Книги Українською Мовою » 💙 Бізнес-книги » Долина богів. Історії з Кремнієвої долини 📚 - Українською

Читати книгу - "Долина богів. Історії з Кремнієвої долини"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Долина богів. Історії з Кремнієвої долини" автора Олександра Вулфа. Жанр книги: 💙 Бізнес-книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 36 37 38 ... 56
Перейти на сторінку:
її привабливу й підтягнуту фігуру. Вона виросла у Нью-Джерсі й розмовляє з протяжними носовими звуками, що зраджують її рідний акцент. Саймон не надто розводилася про своє виховання. Вона починала в тележурналістиці, а потім взялася продюсувати рекламне відео для таких компаній, як Microsoft і Sony. Потому вона почала консультувати Microsoft, допомагаючи в запуску продуктів, а згодом — Фундації Білла та Мелінди Ґейтс, від 1989 до 2006 року.

Вона одружилася з бізнесменом і народила трьох дітей, проте після розлучення розширила команду й працювала переважно в Європі та Азії, консультувала компанію Alibaba 2004 року. Завдяки своїй мережі контактів Саймон стала відомою завдяки запрошенням клієнтів на такі престижні події, як Всесвітній економічний форум у швейцарському Давосі. У середині 2000-х вона працювала на Всесвітній економічний форум, відкриваючи для конференції цифровий світ.

Вона допомогла брендувати низку інших конференцій — як-от Founders’ Web Summit у Дубліні (Ірландія), допомагала з добором модераторів і учасників панелей для таких дизайнерських конференцій, як DLD (Digital Life Design) у Мюнхені (Німеччина). Система конференції виконувала для засновників із Кремнієвої долини функцію досконалого тимчасового посередництва між компаніями або намагалася рекламувати компанії так, щоб вони могли самі собі забезпечувати новини, а не залежати від репортера, який з малою ймовірністю відтворить потрібну їм інформацію.

Вона неначе та квочка цілої армії підприємців Кремнієвої долини, що шукали виходу в світ, могла зарахувати до своїх друзів таких людей, як голова Hyperloop One Шервін Пішевар, CEO Facebook Марк Цукерберг, CEO Uber Тревіс Каланік. Вона також приятелювала із «суперангелом» Роналдом «Роном» Конвеєм, який, за її словами, познайомив її з безліччю успішних підприємців.

За допомогою своїх акаунтів @teflonblondie та @ marcy у твітері вона просувала компанії клієнтів і навіть займалася лобізмом перед законодавцями від їхнього імені.

Одним із найуспішніших прикладів діяльності Саймон був South від Southwest Interactive місце, що стало Sundance Film Festival світу стартапів, де авторитетні менеджери Кремнієвої долини шукали нові компанії, а нові стартапи намагалися перестрибнути на вищий рівень. Офіційна конференція відбувається в готелі Hilton у середмісті Остіна (Техас), але все найцікавіше — у вестибюлях двох найкращих готелів міста: Four Seasons і Driskill. 2012 року Саймон влаштувала захід у барі першого поверху Four Seasons, що перетворився на теплову карту Голлівуду та Кремнієвої долини.

Усюди була біла кістка світу інженерії, поділена на два табори — клан ботанів і клан братчиків. Клан ботанів плекав своє справжнє задротство, розсікаючи в окулярах із тонкими оправами й завеликих футболках із малозрозумілими написами на програмістському жаргоні, або на худих, або на огрядних тілах. Братчики були ботанами, що досягли успіху.

На South від Southwest було так багато імен Кремнієвої долини, що для вищих щаблів відвідувачів брати участь в інших заходах фестивалю було майже необов’язково. Саймон влаштовувала зустріч із девелоперами для керівників Apple, а тим часом вестибюлем походжав Стів Бінґ зі своїми підлеглими. Колишній менеджер Lady Gaga Трой Картер готувався до організації пообіднього хакатону. Поруч тусили менеджер Джастіна Бібера Скутер Браун, засновник 500 Startups Дейв МакКлур і Джош Абрамсон, який запустив популярний гумористичний вебсайт College-Humor. Саймон була тут із Селестін Джонсон, яка представляла венчурну компанію Innovation Endeavors Еріка Шмідта, спонсора «інноваційного дому», де підприємці, що керують її 22 портфельними компаніями, могли упродовж тижня проводити мозкові штурми.

Марсі пробігла поглядом кімнатою, аби побачити, кого б із ким вона могла познайомити — вони були по самі вуха в фестивальних розкладах. «Ми творимо цей майданчик, середовище мрії для підтримки інновацій і процвітання спільноти», — пояснювала Джонсон. Вони розташувалися в DevHouse, компанії з Пало-Альто, що збирала разом інженерів, заохочуючи їх до нових ідей. «Я чула, що засновники Pinterest справді зустрілися в DevHouse», — повідомляла вона по секрету.

Її гості в лобі були мішанкою працівників технологічних компаній і голлівудської публіки — почасти так було задумано. Агенції в Лос-Анджелесі почали наймати акторів як партнерів стартапів у промоційній діяльності. Сьогодні з’явився тренд створення вірусних кампаній, що залучають знаменитостей до запуску технологічного продукту. Uber — додаток для виклику елітних авто — отримав підтримку акторів Ештона Кутчера, Ніла Патріка Херіса і Кейт Аптон.

Саймон зупинила Тревіса Каланіка з Uber, коли той проходив через вестибюль. Поруч на дивані двоє менеджерів Apple переконували його, що лого компанії надто маскулінне. Проте Каланік не хотів додавати до U завиток для фемінізації концепту, тож відповів, що триматиметься своєї маскулінної перевернутої підкови. «Тревіс невпинно зосереджується на своєму візійному лідерстві компанії, від зародкового етапу й донині», — ділилася Саймон, інвесторка Uber ще на ранній стадії.

У дизайнерських джинсах, бежевій тенісці й ковбойському капелюсі, Каланік належав до інженерного клану «братчиків». Уже другий рік Uber спонсорував велорикші Uber в Остіні через UberEats. Цього року вони робитимуть доставку барбекю. Додаток iPhone до мапи з машинами додав корів і, як пояснив Каланік: «Якщо ви голодні, натисніть на корову: опа! — і вам везуть барбекю!»

Між споживанням барбекю від Uber («від ресторану Iron Works) і розгляданням нещодавно запущеного сайту Uber — Ubers from Last Night (побічного продукту сайту Texts from Last Night, на якому люди залишали дурацькі есемески під час їзди убером попередньої ночі) — компанія готувала вторгнення. Через кілька років вона вийде на міжнародний рівень. Проблемою Uber була не реклама, а політика компанії. Хоча Саймон офіційно не консультувала Uber, її піар-стратегія також допомогла іншим компаніям.

Вона свого часу консультувала Founders Fund, та вони перекинулися на зовсім інший тип піар-стратегів. Сьюзен МакТевіш Бест була анти-Саймон. Замість літати по всьому світу з різними івентами вона організовувала посиденьки в обох своїх резиденціях. Бест мала богемний вигляд. Шотландського походження, вона досі декорувала свій будинок картатою шотландською тканиною. Проголосивши себе лайфстайл-гуру, Бест організовувала вечірки для молодих засновників і запрошувала тусити також і пресу. Вона готувала рідкісні коктейлі в баночках з-під майонезу з маленькими гарненькими бирками й кольорові меню з розписаними стравами на вечерю. Для «компанії харчових технологій» Hampton Creek, що розробила рослинні харчові замінники майонезу та яєць, вона запросила своїх друзів із медіа та Кремнієвої долини й влаштувала невеличкий виступ колишнього автора текстів Greatful Dead Джона Перрі Барлоу — тільки заради того, щоб дати відчути дух старомодної хіппі-спільноти. Вона плекала в молодих людях на обох узбережжях надію бути включеними в таке, що може вважатися крутим. Вона була знавчинею інді-груп і стартапів, що ось-ось мали злетіти і яких вона могла звести з репортерами, венчурними капіталістами та підприємцями, щоб додати трохи перцю здебільшого прісній індустрії.

Її антикремнієве виховання давало своєрідний карт-бланш

1 ... 36 37 38 ... 56
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Долина богів. Історії з Кремнієвої долини», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Долина богів. Історії з Кремнієвої долини"