Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Будинок не для щастя, Олександра Малінкова 📚 - Українською

Читати книгу - "Будинок не для щастя, Олександра Малінкова"

73
0
08.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Будинок не для щастя" автора Олександра Малінкова. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 47 48
Перейти на сторінку:

      Кажуть після шлюбу все змінюється. Ні не так! Чоловік в першу чергу змінюється, але це точно не про Арта. Він лишився турботливим, ніжним та романтичним. 

      Мене чекало чудове освідчення на березі моря. А потім через декілька місяців ми побралися. 

      Сьогодні нашій маленькій сім'ї два роки. Два безмежно щасливі роки. 

     Ввечері коханому чоловіку зроблю маленький сюрпризик, повідомлю, що скоро на нас чекатиме поповнення.

 

      Дюк (кіт)

     Можете привітати мене! Я завів собі “шкіряного”. Вірніше мене всиновили… Й тепер здрасті їжа до відвалу… От тільки заради цього треба поступитися: привчитися до лотку, не сікать у тапки, не жувати квіти у горщиках, не валяти ялинку на Новий рік, ніяких “тигидик” після дванадцятої ночі. Але що не зробиш задля ситої старості. 

    Навіть дозволив “шкіряному” завести подружку. Звичайно, відразу придивлявся до неї, але коли вона відмовила хазяїна й мені лишили мої “дзвоники” тепер я її навіки… Ось прийде весна, порадую місцевих подружок! А що? Тільки люди шукають собі пару?! Може я теж рудий однолюб… 

________________

     Дякую всім хто слідкував за цією історією, за Ваші зірочки та підписки. Після маленької перерви, зовсім скоро старт продовження про Ніку. Не пропустіть - “Шибайголови”. 

Кінець

1 ... 47 48
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Будинок не для щастя, Олександра Малінкова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Будинок не для щастя, Олександра Малінкова"