Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Дочка королеви, Наталі Блейк 📚 - Українською

Читати книгу - "Дочка королеви, Наталі Блейк"

226
0
28.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дочка королеви" автора Наталі Блейк. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 73 74
Перейти на сторінку:

Коли репетиція нарешті закінчилася, я пішла в кімнату до себе аби перевдягнутися і Кріс сказав, що мене чекає сюрприз, тож я зраділа, і очікувала чогось неймовірного. До мене зайшов Дерек в кімнату, я спитала, що він хоче від мене. він нічого не сказав, підійшов до мене впритул, і штовхнув мене на ліжко.

- Твою мать, Дерек що ти робиш злізь з мене.

Поки він розгубився, я вибігла в коридор і пішла шукати Кріса. він був на першому поверсі, я схопила його за руку і повела за собою.

Він провів рукою по моїй щоці та заправив пасмо за вухо. 

- Тобі сподобався мій сюрприз?

- Ти про той де Дерек майже зґвалтував мене.В тебе зовсім дах зірвало?

- Я думав що тобі сподобається, і я хотів, щоб ти була щаслива.

- Кріс, мені окрім тебе не потрібен ніхто, ні твій брат, ні хтось інший, я думала ти це зрозумієш після того що ми пережили. Але якщо тобі потрібні інші, то тоді я не думаю що весілля буде.

Я зняла і протягнула обручку, але Кріс нічого не сказав, він притиснув мене до стіни та поцілував.

- Ти знаєш як мені важко було просити брата зайнятися сексом з тобою, щоб ти була щаслива, щоб ти була задоволена, бо мені твоє щастя набагато важливіше ніж моя гордість чи честь, мене наче вдарили нижче пояса, коли я це зробив. Я б страждав кожен день через це, мене б це знищило, але я б бачив тебе щасливою.

І ні, мені окрім тебе ніхто не потрібен, і ніколи не буде. Я повністю твій, та не один раз дав тобі це зрозуміти.

- Тобі що тебе підштовхнуло домовитися з Дереком? 

- Ти ж сама казала, що секс з ним кращий.

- Ні, я казала не це. Я сказала що мені подобалося що він змушував мене не думати про тебе, коли ти кинув мене смскою. Але ти ж цього не почув.

- Вдягни обручку.

- Вдягну але, тепер, моя черга.

Я встала на колі на колі перед ним.

- Кріс Нейтан Ендрюс, я буду завжди тебе безмежно кохати, я завжди буду бажати тільки тебе, і моя душа та тіло буде завжди належати тобі, не залежно від обставин чи подій в нашому житті. Чи ти готовий одружитися зі мною?

Кріс, майже розплакався, але вдягнув назад мені обручку, і я підвелася аби поцілувати його.

- Але пам'ятай, я вбила трьох людей, тож якщо тобі там знадобиться ще хтось для твого щастя, я вб'ю її та потім відріжу ці чудові яєчка, і згодую тобі, зрозуміло?

- Так, міс Ендрюс. - він вихнув.

- А тепер, я хочу свій сюрприз, який ти мені пообіцяв, і краще б я після того не могла завтра ходити. - я облизнула його мочку і Кріс рикнув.

Ми зайшли в кімнату, і одразу почали роздягатися, я була настільки мокра що на білизні залишилася змазка. Я дала Крісу те що планувала подарувати після весілля, я протягнула наручники та пов'язкою. він рикнув, але сказав, що зараз це не потрібно, і хоче, щоб я дивилася. Я кивнула, і. тоді зрозуміла, що далі буде. В кімнаті було велике дзеркало, до якого ми разом підійшли, і Кріс попросив спертися на нього, так щоб мені було зручно, та відсунути сідниці так, щоб в нього був доступ.

Я зробила як він казав, коли я побачила як його велике накачане тіло наближається до мене, по тілу прийшли мурашки. Коли він провів пальцями по спині, я застогнала і вигнулася. іншою рукою він змазав мій і анус та розминав його пальцями, підготовлюючи до того, що його збуджений член замінить їх без болю. Він спостерігав за мною у дзеркалі, і притиснув свій член до збудженого лона, з якого багрову голівку, я тяжко дихала, груди підіймалися вверх вниз, і соски поколювало від збудження, все моє тіло благало про те, щоб він опинився в середині.

- Пам'ятаєш правила?

- Так.. - прошепотіла я перш ніж відчути як його член впирається у кільце тугих м'язів.

Коли його член вже був глибше, я розслабилася, і біль почав згасати, Кріс іншою рукою стискав мій збуджений сосок, від чого я застогнала, центр насолоди, наче змістився, і все що я хотіла, аби він дав мені бажану розрядку.

- Не стримуйся.. - прошепотіла я.

Кріс застогнав, і почав активно рухатися в середині, не хочу збрехати, але секс перед дзеркалом, це було щось неймовірне, я могла спостерігати за кожним рухом, кожним виразом обличчя Кріса, і мене це неймовірно збуджувало, я почала навіть терти свій клітор, бо від такої картини я не зможу триматися довго. Його член відчувався по іншому, він здавався більшим і до того ж я могла повністю відчути його шкіру, його артерії та коли він кінчав, я могла повністю відчувати як його член напружуються, наливається спермою і як він пульсує в мені, ця суміш відчуттів давала мені можливість відчути сильніший оргазм, я наче кінчала за нас двох що неймовірно сильно мене збуджувало. Декілька вправних рухів, і я кінчила, я кричала про свій оргазм як ніколи раніше, щоб Кріс теж відчув, наскільки сильні відчуття мені дарує його тіло, і що більше ніхто і ніколи так не зможе.

Ми лягли знесилені на ліжко після декількох оргазмів, я не могла ще досі отямитися, по тілу розливалося солодке задоволення.

- Давай завтра одружимося?

- Бачу це правда що анальний секс творить дива, ти ж знаєш, я згодна.

Кріс посміявся, і я теж посміхнулася у відповідь. Це була найщасливіша ніч в нашому житті.

Єдине що мене не покоїло що Маргарет зникла після того, як я приїхала в Нью-Йорк, я нічого не чула про неї та не могла знайти навіть по будь-якій базі.Це було дивно, але я подумала що вона вирішила зникнути після того, як з'явився Руфус. Мені було образливо, але я знайшла друзів, то ж мене це не хвилювало, іноді я згадувала про неї з теплом на серці, але це все що залишилося.

 

Кінець

З цією книгою читають Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 2104813 Сучасний любовний роман 403779 Покоївка для бізнесмена Ясміна Лав 471813 Детектив/Трилер 415428 Поцілунок одного разу | Голова Мафії Ольга Манілова 392630
1 ... 73 74
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дочка королеви, Наталі Блейк», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дочка королеви, Наталі Блейк"