Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Многії літа. Благії літа 📚 - Українською

Читати книгу - "Многії літа. Благії літа"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Многії літа. Благії літа" автора Мирослав Іванович Дочинець. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 6 7 8 ... 18
Перейти на сторінку:
редьки. Редькою також укріпите печінку, нирки, судини, волосся.

Нехай мої поради харчування не обтяжують вас Хто обрав їх, нехай уважає за необхідність, потім це стане звичкою. А далі — благом.

Не так шкідливо пити, як пиячити. Серед моєї рідні не було п’яниць. А все завдяки сестрі моєї баби. Вона навчила жінок як із цим боротися. Сушила квіти хризантеми, сікла, дрібно товкла і настоювала на горілці, яку давала пити чоловікам. Після того вони або взагалі не пили, або пили дуже мало.

Щоб не було застуди, не мийтесь гарячою водою, споживайте щодня горіхи і часник, ходіть босоніж по насипаній на підлозі кукурудзі і багато спіть.

Десять ягід щодня червоної горобини — і зір поліпшиться. Можна просто висмоктувати з ягід сік. За місяць неодмінно відчуєте позитивний результат.

Жінки, які вживатимуть горобину, будуть стрункими і пружними, хоч би скільки разів не народжували. Придатні для цього відвари не тільки з ягід, а й з листочків та молодих гілочок. Для приготування відвару столову ложку сировини залити склянкою окропу, прокип’ятити і випити порцію впродовж дня за кілька разів.

Якщо змушені довго перебувати на холоді або в вологості, носіть при тілі мішечки з сушеною гвоздикою.

Добре в домі тримати зерно — додає сили тілові. А яблука допомагають диханню.

Заварюючи шипшиновий чай, не кидайте в 1 л води більше 7 плодів шипшини. Цього досить на день, більше піде на шкоду. Першого разу варіть довго, потім ці ж плоди запарюйте ще кілька разів.

Коли приходить сезон ягід, можете відмовляти собі в будь-якій їжі, тільки не в ягодах. Щодня з’їдайте бодай горнятко. Якщо зірки — це очі неба, то ягоди -очі землі. Немає серед них головний і не головних. Кожна наситить вас силою і здоров’ям — від черешні до кавуна.

Прив’язуйте мішечки з сухою сіллю до ран, наривів і набряків — сіль відтягне гній і погану кров.

Нікому не завадить очистити судини, шлунок, вивести з організму зайву воду, прогнати з нирок пісок і заспокоїти нервову систему. Для цього маємо чи не в кожному дворі скромні квітки грицики. Чайну ложку посічених листочків грициків залити склянкою окропу, настояти півгодини. Пити по 50 грамів тричі на день за півгодини до їди і четвертий раз — перед сном.

Ви станете легшими, стрункішими, сильнішими, добрішими.

Цибуля чистить і прояснює мозок, заспокоює і омолоджує. Візьміть собі за звичку з’їдати хоча б одну цибулину щодня.

Ліки із цибулі від глистів. Порізати одну цибулину, залити склянкою перекип’яченої охолодженої води, настояти 8 годин. Процідити, додати цукру або меду і половину ліків дати дитині випити вранці натщесерце, а другу — ввечері перед сном.

Багато часнику на ніч — погані сни.

На високий тиск. 1 столову ложку кукурудзяної муки залити звечора склянкою кип’яченої теплої води, розмішати. Вранці випити натщесерце. Увечері, перед сном, з’їсти 1 чайну ложку подрібненого насіння кропу, запиваючи водою. Так лікуватися три тижні.

Ліки від застуди. Столову ложку квітів липи та малини залити окропу, закутати у тепле, настояти годину. Пити по півсклянки протягом дня.

Якщо ви захворіли, то буряк допоможе іншим лікам оздоровити організм. Раджу звикнути до такого сніданку. Потертий буряк покладіть у казанок, налийте трошки олії і поставте на вогонь. Тушкуйте 15-20 хв. Між цим наріжте 3-4 цибулини, підсмажте на олії. Цибуля не втрачає своєї цінності при смаженні. Додайте 3 ложки томату, змішайте все це з буряком і потушкуйте ще 5-10 хв. Дуже смачно і корисно для здоров’я.

На туберкульоз. Столову ложку суміші — свинячий жир, коров’яче масло, мед, порошок какао та сік алое залити склянкою гарячого молока. Випивати вранці і ввечері.

При подагрі, камінцях у нирках і сечовому міхурі, при солях і важкості в ногах їжте багато кукурудзи, токану. Ось чому гуцули й верховинці такі стрункі й витривалі.

Втопи журу і гризоту в солоній воді

Запарте 2 жмені сінної полови і жменю солі, вилийте в корито чи ванну з теплою водою (не гарячою). Вкладіться зручно, заплющте очі і повільно рахуйте від 100 до 1. Потім згадайте щось приємне з дитинства чи юності. Уявіть подумки ті запахи, кольори, звуки. Уявіть своє серце, яке потужно жене кров по чистих прозорих судинах, гріючи і уздоровлюючи тіло.

Зосередьтеся на тому, що призвело вашу журу чи гризоту, і попросіть собі допомоги. І вона обов’язково прийде…

Позич енергії від бджоли

Добре, якщо маєте пасіку, або вона десь поблизу. Добре притулитися спиною до вулика і посидіти так годину-другу. Мине головний біль, вирівняється кров, підбадьориться дух. У літні ночі я часто сплю на вуликах, які присуваю один до одного. Такого сну досить 4-5 годин, — і ти свіжий, як дитина.

Щоб укріпити серце, мед вживають по соловій ложці тричі на день із кислим молоком, сиром, фруктами.

Від атеросклерозу: сік цибулі змішати з медом у співвідношенні 1:1, пити тричі на день по одній столовій ложці впродовж місяця.

Від високого тиску -100 г малини або малинового варення заварити у склянці перекип’яченої води, потім додати столову ложку меду. Споживати перед сном.

Біль у попереку знімають, змазавши шкіру підігрітим медом, а потім туго затягують довгим рушником. При ревматизмі під рушник кладуть клейонку.

Від безсоння ввечері перед сном випити ложку-дві меду з водою.

При виразці шлунка приймати по дві столові ложки меду натщесерце, краще пізно вночі. І так — місяць щодоби.

Місця опіків змазують свіжим медом.

Від вугрів — змішати 2 столові ложки меду і 50 мл теплого відвару ромашки. Нанести на шкіру і через 15 хв. змити прохолодною водою. Змазують один раз на тиждень. Для виведення мозолів і бородавок додають ще й сік цибулі.

Медом можна вберегти від псування будь-які продукти. Заливайте ним ягоди, горіхи, часник. Навіть масло можна тримати в медові, і навіть рибу, м’ясо.

Яблуко — райський плід

Добрий старий мій друг — яблуко. Воно очищає масну кров і помагає роботі слабого шлунка. Яблуко має повну силу до нового року, а далі воно просто як їжа.

Люди, які споживають хоча б одне яблуко на день, лікарів не знають і живуть на 10 років довше.

Якщо у вас високий тиск, з’їдайте впродовж місяця щодня бодай 4-5 яблук і ваш тиск нормалізується без ліків.

Терті яблука допоможуть у розладі шлунка, проносах.

Особливо яблука необхідні людям, що зайняті розумовою працею, хворим на атеросклероз, печінку, нирки, ревматизм, подагру. Якщо вам важко з’їдати кілька яблук, давіть із

1 ... 6 7 8 ... 18
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Многії літа. Благії літа», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Многії літа. Благії літа"