Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький 📚 - Українською

Читати книгу - "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Земля Не пухом. Історія одного геоманта" автора Сергій Бобрицький. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 70 71 72 ... 141
Перейти на сторінку:

– Я вів запис своїх спогадів, думок та досліджень з приводу знаходження Сокири як раз на випадок, якщо ви забажаєте з ними ознайомитися, о, найсуворіший з воїнів пекла!

– Ще б пак б він не вів запис. Які всі хитро зроблені останнім часом... – Похитав величезними вухами Ололот.

І з Князем можна погодитися. Бо пекло – це майже живий організм. І будь-який демон, де б він не помер, у більшості випадків повертається в енерго-матеріальну структуру власного Кола у вигляді певного шматка з енергії, особистості та пам’яті. Через це, власне, дзеркало Князя може відтворити спогади майже будь-якого демона що колись існував у П’ятому Колі. Якщо він вже помер. Тому не дивно, що Джон, знаючи запальний норов керівництва та особливості його батьківщини, вирішив трішки підстрахуватися. Бо з шефа станеться зробити його одночасно навіки мовчазним та дуже інформативним…

Кристал зі спогадами очільника розвідки Серединного виміру підплив до велетенського, кігтистого пальцю Князя – і той злегка примружив очі, за декілька секунд зчитуючи місяці проведених підлеглим досліджень. І П’ятий Князь був вимушений визнати, що це може бути правдою. Сокира Ненависті – один з шести легендарних артефактів Перших Князів пекла. І, якщо дійсно вийде знайти цю магічну зброю… в Ололота знов з’являться дуже непогані шанси на возвеличення.

А тепер – трішки деталей. Нинішні дев’ять володарів Кіл дійсно являються дітьми Вулпота Вкрайогидного, але це не перший його виводок. Перша партія Князів, за появи яких, власне, і сформувалися Кола пекла, були дуже могутніми та незбагненно тупими демонами. І однією з суттєвих частин їх могутності були,  власне, ці артефакти. І не треба бути видатним професором з кафедри історії демонічних вимірів при Йордському університеті, щоб зрозуміти, що Кіл дев’ять, Князів теж дев’ять, а легендарних артефактів – лише шість. Щось не збігається, і з цього приводу, власне, уся кафедра демонічної історії сперечається не одне сторіччя. Хтось заявляє, що це була хитрість Вулпота, щоб підвищити конкуренцію за владу між Князями, бо третині з них точно б не вистачило «магічних сувенірів». Хтось впевнено стоїть на тому, що спочатку артефактів теж було дев’ять, але через надзвичайну могутність та тупість Перших Князів, три артефакти було зламано або загублено ще в доісторичні часи. Ще є третя, доволі малочислена, але дуже скептично налаштована група, котра стверджувала, що Вулпот, як справжній Першодемон, міг рахувати лише до шести. І то лишень тому, що улюблена цифра.

Але для поточного Князя П’ятого Кола це все було неважливим. Він вже уявляв, як із Сокирою Ненависті прямує в гості до улюбленого брата – Уштурута. І, так би мовити, ділить його життя на до та після. А потім на ліву й праву частину. На верх та низ. На голову та все інше…

– Вввволодарю! То що нам робити далі, ввволодарю? – Висмикнув Ололота з таких чарівних фантазій, мабуть, безсмертний Джон.

– Повертайся до пошуків. – Князь думав зовсім не довго. – Візьмеш з собою стільки демонів, скільки треба. Зміїні колісниці, пекельні шахтарі, та хоч сам той пісок жери, але Сокира має бути в мене до кінця Мізинців Ніг[1]!

– Так, володарю, звісно, володарю, як скажете, володарю. – Беззупинно кланяючись та задкуючи на недостатньо швидко відростаючих ногах, бурмотів Джон. – Але, дозвольте, то що ж із замком Хейзел, Ваша Страхолюдність?

– Це поки не твоя справа. За ним дивитимуться. Але не більше. І ти, доречі, не думай, що, не попередивши мене про Архімага, легко відкараскався! – Лиховісно усміхнувся Князь наприкінці.

– Приймаю будь-яку твою волю, володарю… – Приречено припинив задкувати Джон, хоча здоровий глузд як раз радив навпаки – робити прискорення.  

– Та звісно, куди ж ти дінешся. – Несамовито захихотів Князь та клацнув пальцями.

В залі, буквально за три метри від блідого архідемона Джона, на замурзаній кров’ю грішників та низькосортних демонів мармуровій підлозі з’явилися білі чоботи. Були вони настільки білі, що в Джона трохи навіть почали сльозитися очі. А дзеркало на кривих ніжках відсахнулося від дивного взуття, наче від прокаженого. Точніше, з огляду на місцеві реалії – наче від праведника.

– Знайомся, Джон. Це – дух Світла. Принаймні, колись ним був. Ще коли між пеклом та Небесами точилися війни віч на віч, а не через жителів Серединного виміру. Як розумієш, цей дух програв двобій зі мною. І я зробив з нього чудовий комплект одежі. Завжди, знаєш, був схильний до роботи кожум’яки.

– Виріб вийшов неймовірно майстерним, Ваша Страхолюдність… – Промовив Джон, дивлячись на чоботи, наче на гірше жахіття свого життя.

– Звісно, інакше й бути не могло, – відмахнувся звичний  до лестощів Князь Кола, – але, любий Джон, проблема в тому, що нема кому носити ці чоботи. Усі дрібні демони, кого я в них запхав, подохли, не витримавши сили Світла, що все ще еманує від них. А якщо це спробую примірити я – тут вже не витримають самі чоботи. Тож, гадаю, один з наймогутніших архідемонів мого Кола – це ідеальний кандидат на примірку мого твору.

– Звісно, як буде завгодно володарю. Але, якщо дозволите, архідемон Лурмнсидар, очільник ваших армій, може бути навіть більш…

– Лурмнсидар, на відміну від тебе, не просрав мені замок у Серединному світі!!! – Звукова хвиля збила з ніг начальника зовнішньої-зовнішньої розвідки та протягнула брудною підлогою з десяток метрів. – Тож, давай натягуй на свої кукси мій черговий шедевр!

Вибору Джону лишили небагато. Відмовитися виконувати наказ зараз – і бути миттєво знищеним володарем Кола. Або ж натягти на і без цього понівечені кінцівки частину найсвітлішої сутності, котру Джон лишень бачив за своє вельми довге життя. Нехай навіть ця сутність і перебувала вже в досить пригніченому стані. До того ж, очільник зовнішньої-зовнішньої розвідки був доволі розумним демоном, то він пішов у своїх думках ще далі і зрозумів, що вибору, як такого, нема. Бо навіть якщо відмовитися і з гідністю бути розмазаним по усій поверхні прийомної зали Князя тонісіньким та смердючим шаром (таке вже практикувалося з іншими невдахами) – то це все одно не гарантуватиме покою. Демон – це, насамперед, навіть не раб свого Князя. Це раб Кола, в котрому він утворився. І за бажання Князь, доклавши деяких зусиль, зможе знов витягти його з колективної свідомості Кола – і натягти ці кляті чобітки вже не настільки гуманним чином. А, може, навіть і не на ноги…

1 ... 70 71 72 ... 141
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"