Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Лисичка, Тіна Вітовт 📚 - Українською

Читати книгу - "Лисичка, Тіна Вітовт"

219
0
14.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Лисичка" автора Тіна Вітовт. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 48 49
Перейти на сторінку:
Епілог

Мати рідна, мені скоро виходити до вівтаря. Серце вискакує з грудей, як же страшно спіткнутися. Всередині все перевертається від передчуття бажаної події. А дурнувата щаслива посмішка не сходить з обличчя, ну і як тут зосередитися?

Мої рідні на честь такого свята прибули в цей світ, якщо бути точніше їх перемістили стаціонарним порталом, так як ніхто із них не володіє портальною магією. Впринципі я також можу переміщатися без стаціонарних порталів, тільки завдяки вмінням Дана, адже він має потрібні для переміщення здібності, але застосовує рідко, тому що сильно енергетично виснажує. 

Моя сестра Катя одружилася не дочекавшись мене на весілля, шкода. А сьогодні не буде присутня зі своїм чоловіком, вона вагітна, і вирішили не ризикувати і залишитися вдома. У мене скоро буде племінник.

Весілля Алекса та Ліки відсвяткували за місяць після балу, і вони повернулися із медового місяця, який тривав у них дещо довше, задоволені та щасливі. Тільки Дан був незадоволений, адже він працював за двох.

Віка та Марк почали зустрічатися після балу, і у них також проявилися заручальні браслети. Якщо бути точніше то спочатку були браслети, а тоді вже Віка не витримала і прийшла до Марка з претензією, коли ж він її збирається кликати на побачення. У нього спочатку мову відняло, від нахабності дівчини, і вони тоді навіть посварилися сильно. Віка ображалася тиждень на нього, доки він не попросив пробачення, мабуть у п'яте, якщо не помиляюся. Тоді то вона і погодилася сходити з ним на побачення. Вони доволі колоритна пара.

З барсом ми друзі, а після того інциденту на балу, і з Даном вони спілкуються доволі миролюбно, більше бійок не затівали. А на рахунок дівчат він знову всіх тримає на відстані, дякуючи рисі, хай її качка копне. 

Мені все ж, потрібно було погоджуватися на подвійне весілля, але я ж не хотіла поспішати, та і впринципі хотіла ще рік просто зустрічатися. Але, знову це "але"... Дан, як завжди вирішив все сам. Не знаю коли саме він це придумав. На одному з тренувань, після повернення наших молодят з відпочинку, він домігся в мене обіцянки одружитися на його день народження. Я погодилася не підозрюючи, коли цей день народження, і це було дуже необачно. От і вийшло, що готували все поспіхом, за два тижні. Знала ж, що потрібно мені тільки розслабитися, як Дан цим скористається. Не вийшло вмовляннями - взяв хитрістю.

Ну що ж Дан, твоя наречена готова стати твоєю дружиною. А за цю маленьку хитрість я захотіла два медові місяці, тепер черга Алекса працювати за двох, а ми відпочивати.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

1 ... 48 49
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лисичка, Тіна Вітовт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лисичка, Тіна Вітовт"