Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Завидний холостяк, Iрина Давидова 📚 - Українською

Читати книгу - "Завидний холостяк, Iрина Давидова"

834
0
29.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Завидний холостяк" автора Iрина Давидова. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 39 40
Перейти на сторінку:

- Забув. Треба було сніданок привезти Ріті.

- Потім замовиш. Слухай, тато, ну тут красиво.

- Згоден. Це ж дуже важливо для роботи, щоб затишно було.

- Так, тому я тоді зробила ремонт у своїй квартирі. Інакше було б не те. Я за затишок в до…

Я відкрив двері й завмер.

- Ріта?

- Максим?

Картина, що постала перед нами з дочкою, змусила нас застигнути на місці.

Парочка, бурхливо займається сексом біля стіни й навіть не помітила нашого приходу.

- Як ви посміли? - прошипіла Аліна, привертаючи увагу коханців.

- Аліна?

- Виродки.

І вона вибігла з будівлі, несила дивитися на цю картину. Я і сам був шокований не менше. Мало того, що моя кохана дружина обманювала мене, зраджувала зі шмаркачем. Так до всього іншого він виявився нареченим моєї дочки.

- Микита, прости, - вимовила Ріта, нарешті припинивши скакати на…

Вона почала прикриватися покривалом і рушила в мою сторону. Зупинилася біля мене і заглянула мені в очі.

- Я ж на все готовий був…

- Я…

- Ти погань. Спиш у мене за спиною з нареченим моєї дочки.

Вона тут же змінилася в обличчі, мабуть, тільки дізнавшись ким являється її коханець.

- Ніколи більше не з'являйся в моєму житті. І ти, - я подивився на цього танцюриста, і зло виплюнув: - з'явишся до моєї дочки, щелепу зламаю.

- Микита, будь ласка.

- Пішла до біса.

***

Життя перетворилося на пекло. Все пішло шкереберть з того моменту, як я дізнався про зраду Ріти. Не розумів, чим заслужив таке ставлення. Зізнайся вона мені в тому, що хоче від мене піти, я б простіше поставився, але ось так за спиною. А ще болючіше було за дочку. Саме вона більше всіх жаліла Ріту, вона перша прийняла її в нашу сім'ю і полюбила, а в підсумку отримала удар в спину. Та ще й бувши вагітною! Або що, це помста Ріти за те, що сама втратила дитину? Тільки ось при чому тут моя дочка? Вона точно не заслужила подібного ставлення.

 

- Татусю, привіт. Ну, ти знову сидиш сумуєш? Давай я тобі свій фірмовий пиріг приготую? Тааато.

- Не хочу, дочко. Краще скажи, як ти себе почуваєш?

- Нормально. І більше страждати через цих ідіотів не збираюся. Я сама підніму свою дитину на ноги. Ось тільки народжу і все буде добре. Ти ж мені допоможеш?

Я невпевнено перевів на неї погляд і повільно кивнув.

- Тебе я не кину.

- Татусю, мені зовсім не подобається твій настрій. До того ж тобі пора повертатися до роботи. Ти ж знаєш, що там знову якісь проблеми.

- Чомусь зовсім не до них.

Почув, як Аліна зітхнула. Обійшла стіл і присіла поруч зі мною.

- Ти так сильно її кохаєш? Але вона ж зрадила тебе, нас.

Я це прекрасно розумів. А ще мушу чітко усвідомлювати, що сильніше за мене постраждала донька. Вона отримала подвійну зраду. Від хлопця і подруги. І мені страшенно соромно за свою дружину. Подумати не міг, що одного разу трапиться подібне, і Ріта мене зрадить. Вона зрадила нас усіх. Мене, Аліну, вона зрадила навіть малюка моєї дочки. Але головне, Ріта зрадила сама себе, і нехай їй буде соромно за це.

- Ти б пробачив її після такого?

Я знову похитав головою.

- Через тебе точно ні. Зрада не прощається, навіть при такому сильному коханні.

- Вона не заслужила його. Вибач. І нехай мені скажуть, що все це через втрату дитини. Але трагедія трапилася не тільки у неї, а й у тебе. Тобі теж боляче було, і я впевнена, і зараз ти страждаєш через той випадок. А Ріта, вона слабачка.

- Вона намагалася, Алін.

- Вона не намагалася, тато! - крикнула Аліна, і видихнула. - Прости, просто я її ненавиджу. Вона не намагалася, тато. Вона просто замутила з молоденьким хлопцем, поки ти чекав її вдома. А знаєш що? А я не пам'ятаю, щоб вона хоч раз сказала тобі про кохання. Хоч убий, не пам'ятаю.

Дочка стиснула мою руку змушуючи подивитися їй в очі.

- Ми ж є один в одного, правда? Ми впораємося.

- Правда.

Я розумів, що не варто так вбиватися через жінку, якій це не потрібно, але ось так викинути з голови, вирвати з серця теж було не просто.

- Ти готовий був мир покласти до її ніг. І тепер, я ніякої хитрої особи не дозволю до тебе підійти.

- Мені тепер тільки онука няньчити, мила.

- Тю, у твої-то роки? Ні-ні! Не тільки онука. Але про це пізніше, - хмикнула дочка, махнувши рукою. - Ходімо чай пити? А то мій пузожитель вимагає смаколиків.

Я посміхнувся. Як би сьогодні не було складно, завтра обов'язково стане легше. Принаймні мені є заради кого жити далі. Дочка, і онук, який скоро увірветься в наше життя.

Пройшовши по кухні, я включив чайник, і тільки потягнувся за чашками, як відчув біль в області серця, а в наступну секунду в голові потемніло. Все закрутилося, і я несила встояти на ногах, звалився на підлогу.

Різка тиша.

 

- Татко? ТАТООО! - луною пронеслося у величезному будинку, але в тиші що настала вмить, відповіді більше не прозвучало.

 

Друзі, хто прочитав до кінця, дуже дякую. Друга частина історії вже на сайті у моєму профілі. "Дружина для мільйонера"

Кінець

З цією книгою читають Еротика 186802 Колишній Ульяна Соболева 536490 Сучасна проза 237321 Геніальна дурепа Інна Камікадз 399911 Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 891269
1 ... 39 40
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Завидний холостяк, Iрина Давидова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Завидний холостяк, Iрина Давидова"