Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Двороге ковадло 📚 - Українською

Читати книгу - "Двороге ковадло"

180
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Двороге ковадло" автора Сергій Мисько. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5
Перейти на сторінку:
за все отримати звання і регалії, а інше то вторинне…

Валерій Васильович для подальшого самовдосконалення здобув дві вищі освіти. Перша – медичний університет, спеціалізація психоневролог. Ще проходячи інтернатуру і зіткнувшись з реаліями сучасної лікування, не тільки теоретично, він прийшов до висновку, що тільки медичної освіти для прогресивного розвитку нових напрямків освоєння тіла людини замало. Роком пізніше він вступив на фізико-математичний факультет київського державного університету.

Свою наукову дисертацію на тему «Біофізична незалежність» він захистив у свої молоді перспективні двадцять дев'ять, отримавши вчену ступінь і перспективу стати професором. Але все закінчилося, тим чим закінчилося аби початися по іншому.

Так от, не обійшлося без всюдисущої комерційної складової. Несподівано пристроєм зацікавився інвестор, який побажав залишитися невідомим. Грошовий мішок швидко зрушив справу з мертвої точки. Якось все дуже вдало і стрімко відбувалося.

Опісля копітких пошуків, було обрано дуже вдале місце для клініки – будівля поблизу Арсенальної площі. На аукціонних торгах викуплено за дуже високу ціну червонощоку споруду, де раніше розташовувалася військова комендатура. Тепер за адресою: вулиця Івана Мазепи, № 1, офіційно знаходилась клініка доктора Самодостатнього під багатозначною назвою «Паралелі». Наземний рівень містив адміністративні офіси і лікувальне відділення психоневрологічного диспансеру. Більшу частині площі поки що здавали в оренду дистриб’юторам фармакологічних фірм під складські приміщення.

Його інвестор втілив у реал дуже сміливий бізнес план. На шальках терезів вибору місця для майбутньої лабораторії перемогла Арсенальна площа. Тут, за попереднім аналізом місцевості, було зафіксовано відповідний радіоактивний фон, необхідний для успішної роботи камер квантового відлуння.

Орендовано технічну, недобудовану гілку залізничної колії біля станції метро Арсенальна. Там і було зосереджено основний сектор лабораторії – камери квантового відлуння…

Підземний рівень, табу для загалу, розміщений на глибині більше ста метрів, використовувався для експериментів доктора Самодостатнього. Підземні комунікації бувшого форту, як на диво вдало поєднувалися з планом реконструкції. Глибокі колодязі реконструйовано і переобладнано на дві ліфтові шахти. Вантажний і пасажирський ліфт були до послуг лабораторії.

* * *

На першому етапі Валерій Васильович отримував повну фінансову свободу. Надалі, опісля вдалого запуску перших камер прямої дії, справа набуває статусу самоокупності. Дивно, але для інвестора, виявляється важливою є не фінансова сторона справи. Непересічний випадок…

До речі Валерій на мав змоги спілкуватися з інвестором особисто. Тільки через посередників. Та для нього на той час це було не суттєво. Аби втілювати в реал нові ідеї, які потребували фінансової підтримки, клініка мала працювати в режимі нон-стоп.

Прорахували варіанти, вдалий піар. Валерій Васильович тепер мав достатньо коштів аби продовжувати свою наукові пошуки. Хоча його невеличка змушена офіційно заявити себе на ринку, як наркологічний диспансер з повноправною ліцензією на діяльність. Для загалу тут позбавляли багатьох видів залежності заможних пацієнтів новим, дуже ефективним методом.

Ще одна, напівлегальна послуга для дуже вузького кола посвяченої екзальтованої клієнтури – подорож новими, незвіданими світами так званих інших реальностей в якості спостерігача…

Його лабораторія не потребувала додаткової реклами. Планетою крокує видатний 2022 рік. Заможні обивателі, занадто перейняті так званим початком світу, мимоволі ставали клієнтами Самодостатнього. Нова фішка на противагу кінцю світу. Буцімто розшифрували стародавнє пророцтво часів єгипетських фараонів. Опісля так званого кінця світу неодмінно має статися початок світу з обов’язковим добором нового, каліброваного для більш конструктивних взаємин генетичного матеріалу.

Бажаючих екзотично перечекати так званий постапокаліпсис в іншому вимірі свідомості виявилося набагато більше від регламентованих можливостей лабораторії Самодостатнього. Тарифи підскочили в кілька разів…

Хоча оці всі кінці й початки світу лишень параноїдальне збочення. Славнозвісний кінець світу прогнозований у 2012 році благополучно відбувся, хоча й без практичної візуалізації. Беззвучно луснув… Бо був лишень благополучно роздутим у засобах масової інформації і відповідно в свідомості людей.

Справи Самодостатнього йшли вгору. Якби не одна, на перший погляд незначуща проблемка. Як виявилося згодом, опісля перших вдалих спроб переміщень, для контролю над системою потрібні не тільки фізичні важелі впливу. Та ще й меценат почав наполягати на розширенні можливостей камер квантового відлуння. Тобто контролювати процес. Здійснювати подорожі з можливістю впливу на іншу реальність і гарантовано повертатися в у свій вимір, з урахуванням динаміки часових показників. Зовсім не так, як описували це явище у науковій фантастиці. Тут рік минув, а там вже онуки з бородами.

Самодостатній і сам розумів аж занадто відверту претензійність таких намірів. У його плани насправді дійсно входили розробки подібних можливостей. Але наразі одних тільки наукових аспектів замало. Деякі важелі впливу знаходяться за межею компетенції сучасної науки.

Знову ж таки треба додавати метафізичних факторів. Як то любов. Чи то пак кохання. До цієї думки він прийшов опісля чергового експерименту. Всі подробиці він намагався ретельно приховати у звітах своєму фінансовому партнеру, але марно. Той виявився людиною досить поміркованою і повною мірою розумів перспективу розробки.

Недаремно ж він на початку лишень експериментальних спроб переміщень зацікавився особою Самодостатнього. І ще не відомо звідки він дізнався про наукові розробки Самодостатнього. Для самого Валерія Васильовича це й досі залишалося загадкою. Тим пак, що меценат забажав залишитися «без обличчя». Тобто, вчений ніколи не бачив обличчя свого мішку з грошима. Якось дивно, але на кожну зустріч він з’являвся в масці самого Валерія Васильовича. Така собі точна копія обличчя Валерка. Це була одна з умов співпраці. Самодостатнього ця обставина ані скільки не хвилювала. Навпаки, завжди викликала тільки позитивні емоції. Буцімто це він сам собі допомагає. Так він намагався пояснити цей факт. Але до пори до часу. Аж поки на одній із зустрічей людина в масці один до одного переказала думки Самодостатнього на привід особливого виду енергії, яку виробляє людина, знаходячись в стані закоханості. Любов до іншої людини. А якщо ця любов взаємна, то ефект підсилюється рази.

Тепер перед Самодостатнім стояла складна задача знайти важелі впливу для загострень почуттів. Зробити процес керованим і в досить стислий період. Наприклад розгортати повну палітру за короткий термін. Скажімо Кілька хвилин. Це має бути або який пристрій впливу на відстані. Типу стріл амура. Або ж достатньо погляду для запису прогарами. Тим пак, що всі необхідні складові і алгоритми подальшого розвитку спрацьовують в автоматичному режимі. Організм людини завбачливо оснащений цими девайсами. Залишається всього-на-всього знайти потрібний метод запуску цих процесів. Або хоча б наблизитися до можливості впливати на закоханість.

Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала,

1 2 3 4 5
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Двороге ковадло», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Двороге ковадло"