Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » «І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко 📚 - Українською

Читати книгу - "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"

553
0
11.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "«І бачив я звірину...»" автора Віктор Васильович Савченко. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 54 55 56 ... 76
Перейти на сторінку:
моря вже не було» (гл. 21). — Так починається передостання глава «Об’явлення…» Слова «небо», «земля», «море» це — тільки «гілки»; саме ж дерево, тобто первинне значення слів, сховане. «Море» — місце, де змішуються води рік; в окультному значенні це імперія; а ріки — то народи. Отож текст читається так: «і бачив я людність нову, що на небі (у світі сутностей), і людність нову, яка на землі живе, і імперій уже не було.»

Коли це станеться, важко сказати. Але розвал держав-конгломератів, який припадає на кінець другого тисячоліття, свідчить, що час близький.

«2 І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка.»

Слово «місто» Ів. Богослов вживає в значенні «держава». Але тут ідеться про «місто святе», себто духовну державу, державу-віру. А віра ця християнська. Тому що джерело християнської віри витікає з Єрусалима, а точніше з храма, що його зруйнували римляни 70-го року н.е. Цей храм був Святинею для іудеїв і християн. Віра Христова, у порівнянні з іудаїзмом, нова. Євангеліє називається ще «Новий Заповіт». Тому й написано: «Новий Єрусалим». Тобто йдеться саме про Христову, а не іудейську, віру.


2. «Новий Єрусалим» — поняття не географічне, а духовне. Уже тепер оновлюється Христова церква. Правда, поки що тільки формально, оскільки її настоятелі — це здебільшого ті ж сутності, які прийшли у світ у сатанинський час. Але астральна аура планети (Темний сателіт) дедалі рідшає і віддаляється; народжується все більше людей з неспотвореною психікою. Вони й стануть тією «невістою», що її запліднить оновлена віра.

«9 І прийшов до мене один із семи анголів, що мають сім чаш, наповнених сімома останніми карами, та й промовив до мене, говорячи: «Ходи, покажу я тобі невісту, жону Агнця.»

10 І заніс мене духом на гору велику й високу, і місто велике мені показав, — святий Єрусалим, що сходив із неба від Бога.»

«Гора» це — держава, влада, закон. Ідеться про духовну владу. А з неба (у земний світ) сходили сутності — часточки людства, які складуть основу оновленої віри — Святого Єрусалима. Тобто ангел показав час масового втілення душ тих, «які не вклонилися звірині ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руки свої» (гл. 20, ст. 4).

«11 Славу Божу він (Єрусалим) має. А світлість його подібна до каменя дорогоцінного, як каменя ясписа, що блищить, як кришталь».

Щоб стало зрозуміліше, про що йдеться, наведемо слова з гл. 4 «3 А сидячий (Бог на престолі) подібний був з вигляду до каменя яспіса й сардиса…» Тобто духовний колір Нового Єрусалима був такий самий, як і в Бога.

Яспис, чи яшма, — один з дорогоцінних каменів, про який згадується в Старому (Ієзекіїль, ХХУШ, 13) та Новому Заповітах. Він складається зі зцементованих зерен кварцу та халцедону; має велику твердість. Кольори: жовтий, білий, чорний, червоний, зелений, сірий та переплетення цих кольорів у вигляді смуг, хвиль, плям.


3. «12 Мур воно (місто Єрусалим) мало великий і високий, мало дванадцять брам, а на брамах дванадцять анголів та ймення написані, а вони — імення дванадцяти племен синів Ізраїля.

13 Від сходу три брамі, і від півночі три брамі, і від півдня три брамі, і від заходу три брамі.»

Мур великий і високий — це захищеність Нового Єрусалима від впливів та посягань інших релігій.

Дванадцять брам — дванадцять знаків Зодіаку, під якими із потойбіччя у світ людський спускаються сутності. Дванадцять анголів відповідають за дванадцять різних типів людей відповідно до їхніх знаків Зодіаку, а саме: за характер, вдачу, психічні й розумові особливості і зрештою за виконання програми, що на них покладено Вищою Силою.

Окультна наука вчить: «Немає такого зернятка внизу, яке б не мало свого ангела вгорі» — тобто тієї сили, яка штовхає до росту і розвитку. Кажучи сучасною мовою, анголи то — польові матриці втілених сутностей.

Дванадцять племен синів Ізраїля — це не євреї, точніше, не тільки євреї, це всі, чия віра проросла з Біблії (Тори), тобто з іудаїзму. А саме — дванадцять типів людей, народжених під дванадцятьма знаками Зодіаку. Якби стала можливою дивовижна сегрегація за приналежністю людей до їхніх знаків Зодіаку, то з’явилося б дванадцять справді племен, які між собою дуже відрізнялися б. Водночас представники одного такого «племені», попри етнічні, географічні та расові особливості, були б ідентичні. Ці міфічні племена в іудаїзмі мають назву дванадцяти колін Ізраїля. А саме: племена Рувима, Симона, Левія, Іуди, Завулона, Іссахара, Дана, Асира, Наффалима, Йосипа, Вениаміна. Зараз відомі тільки два племені. Решта буцімто перебувають невідомо де. За єврейською легендою, прийде час і ті десять прийдуть на землю обитовану. Мабуть, це все ж тільки легенда, оскільки земна куля не така вже й велика, аби на ній досі не були віднайдені ці десять племен.


4. Брами були на мурах по три з кожної сторони світу. Тобто в Новий Єрусалим входитимуть сутності людей, що втілюватимуться (народжуватимуться) у будь-якому місці планети — на півночі, півдні, сході, заході від Нового Єрусалима.

Чому по три брами з кожної сторони світу? Чи не тому, що сутності приходитимуть у земний світ одухотворені якоюсь із складових святої трійці? Тобто по брамі на Отця, Сина, Святого Духа?

«14 І міський мур мав дванадцять підвалин, а на них дванадцять імен дванадцяти апостолів Агнця.»

Новий Єрусалим (Христова віра) тримаєтьтся на дванадцяти основах, а саме — на апостолах Ісуса Христа (Агнця).


5. «15 А той, хто зі мною говорив, мав міру — золоту тростину, щоб зміряти місто і брами його, і мур.»

16 А місто чотирикутнє, а довжина його така, як і ширина. І він зміряв місто тростиною на дванадцять тисяч стадій; довжина і ширина, і вишина його рівні.»

Переведемо цю відстань у сучасну нам одиницю довжини — метр. Нагадаємо, стадій — відстань, що її проходить людина за час сходу сонця, тобто за дві хвилини. Відомі

1 ... 54 55 56 ... 76
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги ««І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"