Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький 📚 - Українською

Читати книгу - "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Земля Не пухом. Історія одного геоманта" автора Сергій Бобрицький. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 49 50 51 ... 141
Перейти на сторінку:

– Тобто, вона жива? Так це ж пречудова новина, вчителю!

– Згоден, але, як бачите, я так особливо не радію, віконте. Бо моєї передбачливості не вистачило на те, що та потвора затягне мою дитину на глибину в десятки кілометрів під землю. І не просто під землю. А саме туди, де більше за всіх має владу стихія Вогню. Магма та еманації змія на тій глибині настільки потужні, що я зараз навіть не можу відчути її місцезнаходження, не те, що врятувати. Тож, поки що я лишень маю приблизне уявлення, як це можна виконати. Та мені не вистачає деяких елементів…

– Майстре Грейткіллс… Вчителю… – Прочистив горло Леон після дещо незручної, сумної паузи. – Гадаю, це і так зрозуміло, але хочу озвучити. Якщо у цій справі вам буде потрібна моя допомога – зроблю все, що в моїх силах. Звісно, я поки не є головою роду Д’Альбон, але й моїх власних здібностей…

– Дякую, учне. Це дуже важливі слова. – Похлопав співрозмовника по плечу Грегор Грейткіллс. І цього разу на його обличчі навіть з’явилася усмішка. Правда, більш сумної посмішки годі було й шукати.

Далі вони вдвох мовчки дивилися на зоряне небо над Прилісною, не говорячи одне одному більше ні слова. Аж поки звуки різанини, мерзенний хруст хрящів й тріумфальне вовче виття не закінчилися і біля воріт Смарагдової Садиби не з’явилося одинадцять темних, мохнатих постатей.

– Господи, леді Ларинда ішла звідси у білосніжній подобі… Як же вона…

– Ну, трохи забруднилися, з ким не бува…

– Повністю забруднити своє триметрове тіло у тельбухах нещасних темних криланів? Дійсно, з ким не буває…

– Обговоримо чистоплотність нашої шановної травниці дещо пізніше, Леоне. – Трохи повернувши голову до співрозмовника, сказав Архімаг. А потім вже звернувся до зграї вервольфів, що скромно м’ялася біля воріт. – Заходьте, діти мої. Гадаю, нам є про що поговорити.

Лекція для нового покоління вищих вервольфів пройшла доволі швидко й продуктивно. На пам’ять ніхто з присутніх не жалівся. Грегор розписав усі плюси перебування в їх поточному, зміненому статусі. Як в людській подобі, так і в звіриній. Мінусів, до речі, не було взагалі. Вплив місяця, на відміну від оригінальних вищих перевертнів, було суттєво зменшено. І під час повного місяця максимум, що могло негативного статися з його оновленими підлеглими – це трішки більш нервовий настрій. А от сил нічне світило їм додавало добряче. Швидкість, сила, регенерація навіть у звичній подобі були в рази вищими за стандартні для людської раси. Що вже казати про ці показники в подобі звіра.

Тож, проінструктовані про свої нові здібності, а також з рекомендаціями по харчуванню і догляду за шерстю та кігтями, селяни були відпущені по своїм справам. Точніше – по кроватям. Бо була вже глибока ніч і навіть цікавий Леон Д’Альбон покинув це засідання десь на середині лекції про п’ятиразово прискорений метаболізм.

Але повна тиша й відсутність місцями надокучливого учня були зараз Грегору вельми в нагоді. І він відкрив портал, щоб прямо зі Смарагдової Садиби опинитися на вершині Червоної Гори.

***

Через декілька годин, коли сонця вже показали свої цікаві голівки з-за обрію, випадковий глядач так само зміг би вгледіти на вершині єдиного вулкану баронства Грейткліллс фігуру Архімага. Але чаклун був тепер чорним від сажі, наче той Вулпот, добряче виснаженим і дуже незвично злим.

– Вентальський гірський хребет цьому вулканові в дупу! – Звернувся до неба чемний геомант. – Я не зможу дістатися туди, не спопеливши половину провінції! Клятий Вогонь! Він би й мені не завадив…

Закусивши губу, Грегор гарячково розмірковував, зупиненим поглядом витріщаючись у ревуче жерло Червоної Гори. Аж ось таргани в геніальній макітрі першого в історії Фрідана Архімага Землі включили світло.

– Хех! А мабуть, я все-таки знаю, де тебе роздобути, любчику! Тим паче, що цей візит в будь-якому разі мав статися найближчим часом. – Від задуманого в Грегора навіть долоні засвербіли. От і потер він їх одна об іншу. З найлиховіснішим виразом обличчя, на яке тільки здатна флегматична мармиза геоманта.

{ touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 ... 49 50 51 ... 141
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"