2439 (21600) і 279 (23760) пророчі роки до н.е. пов’язані тим, що в першому з них утворилося нове велике царство Аккад, а в другому — Пергамське царство, які поклонялися тому ж самому божеству. І якби до 90 — 100 р. н.е., коли св. Іван оприлюднив послання до семи церков, збереглася статуя Зевса-Бела, то, напевне, не вівтар з Пергаму опинивля б у Берліні напередодні 1881 (25920) року, а вона.


8. Такі аналогії, як і числа, кратні дев’яти, переконують, що, справді, існує сила, котра планує події в людському світі, і планує відповідно до раз і назавжди визначеної метрики часу. Існує й вимір, проникнувши в який, можна побачити «голографічний» макет подій як минулих, так і майбутніх.

Отож переведемо «стрілку на циферблаті» на одну Пророчу еру вперед від 23760-го і потрапимо в 25920-й, останній, рік небесного сонячного Зодіаку, або ж у 1881-й рік н.е. — рік закладин нової релігії для нової імперії. Які події були пов’язані з цим роком і до чого вони призвели, уже оповідалося вище.

Тепер переведемо «стрілку» ще на одну позначку на «циферблаті» і опинимося в кінці першої Пророчої ери нового кола небесного сонячного Зодіаку — в 2160-му р. За нашим літочисленням це буде 4040 рік (1881 +2160). Які події будуть «прив’язані» до цього року — важко сказати. Але щось значуще таки мусить статися.


Цікаві факти:

Гітлер перед тим, як почати Другу світову війну відвідав у Берлінському музеї вівтар Зевса.

Есесівці на своїх одностроях носили символіку Зевса — дві блискавки.

У 1945 році Радянська Армія вивезла вівтар в Радянський Союз, а в жовтні 1958-го Радянський уряд повернув його НДР.

Символом блискавки є молот (див. УРЕ, т.13, слово «символ»). Отож на гербі Радянського Союзу стоїть все та ж зевсова символіка.

1 ... 35 36 37 ... 76
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги ««І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"