Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Спецназ 📚 - Українською

Читати книгу - "Спецназ"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Спецназ" автора Віктор Суворов. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 59 60
Перейти на сторінку:
Полосухіном, стали чемпіонами світу та Європи з парашутних стрибків.

Дмитро Косицин. Перед війною він очолював ковзанярське відділення в Державному Інституті Фізичної Культури. Вважалося, що це цивільний інститут, але викладачі та багато студентів мали військові звання. Косицин був капітаном і мав кілька видатних досягнень у своєму виді спорту, встановивши ряд рекордів Радянського Союзу. Протягом війни він командував спеціальним загоном, відомим як «Чорна Смерть». У цьому «цивільному» інституті в перші тижні війни було сформовано тринадцять таких загонів. Вони займалися активною терористичною роботою на підтримку Червоної Армії, а швидкість, з якою ці загони були сформовані, дозволяє припустити, що всі члени цих підрозділів були ретельно відібрані і навчені задовго до початку війни. Інакше їх би не послали в тил противника. Загін Косицина був відомий як найбільш безстрашний і нещадний з усіх формувань Ленінградського фронту.

Махмуд Умаров. Під час Другої Світової Війни Умаров був солдатом в окремому саперному батальйоні спецназу. Його кілька разів скидали з групою людей у тил противника. У нього було дві професії: він був чудовим стрільцем і лікарем. Після війни він був офіцером у Розвідувальному Управлінні Ленінградського військового округу. Він продовжував мати дві професії, і як лікар-психіатр отримав ступінь доктора наук за теоретичну роботу. Як стрілець він став європейським і світовим чемпіоном; фактично він був п'ять разів чемпіоном Європи і тричі - світовим чемпіоном. Він виграв дві срібні олімпійські медалі в стрільбі з пістолета в Мельбурні та Римі. Після відродження спецназу він служив у цій організації офіцером, де цінувалися обидві його професії. Завдяки своїм спортивним досягненням генерал-полковник Умаров відвідав безліч країн світу і мав безліч зв'язків. У 1961 році Махмуд Умаров раптово зник з медичної та спортивної сцен. Є деякі підстави вважати, що він помер за дуже дивних обставин.

Юрій Борисович Чесноков. Людина надзвичайної фізичної сили і витривалості, він займався багатьма видами спорту. Особливо успішно - волейболом: двічі чемпіон світу і олімпійський чемпіон. Фізичні якості Чеснокова були помічені дуже рано, і відразу після закінчення школи його прийняли у Військово-інженерну академію, хоча він не був офіцером. З цього часу він впритул займався теорією і практикою використання вибухівки. Крім золотої олімпійської медалі він має й іншу золоту медаль за свою роботу з техніки здійснення вибухів. На даний час Чесноков є полковником спецназу.

Валентин Якович Кудреваткін. Він вступив у напіввійськову організацію ДОСААФ ще в школі. В один і той же час він стрибав з парашутом, літав на планерах і займався стрільбою з гвинтівки. Свій перший парашутний стрибок він зробив у травні 1956 року. Двома роками пізніше, у віці вісімнадцяти років, він досяг найвищого рівня в парашутних стрибках і стрільбі. У 1959 році його призвали в армію проходити службу в повітряно-десантних військах. У 1961 році він за один тиждень встановив п'ять світових рекордів у парашутному спорті, за що був проведений в сержанти і посланий у рязанське офіцерське повітряно-десантне училище. Після цього його направили у спецназ командувати спеціальним жіночим загоном. Під його командуванням знаходилися найбільш видатні спортсменки, включаючи Антоніну Кенсицьку, з якою він зараз одружений. Вона встановила тринадцять світових рекордів, її чоловік - п'ятнадцять. Він здійснював стрибки з парашутом (часто з групою жінок) в найбільш немислимих умовах, приземлявся на гори, в ліс, на дахи будинків і тому подібне. Кудреваткін брав участь практично у всіх випробуваннях нового парашутного спорядження та озброєння. 1 березня 1968 року разом з групою професійних парашутисток він брав участь в експериментальному груповому стрибку з критично низької висоти. Опісля, коли він виконував свій 5555 стрибок, він потрапив у критичну ситуацію. У повітряно-десантних військах з чорним гумором кажуть, що якщо ні головний, ні запасний парашути не розкриваються, то в парашутиста є цілих двадцять секунд для того, щоб навчитися літати. Кудреваткін не навчився літати за ці останні секунди, але він керував своїм тілом і не розкритими парашутами, щоб сповільнити падіння. Він провів більше двох років у госпіталі та переніс більше десяти операцій. Коли його виписали, він здійснив свій 5556 стрибок. Багато з радянських військових газет опублікували фотографії цього стрибка. Зазвичай Кудреваткін стрибав у компанії професійних парашутисток. Але в радянських повітряно-десантних дивізіях немає жінок. Тільки у спецназі.

Після виконання цього стрибка Кудреваткіну присвоїли звання полковника.

Додаток F

Розвідувальний пункт спецназу (РП-СН)

Уявіть, що ви закінчили 3-й факультет (операційна розвідка) Військово-Дипломатичної Академії Генерального Штабу. Якщо ви успішно пройшли курс навчання, вас пошлють в одне з двадцяти розвідувальних управлінь(РУ), які є у штабах військових округів, груп сил і флотів.

У перший же день, який я провів у Військово-Дипломатичної Академії, я засвоїв, що дипломатія є шпигунством, і що військова дипломатія є військовим шпигунством. Успішне закінчення 3-го факультету Військово-Дипломатичної Академії означає службу в одному з розвідувальних управлінь або в підпорядкованих їм підрозділах, безпосередньо пов'язаних з вербуванням чужоземних агентів та управлінням ними.

Уявіть, що вас направили в Розвідувальне Управління Київського військового округу. Київ, без сумніву, є одним з найгарніших міст Радянського Союзу, і я не раз чув від західних журналістів, що відвідали Київ, що це одне з найгарніших міст світу.

Отже, зараз ви перебуваєте у величезному будинку, зайнятому штабом Київського військового округу. В різний час усі видатні військові керівники Радянського Союзу працювали в цьому величному будинку: Жуков, Баграмян, Ватутін, Кошовий, Чуйков, Якубовський та багато інших. Кабінет командувача округу знаходиться на другому поверсі. Праворуч від нього є масивні двері в Операційне Управління. Зліва - не менш масивні двері в Розвідувальне Управління. Таке розташування символічне: Перше управління (бойове планування) є правою рукою командувача, тоді як Друге управління (розвідка) - лівою. У штабі є ще багато управлінь і відділень, але всі вони розташовані на інших поверхах.

Ваш візит у Розвідувальне Управління штабу округу відбувається, звичайно, в компанії одного з офіцерів. Інакше вас просто не впустили б.

Перед тим, як увійти у штаб, ви повинні зателефонувати в кабінет пропусків і пред'явити свої повноваження. Вам дають номер телефону і приходить офіцер, щоб супроводжувати вас. Кабінет пропусків дуже уважно перевіряє ваші документи і вручає вам тимчасовий пропуск. Потім офіцер проводжає вас нескінченними коридорами і численними сходами. Ви повинні бути готові на кожному повороті надати свій пропуск і офіцерське посвідчення. Ваші документи перевіряються безліч разів, перш ніж ви дістанетесь до начальника розвідки округу.

Зараз ви знаходитесь у величезному генеральському кабінеті. Перед вами - генерал-майор, начальник розвідки Київського військового округу. Ви відрекомендовуєтеся: «Товаришу генерале,

1 ... 59 60
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Спецназ», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Спецназ"