Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » У мене немає рота, а я хочу кричати, Гарлан Еллісон 📚 - Українською

Читати книгу - "У мене немає рота, а я хочу кричати, Гарлан Еллісон"

253
0
03.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У мене немає рота, а я хочу кричати" автора Гарлан Еллісон. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4
Перейти на сторінку:

Я пам'ятаю їх усіх. Я бажав би...

Ну, це якесь безглуздя. Я знаю, що врятував їх, знаю, що врятував від того, що сталося зі мною, і все ж таки не можу забути, як убивав. Обличчя Еллен. Це зовсім непросто. Іноді мені дуже хочеться забути. Не має значення.

АМ змінив мене, гадаю, для власного спокою. Він не хоче, щоб я на повній швидкості врізався головою в якийсь комп'ютер і розтрощив собі череп. Або перестав дихати і знепритомнів. Або перерізав собі горло листом іржавого заліза. Тут безліч дзеркальних поверхонь. Я вам розповім, на що став схожим: тепер я — велике, желеподібне щось. Кругле, без рота; там, де раніше були очі, пульсують білі отвори, заповнені густим туманом. Руки перетворилися на гумові відростки; ноги нагадують обрубки м'якого слизького тіста. Коли я пересуваюсь, за мною тягнеться мокрий слід.Якісь плями огидно сірого кольору з'являються на моїй поверхні, а потім зникають, ніби десь усередині спалахує світло.

Зовні: тупо, безглуздо я блукаю коридорами, щось, яке ніколи не могло бути людиною, істота така чужа всьому людському, що навіть слабка схожість з нею стає непристойністю.

Зсередини: один. Тут. Я живу під землею, на дні моря, в череві АМ, якого ми створили, тому що не вміли правильно витрачати час і, мабуть, підсвідомо розуміли, що він справляється з цим краще. Принаймні ті четверо тепер у безпеці.

АМ страшенно розлютився. А я став щасливішим. І все ж. АМ переміг, просто. він помстився.

У мене немає рота, а я хочу кричати.

1 2 3 4
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У мене немає рота, а я хочу кричати, Гарлан Еллісон», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "У мене немає рота, а я хочу кричати, Гарлан Еллісон"