Книги Українською Мовою » 💛 Інше » Містика сновидінь. Практичний сонник 📚 - Українською

Читати книгу - "Містика сновидінь. Практичний сонник"

742
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Містика сновидінь. Практичний сонник" автора Неля Шейко-Медведєва. Жанр книги: 💛 Інше / 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 42 43 44 ... 50
Перейти на сторінку:
приємне повідомлення.

Борщ — варити — успішне завершення справ; їсти — отримання прибутку, купівля дорогих речей: авто, квартири, земельної ділянки.

Бублик — так само як обруч, обручка провіщає молодим заручини, одруження. В’язанка бубликів для молодої дівчини — знайомство з дурисвітом, шлюбним аферистом; для чоловіка — багато нових, перспективних справ; для людей похилого віку — турбота нащадків, заможна старість.

Вареники, галушки — бачити, ліпити — бажані гості, сімейні радощі, бенкет.

Варення — їсти — успіх, сексуальне задоволення.

© «Віщий сон снився мені лише раз, ще за радянщини. Дали мені в магазині, як здачу, лотерейний квиток. Поклав я його в кишеню та й забув про нього. Аж раптом мені приснився чудернацький сон: наче стоїть на столі відро варення, а я їм його ложкою. Розповів сон тещі. «Гарний сон, — сказала та. — Очікує тебе, зятьок, якась радість, велике задоволення». Замислився я, звідкіля сподіватися щастя, та й згадав про той квиток. Виявилося, що я виграв. При чому не руп чи два, і цілих п’ятьсот!»

Вино — пити — приємні, збудливі розваги; займатися ризикованими, екстремальними видами спорту; грати в казино й програти чимало грошей. Пролити вино на білу сорочку — поранення. Для старшої людини — інфаркт, внутрішній крововилив. Пити горілку — до хвороби; продавати — чвари.

Горіхи — збирати — примножувати гроші, майно; лущити, розбивати — сварки, чвари, тривоги, необдумані рішення; їсти — насолоджуватися плодами своїх рук, достатком.

Кава — бурхливе громадське життя на шкоду сімейному; зустрічі з численними друзями, сутички з ворогами. Готувати каву, а вона збігає — плітки, непорозуміння.

Капуста — шаткувати, квасити — поговір, поганьблення. Знайти щось на грядці, де капуста, — для бізнесмена — отримати більший прибуток, ніж він сподівався. Для хворого, людини похилого віку — поліпшення здоров’я.

Картопля — їсти — розчарування, невдоволення життям; садити — нелегка, невдячна робота; викопувати — несподіваний прибуток, неочікуваний успіх, тобто, пожнете там, де не сіяли.

Каша — повний горщик — обіцяє добробут і мир в родині. Їсти кашу — приємні клопоти. Горщик з кашею перекинувся — сподівайтеся розладу, незгоди, втрати майна.

© «На моєму подвір’ї палає вогнище. На ньому казанок, в якому вариться каша. Довкола вогнища стоять мої родичі — брат, сестра, їхні діти й ще якісь люди. Я підходжу до них. Раптом вогнище яскраво спалахує. Каша починає вистрілювати з казанка, гарячі шматки поціляють у людей. Ті болісно ойкають, але продовжують стояти. Я хапаю відро, в якому була вода, і заливаю вогонь, але, незважаючи на це, каша якийсь час продовжує «стріляти». Казанок перевертається. Я підбігаю до нього і бачу, що там залишилося тільки декілька ложок пригорілої каші.

Цей сон приснився мені перед смертю бабусі, в якої я замешкувала, якою опі-кувалася впродовж багатьох років. Коли її не стало, виявилося, що старенька заповіла все своє майно і гроші (чималі) мені одній. Родичі обурилися. Почали вимагати, щоб суд визнав заповіт недійсним, оскільки кожному з них були потрібні бабусині гроші — одному на навчання, іншому на квартиру, ще іншому — на весілля. Стверджували, що це я підсунула такий заповіт старій людині, котра була не в собі. Щоб не судитися з родичами, я роздала їм майже всі гроші й значну частину майна».

Коровай — радість у сім’ї, злучення двох родин в одну.

Курка — клює зерно — до грошей. Багато курей — гості; патрати курку — до сватання.

Кутя — готувати — ви добре попрацювали, тож сподівайтеся «солодкого»,  щасливого року; їсти кутю — заклик не забувати своїх небіжчиків, молитися за них і добре вам буде.

М’ясо — сире — неприємність. Свинину їсти — до хвороби, яловичину — до втрат як матеріальних, так і моральних; курятину — сподівайтеся гостей; м’ясо індика — хтось віддячить вам добром за добро. М’ясо диких тварин — зайця, оленя, вепра — клопоти, неприємності через помилки, зокрема нестриманість, гнівливість, задерикуватість. Ковбасу, шинку – їсти – дрібні сімейні радощі.

Масло — їсти — сон обіцяє вам добре здоров’я і заможність. Вченим — поважні відкриття, акторам — визнання, спортсменам — перемогу.

Мед — бачити пасіку, викачувати мед — у вас великі плани на майбутнє, і ви не пошкодуєте сили, щоб здійснити їх. Їсти мед — забагатіти, закохатися, спізнати щастя в сім’ї.

Молоко. Одні сонники скупо зазначають: «Це добре», інші пропонують з десяток тлумачень сну про молоко. Вам досить знати, що це один з найпозитивніших снів, оскільки молоко — найперша потреба й найбільша насолода немовляти і пам’ять про неї зберігається і в свідомості, й в підсвідомості людини назавше. Сон, в якому ви п’єте молоко або бачите багато молока, віщує вам заможність, здоров’я, вдалу мандрівку, розмаїті приємності й насолоди, зокрема, сексуальні; для чоловіка — горщики, глечики, наповнені молоком — це пишні жіночі перса. Це якщо молоко чисте, смачне. Засмічене молоко — знак того, що ви досягнете добробуту ціною нелегкої, принизливої праці, а то й незаконним, злочинним шляхом.

Гірке молоко — спогади про нещасливе, сирітське, вбоге дитинство, які й досі заважають вам вповні насолоджуватися життям.

А молочний водограй?

© «Коли мені виповнилося тринадцять років, батьки мої загинули в автомобільній катастрофі. Близьких родичів у нас (я так уважала) не було, то ж я потрапила в сиротинець, а згодом вступила до профтехучилища. Вивчилася на маляра, знайшла роботу в будівельній фірмі. Жила біднувато, оскільки заробітки буди скромними, а плата за маленьку однокімнатну квартирку — чималою. Ні подруг у мене не було, ні хлопця, лише виснажлива праця й самота. Й раптом взимку мені приснився дивовижний сон. Наче я потрапила в якусь казкову країну. Бачу високі, заліснені гори, клумби з розкішними квітами і струмочок, що збігає з гори в долину, а на ньому пливе паперовий кораблик — я такі майструвала в дитинстві. Я побігла за ним. Через якийсь час почула шум, плюскіт і побачила водограй, який спадав з круглої гори. Не звичайний, а молочний. Я підійшла до нього, набрала пригорщу молока і напилася. Воно було дуже

1 ... 42 43 44 ... 50
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Містика сновидінь. Практичний сонник», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Містика сновидінь. Практичний сонник"