Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Cьоме пророцтво Семіраміди 📚 - Українською

Читати книгу - "Cьоме пророцтво Семіраміди"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Cьоме пророцтво Семіраміди" автора Марина Варич. Жанр книги: 💙 Фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 51 52 53 ... 127
Перейти на сторінку:
і приладдям для татуювання. Заразом перевірили і валізу його товариша. Нічого бодай трохи схожого на гроші не знайшлося.

Іван вибачився, почесав потилицю і побажав мандрівникам щасливої дороги.

Сновгей і полісмени прочекали відьму всеньку ніч.

О 7-й ранку Бертольд про всяк випадок заглянув у камеру № 13. Вона виявилась порожньою. Але Бертольд помітив одну цікавинку, якої до цього не запримітив: у залі було дві камери № 13.

— Поглянь, бовдуре, тут два 13-х номера. — закричав Бертольд на полісмена, що стояв поруч. — Саме з цієї камери схову і взяв рюкзак хлопець з волоссям зібраним в пучок і з сережкою у носі.

— Але ж він узяв рюкзак із камери 31, я на власні очі бачив, — заперечив підлеглий очільника поліції.

— Бовдуре, треба було хапати тих двох, а ми їх упустили. — вибухнув Бертольд.

— Але на якій підставі хапати? Грошей у їхніх валізах не було…

— Товаришу Бертольде, тут ще один 13-й номер, і ще один, — засокорив поліцейський з Росії Єфим.

Бертольд і Сновгей підбігли до Єфима. За ними, підстьобуючи один одного, мчало ще кілька полісменів у цивільному. Дорогою вони надибали ще з десяток тринадцяток.

— Що за маячня? Тут всі номери тринадцяті!!! — галасували полісмени, інтенсивно розмахуючи руками.

— Як це сталося, адже цього не було? — репетував червоний від гніву Бертольд. — Я бачив, я бачив, я сам бачив одну-однісіньку камеру № 13. Може у мене погано із зором? Сновгею, які номери на сейфах бачите ви?

— Заспокойтесь, Бертольде. Сядьте і заспокойтесь. Це всього-на-всього гіпноз. Він не може тривати безкінечно. Скоро все минеться.

Полісмени розкривали сейфи, сподіваючись відшукати в котромусь із них дипломат з грішми.

— Що таке гіпноз, Сновгею? Поясніть мені, це смертельно?

— Які дурниці. Це зовсім не шкодить здоров’ю. На нас просто навели ману, нам здається, що є те, чого насправді немає. Повірте, що тут лише один 13-й сейф, у решти — інші номери. Ось перший, ось другий…

— Як же це можливо, коли я бачу на всіх цифру 13?

— Вам тільки здається, що ви її бачите, це мана.

— Ой леле! Тоді можливо і ви, Сновгею, мана? А-а-а! — заволав Бертольд і обхопив руками голову.

Тим часом по зоредрому швидкими кроками йшов сенатор Луск Бер Коні. Руки він тримав в кишенях довгого темно-синього пальто. Рухи його були стрімкі і розлючені.

— Я так і знав, Сновгей, що ви спіймаєте облизня, — сказав він розлютовано. — Це був ваш останній шанс. Все. Ви відсторонені від справи. Відтепер її вестиме Белі.

Сновгей заламував руки:

— Ви не можете так вчинити. Відьма йому не по зубам.

— Багато розуму треба, аби ловити й хапати, — відрубав сенатор.

— Але ж вона застосовує магію, — не вгавав Сновгей. «Справою відьми» не може займатися будь-хто.

— Як нема нікого путнього, то й дурень згодиться, — відрізав Луск Бер Коні, розвернувся і пішов до скляних дверей.

Розділ 27

Белі вистачило двох днів, аби розгорнути бурхливу діяльність по «виявленню відьми» (так він називав свою нову справу) і наламати дрів. Треба сказати, що самою справою детектив Белі займався мало, натомість інтерв’ю роздавав щедро і фотографувався із завзяттям молодиці, яка марить кар’єрою топ-моделі. Якщо хто і був у захопленні від нового призначення, так це журналісти. На відміну від свого попередника, з якого слова не витрясеш, Белі виявився аж надто балакучим. Він одразу повідомив, що він за справу візьметься по-новому; сам телефонував у редакції ЗМІ та інформував про останні результати розслідувань. Тож, суспільство опинилося у курсі усіх перипетій справи «відьми».

Новий підхід полягав у затриманні усіх молодиць, які приходили до суду, аби назватися відьмами. Белі кожну запитував про безліч усіляких нісенітниць і перевіряв усіма йому відомими методами, про які вичитав у книжках. Але навіть коли ставало очевидно, що перед ним не відьма, він запроторював затриману в слідчий ізолятор і заводив довгу нудну справу.

Дуже скоро вільних місць в ізоляторах не лишилося. А у Белі не залишилось часу на спілкування із журналістами. Тому йому знадобились помічники…

Паралельно із талантом «авторитета по відьмам» у Белі несподівано прокинувся ще один — телезірки. Природа наділила його вродою і він умів нею торгувати. Разом із подробицями справи сатурнці довідалися, що Белі свого часу закінчив Юридичний Інститут в кільцях, вступив у партію Піонерів, провів з десяток успішних розслідувань і отримав від уряду планети нагороду — «Картоплину хитромудрого Одіссея 2 ступеня».

Довідалась громадськість також і про те, що батько знаменитого детектива був дослідником Гімалайських гір і постійно пропадав в експедиціях. Одна з таких експедицій для нього закінчилась трагічно і матері Белі довелося самій виховувати сина. Синок, одначе, виявив відмінні знання з історії і правознавства, самостійно вступив в Інститут, закінчив його із перламутровою ручкою, яку тепер щедро демонстрував усім фотокорам і телеоператорам. В Інституті, як з’ясувалося в одному з інтерв’ю, Белі цікавився аномальними явищами, прочитав на цю тему безліч книжок і навіть захистив дипломну роботу.

Про Сновгея ж Белі відгукувався з таким душевним теплом, яке могло викликати лише суспільне схвалення. Мовляв, не зазнався хлопець, не почав звинувачувати свого попередника, як це зробили б інші, значить — не амбітний, молодчина.

— Сновгей — класний детектив, — казав Белі, позуючи перед камерами.

— Хвилиночку, пане Белі, поверніться так, як ви стояли і усміхніться, — просили фоторепортери. — Ширше, ширше. Отак, чудово.

— Продовжуйте, Белі, дуже цікаво, — прохали журналісти, підставляючи ближче до його рота мікрофони з диктофонами і змінюючи 66-ту касету.

— Так от. У нього великий досвід, який я із захопленням перейняв. Просто

1 ... 51 52 53 ... 127
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Cьоме пророцтво Семіраміди», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Cьоме пророцтво Семіраміди"