Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Той що вижив, Олександр Шаравар 📚 - Українською

Читати книгу - "Той що вижив, Олександр Шаравар"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Той що вижив" автора Олександр Шаравар. Жанр книги: 💛 Фентезі / 💙 Бойове фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 58 59 60 ... 145
Перейти на сторінку:
Глава 14

Глава 14

 

 Запис у журналі спостережень: день 190

 

Можете мене привітати: я майже помер, вкотре. Тільки цього разу для різноманітності не від зовнішнього середовища або випадкової поломки обладнання і навіть не через свою дурість, хоча щодо цього можна посперечатися. На цей раз я ледве не помер від дій іншого розумного. Але давайте все по порядку.

Два дні тому наступного дня, після того як я відніс дівчинку ближче до паркану, вирушив на обстеження території вздовж паркану з боку лісу. Лінгрет неслабо мене налякав загрозою руйнування артефакту, в якому перебувають їхні душі. Так, я знайомий не з усіма, але троє нітірі стали для мене моїми найкращими друзями. Це Сальміра, Лорана та Лінгрет. Допустити їхню смерть я не міг. А тому потрібно було якнайшвидше знайти тіла для переселення хоча б кількох нітірі.

Мені, суто цивільній особі, необхідно знайти або недавно померле тіло, або при смерті і доставити його в печеру з планетоходом. За ніч я підготував під керівництвом некроманта ритуал переселення душі з артефакту в тіло. Зараз йшло накопичення мани для активації ритуалу, і це займе не менше тижня — все ж таки ритуал дуже не простий сам по собі і вимагає чимало магічної енергії для роботи. І, власне, за тиждень, або точніше за п'ять днів, що залишилися, я повинен знайти тіло для переселення Марло.

Що можу сказати? Потенційного донора я виявив. Як і він мене. І він був явно краще підготовлений за мене, адже, незважаючи на його явно передсмертний стан, встиг вистрілити в мене з самострілу. Якби я залишався людиною, помер би на тому ж місці. А так мінус півтора літри крові, перш ніж наскрізна рана в боці закрилася, і моторошна слабкість. Але моя потенційна мета на цей момент вже здохла.

Слабкість від втрати крові не дасть мені вчасно донести нітірі до ритуального креслення, отже, доведеться шукати нову жертву. Головне — прийти до тями швидше. Взагалі, організм нітірі набагато витриваліший за людський, та й та ж регенерація дуже не слабка. Якщо не займатися спеціальним лікуванням, то вже через три тижні залишиться лише шрам у місці наскрізного поранення у боці. Ось тільки я не мав цих трьох тижнів на лікування. А тому, щойно я зміг подолати початковий напад болю, приступив до обробки отриманої рани. Даремно не одягнув скафандр у цю вилазку, але він би сильно гальмував мене.

Відразу після поранення я вколов собі протишокове, кровотворне, противірусне. Ліки, звичайно, розраховані на людину, але, судячи з слабкості, що поступово відступає, діяли і на нітірі. Саму рану я заклеїв пластиром зі штучною шкірою. Раз на добу треба буде міняти, але так рана буде закрита і всередину не потрапить ніяка гидота. Шкода, що пластирі людського забарвлення шкіри, і тепер у мене на боці дві світлі плями в місцях вхідного та вихідного отвору.

Встати на ноги я зміг лише через три години. За цей час труп, що  вистрілив у мене із самострілу нітірі став холодним. Швидкий огляд його майна багато інформації не дав. Самостріл із десятком болтів я забрав собі, як і рюкзак, у якому опинилися квітки якоїсь рослини, запечатані у маленькі скляні баночки. Був ще й гаманець, в якому я знайшов дитячий малюнок і з десяток папірців схожих на купюри. Я зміг розібрати лише цифри, а саме десять, двадцять і п'ятдесят. Найцікавіше не в рюкзаку, а в невеликій сумці планшетки: там лежала карта, запаяна у щось схоже на плівку, і на цій карті відмічено маршрут.

Сам я б довго намагався зіставити своє місце та карту. Але наручний комп'ютер швидко обробив зображення карти та зіставив із пройденим маршрутом. Виходило, що я недалеко від місця, позначеного на карті. Лише два десятки кілометрів на північ від мене знаходилося місце, яке на карті відзначили хрестиком. На самій карті це місце відображено зеленим кольором. У легенді карти зелений колір описувався чотирма словами, але зміг пізнати лише одне: спотворене написання слова «страх». Враховуючи те, що зелений колір для нітірі все одно, що червоний для людей, це, швидше за все, небезпечна місцевість.

До початку заходу сонця я просидів над трупом у роздумах, варто вирушати в місце, зазначене на карті, чи ні. Все, що знаю, це те, що чоловік, що стріляв у мене, йшов уже звідти, судячи з розташування тіла, а значить, там могло бути і не небезпечно на даний момент.

І як би мені не хотілося дізнатися, куди ходив мужик, моя обережність пересилила, і натомість я вирішив попрямувати до позначки у вигляді схематичного будиночка, яка, судячи з карти, була всього за три кілометри в напрямку, куди повз мужик. Я, до речі, так і не міг визначити, від чого він помер. Зовні ран у нього не було. Я навіть спеціально роздягнув його і оглянув все тіло на предмет укусів, але знову нічого не виявив. Єдине дивне, що я побачив, білий наліт у ділянці губ. Про всяк випадок взяв цей наліт для аналізу під мікроскопом у планетоході.

 

Після цього, зібравшись з силами і випивши чи не останні таблетки знеболювального, я попрямував згідно з картою до позначки у вигляді схематичного будинку.

Дорога лісом зайняла в мене майже півтори години. Якби не наручний комп'ютер, що веде мене чітко по карті, то я б давно вже заблукав у темряві, а так через півтори години попереду побачив жовті мерехтливі вогники.

Спустившись на траву, я дуже обережно поповз у бік вогників, і, коли залишалося всього близько тридцяти метрів, зупинився, бо вже спокійно міг розгледіти і почути все, що відбувалося. Вогники виявилися звичайними смолоскипами, що встромили навколо невеликої галявини, в центрі якої горіло багаття. Навколо вогнища сиділо троє нітірі. Завдяки режиму нічної зйомки на наручному комп'ютері мені вдалося досить добре розглянути чоловіків, що зібралися. Вони одягнені в схожий на той труп одяг. Навіть більше скажу: вони однаково споряджені. Той же самостріл, який лежав поряд з кожним, той самий шкіряний одяг і рюкзак і та сама сумка-планшетка. Чоловіки між собою перемовлялися, але через відстань і нічний шум я не почув ні звуку з їхнього боку.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 58 59 60 ... 145
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Той що вижив, Олександр Шаравар», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Той що вижив, Олександр Шаравар» жанру - 💛 Фентезі / 💙 Бойове фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Той що вижив, Олександр Шаравар"