Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей 📚 - Українською

Читати книгу - "Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей" автора Антон Дмитрович Мухарський. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 54 55 56 ... 68
Перейти на сторінку:
з Анжелою, і я попросив її переглянути умови нашого шлюбного контракту. Корпоративних замовлень з огляду на ситуацію в країні найближчим часом не намічалося, а концерти, які ми давали, геть усі були благодійними. Крім того, від січня мій телевізійний проект припинив існування.

– І знаєш через що? Через твій рот, який меле всяку брехню. Генеральний продюсер так і сказав: «Наш піар-відділ уже не спроможний відбиватися від інтерв’ю вашої дружини, де вона лає і нас, і вас, а журналісти інших видань просять коментарів».

– Це брехня. Проект закрили, бо бояться, що через твою матюкливість закриють і їхній канал. І правильно зроблять. Я буду перша, хто дасть свідчення на суді, що такі проекти, як «Зелена лампа», не мають права на існування в цивілізованому суспільстві. Я попереджала: легкого життя тобі не буде. Ти мене дуже сильно розлютив, і я готова на все, аби захистити дітей.

– Захистити від чого, Анжело?

– Від божевільного татка, який проміняв їх на якусь революцію. Від цього придурка Ореста Лютого. Я знаю, що ти продав офіс і у тебе є гроші.

– З цих грошей я знімаю фільм про Майдан, видав другий альбом, зняв нові ролики для Ореста, частина піде на великий мистецький альманах «Майдан. (Р)Еволюція духу», бо спонсорів нема.

– Значить, робити кіно, випускати книжки і диски у тебе гроші є, а для дітей нема?

– Анжело, я продав офіс, який купив до нашого одруження, і вважаю ці гроші «вільними» від твого оподаткування. Ми ж підписали контракт, де зазначили, що не маємо претензій до нерухомості, придбаної до шлюбу? Тим паче, що такі події трапляються в нашій історії раз на сто років. Їх треба фільмувати, фіксувати для майбутніх поколінь. Я роблю це для дітей, аби у них було майбутнє.

– І заради майбуття відбираєш у них сьогодення. Але вони мають сьогодні щось їсти, щось пити, у щось вдягатися, мати дозвілля…

– Анжело, я готовий оплачувати послуги няні й водія – це десь півтори тисячі доларів на місяць, і ще оплачувати навчання і дитячий садок. Але особисто. Я хочу бути певним, що ці гроші витрачаються на дітей, а не на твої прогулянки Європою чи Америкою.

– Віддавай мені залишок від продажу офісу, переписуй на мене усю нерухомість, і тоді ми розірвемо контракт.

– Усю спільно нажиту нерухомість я й так залишив тобі. Діти прописані у моїй старій квартирі на Подолі, а значить, вона і так належить їм. Живу, зауваж, сам, от уже більше року. І в мене за цей час нікого не було.

– Хе-хе! І як же ти вирішуєш сексуальні питання?

– Дрочу!

– Ага, так я і повірила.

– Анжело, я тобі тисячу разів казав, що твої підозри у тому, що я шукаю молоду дружину, абсолютно безпідставні. Ти пам’ятаєш мене колишнім, але я змінився. Перед тобою вже дорослий дядечко, який відповідає за свої слова.

– А займаєшся якимись пацанськими іграми. Коктейльчики кидаємо, картинки малюємо, пісеньки співаємо? Це, по-твоєму, дорослі розваги?

– Ці коктейльчики, пісеньки і картинки змінюють світ, де ми живемо!

– А якщо я не хочу змінювати цей світ? Якщо мене все влаштовує, крім чоловіка, то що я маю робити?

– Дай мені розлучення! Я тебе вже неодноразово просив…

– Не дам! Я вважаю, що діти мають рости в повноцінній родині.

– Але ж нема родини! Ми не ведемо спільне господарство, у нас ось уже з грудня нема сексуальних стосунків…

– Ти диви, пам’ятаєш!

– Я серйозно, давай розлучимося!

– Ні-ко-ли! Не для того я собі так довго вибудовувала імідж зразкової матері й дружини, щоб отак враз усе зруйнувати! Котічєк, ти попал! Якщо не будеш виконувати контракт, я подам позов у виконавчу службу. Вони заарештують усе твоє майно, відберуть усі автомобілі й пустять тебе по світу! А я особисто проконтролюю, щоб ти здох у муках під парканом і потрапив у пекло.

– І що, тобі від того буде легше?

– Звичайно! Ти мій характер знаєш. Якщо ти від мене підеш, я не заспокоюся доти, доки не побачу тебе в гробу в білих капцях. Це моє останнє слово! Гроші давай, бо дітей не побачиш!

– Анжело, це тотальний розрив!

– І до цього розриву призвели твої радикальні дії! Ми з тобою знаходимось по різні боки барикад.

– Я борюся за країну.

– А я борюся за дітей! Давай, чєші із моєго дома… Всєго тєбє доброго! Революціонер, бля… Пісатєль!

– А сєйчас ми пріглашаєм на сцену женщіну нєзємной красоти, талантлівую актрісу і тєлєвєдущую, а главноє – мать пяті дєтєй Анжелу Нєгорову-у-у-у!

Зал палацу «Україна», де відбувається церемонія нагородження, вибухає оплесками. Анжела у супроводі старших дітей гордо виходить на сцену. Малого Іванчика, певне, залишили вдома із нянею. Нашою чарівною нянею, яка закриває всі фронти і вирішує усі проблеми. Діти стають біля мами і чемно посміхаються на спалахи фотокамер.

– Анжела, – звертаються до неї московські ведучі церемонії Іван Ургант та Іван Охлобистін, – говорят, у вас тоже єсть син Іван?

– Да, есть, он остался дома!

– А в чєсть кого, єслі нє сєкрєт, ви єго назвалі? – питає Ургант і трохи згори, з притаманною йому довершеною іронією, дивиться на Охлобистіна, який прикриває очі окулярами.

– Я так панімаю, Іван, что вам би очєнь хотелось услишать, что я єго назвала в чєсть вас, ведь ви такой талантлівий і харізматічний. Но я вас, уви, разочарую. Я назвала его в чєсть вашего коллєгі, которий стоіт рядом і также являєтся многодєтним отцом. Нам, к сожалєнію, с такім отцом нє повєзло… Наш отєц сбєжал на барікади (сміх у залі).

– Єго случайно зовут нє Дмітрій Ярош? – жартує Охлобистін, і зал знову вибухає реготом.

– Нєт, Іван, єго зовут нє мєнєє екзотично – Орест Лютий, і он, как і Дмітрій Ярош, тоже являєтся украінскім «націонал-фашистом».

– Ого! Вам дєйствітєльно нє повєзло!

– Вот что случаєтся с людьмі под воздєйствієм амєріканской пропаганди. Да? Но я нє об етом. Я о любви…. Когда-то я бєзумно любіла етого чєловєка, і плоди нашей любві пєрєд вамі. Вот єті волшебниє дєті, за чьйо будущєє я очєнь пєрєживаю. Мнє кажется, что моя страна сошла с ума. Я нє понімаю, кто еті люді на Майданє, за что оні там борются, а главноє: как оні ето дєлают? Бороться за свободу і за счастье, сжигая живьом другіх людєй? Ето іх мєтод? Вмєсто того, чтоби долго і упорно работать над собой, шаг за шагом ідті к своєй целі і мєчтє, оні хотят получіть всьо і сразу! Я нє поддєрживаю етіх людєй, і мнє іх откровєнно жаль.

1 ... 54 55 56 ... 68
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей"