Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » ВІЙН@: битви в кіберпросторі, Шейн Харріс 📚 - Українською

Читати книгу - "ВІЙН@: битви в кіберпросторі, Шейн Харріс"

465
0
12.02.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "ВІЙН@: битви в кіберпросторі" автора Шейн Харріс. Жанр книги: 💛 Публіцистика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 75 76 77 ... 79
Перейти на сторінку:
Years», Huffington Post, 19 листопада 2013 року, http://www.huffingtonpost.com/vivien-lesnik-weisman/jeremy-hammond-q-and-a_b_4298969.html.

Проте Stratfor не була однією з них: Nicole Perlroth, «Inside the Stratfor Attack», Bits, New York Times, 12 березня 2012 року, http://bits.blogs.nytimes.com/2012/03/12/inside-the-stratfor-attack/?_r=0.

Ба більше, хакери надіслали до WikiLeaks 5 млн електронних листів: Там само.

Компанії довелося задовольнити груповий судовий позов: Basil Katz, «Stratfor to Settle Class Action Suit Over Hack», Reuters, 27 червня 2012 року, http://www.reuters.com/article/2012/06/28/us-stratfor-hack-lawsuit-idUSBRE85R03720120628.

У 2013 році Міністерство юстиції вимагало від судді відкласти винесення вироку: Matthew J. Schwartz, «Anonymous Hacker Claims FBI Directed LulzSec Hacks», Dark Reading, InformationWeek, 27 серпня 2013 року, http://www.informationweek.com/security/risk-management/anonymous-hacker-claims-fbi-directed-lulzsec-hacks/d/d-id/1111306?.

«Багатьом невідомо, що Сабу використовував своїх маріонеток…»: Заяву Гаммонда можна прочитати за посиланням: http://freejeremy.net/yours-in-struggle/statement-by-jeremy-hammond-on-sabus-entencing/.

8. Ще один «мангеттенський проект»

– Ще щось?: Інформація про зустріч отримана під час двох великих інтерв’ю з Майком МакКоннеллом, який обіймав тоді посаду директора національної розвідки. Частина інформації отримана з інтерв’ю з Френ Таунсенд, радницею Буша з питань протидії тероризму, і з інтерв’ю з відставним генералом ВМС Дейлом Меєрроузом, який у 2009–2010 роках був старшим офіцером штабу директора національної розвідки.

Окрім креслень і секретних розробок систем озброєння, які хакери викрали або збиралися викрасти: Перелік озброєнь і технологій можна знайти в звіті Наукової ради з оборонної політики Resilient Military Systems and the Advanced Cyber Threat за січень 2013 року, http://www.acq.osd.mil/dsb/reports/ResilientMilitarySystems.CyberThreat.pdf. Список не був оприлюднений, але він є в газеті Washington Post і його можна переглянути за посиланням: http://www.washingtonpost.com/world/national-security/a-list-of-the-us-weapons-designs-and-technologies-compromised-by-hackers/2013/05/27/a95b2b12-c483-11e2-9fe2-6ee52d0eb7c1_story.html.

Це був надзвичайний захід: Див. David Petraeus, «How We Won in Iraq», Foreign Policy, 29 жовтня 2013 року, http://www.foreignpolicy.com/articles/2013/10/29/david_petraeus_how_we_won_the_surge_in_iraq?page=0,3.

…«почасти наглядову, почасти сторожову і почасти снайперську»: William J. Lynn III, «Defending а New Domain: The Pentagon’s Cyberstrategy», Foreign Affairs, вересень–жовтень 2010 року, http://www.foreignaffairs.com/articles/66552/william-j-lynn-iii/defending-a-new-domain.

9. «Американська картеч»

П’ятниця 24 жовтня 2008 року стала несподівано метушливим днем: Подробиці операції «Американська картеч» отримані під час інтерв’ю автора з нинішніми й колишніми офіцерами армії та розвідки, зокрема з розмов із генералом Майклом Басла у червні 2013 року й з аналітиком Міністерства оборони, який брав участь у програмі (розмова відбулася в листопаді 2013 року). Додаткові джерела інформації: Ellen Nakashima, «Cyber-Intruder Sparks Massive Cyber Response – and Debate Over Dealing with Threats», Washington Post, 8 грудня 2011 року, http://www.washingtonpost.com/national/national-security/cyber-intruder-sparks-response-debate/2011/12/06/gIQAxLuFgO_story.html; Jason Healey, ed., A Fierce Domain: Conflict in Cyberspace 1986 to 2012 (Vienna, VA: Cyber Conflict Studies Association, 2013); William J. Lynn III, «Defending а New Domain: The Pentagon’s Cyberstrategy», Foreign Affairs, вересень – жовтень 2010 року, http://www.foreignaffairs.com/articles/66552/william-j-lynn-iii/defending-a-new-domain.

«Так багато слів»: Інтерв’ю автора, червень 2013 року.

«Наші очі розплющилися»: Там сам.

За словами колишнього інформаційного аналітика з Міністерства оборони: Інтерв’ю автора, листопад 2013 року.

Деякі офіційні особи, що працювали над операцією «Американська картеч»: Noah Shachtman, «Insiders Doubt 2008 Pentagon Hack Was Foreign Spy Attack», Danger Room, Wired, 25 серпня 2010 року, http://www.wired.com/dangerroom/2010/08/insiders-doubt-2008-pentagon-hack-was-foreign-spy-attack/.

«Александер, наче чарівник із країни Оз, створив ауру неймовірних можливостей…»: З інтерв’ю з колишнім співробітником адміністрації, який співпрацював із Александером і Білим домом у питаннях кібербезпеки, серпень 2013 року.

«Якщо ви дістанете USB-накопичувач і вставите його в мій комп’ютер…»: Інтерв’ю автора, березень 2012 року.

10. «Секретний складник»

Під час передвиборної кампанії китайські шпигуни зламали електрон­ні поштові скриньки членів виборчого штабу Обами: Michael Isikoff, «Chinese Hacked Obama, McCain Campaigns, Took Internal Documents, Officials Say», NBC News, 6 червня 2013 року. http://investigations.nbcnews.com/_news/2013/06/06/18807056-chinese-hacked-obama-mccain-campaigns-took-internal-documents-officials-say.

Тепер, коли 44-й президент США: «Securing Cyberspace for the 44th Presidency”, Center for Strategic and International Studies, грудень 2008 року, http://csis.org/files/media/csis/pubs/081208_securingcyberspace_44.pdf.

Серед іншого там були описи зламування електронної пошти: Інтерв’ю автора з американськими чиновниками, нинішніми і колишніми, а також технічним експертом, який проаналізував китайське шпигунське ПЗ, травень 2008 року.

Ці та інші проникнення в мережу: Інтерв’ю автора, 2013 рік.

Хакери розіграли надзвичайно майстерний сценарій: Інформація про фішинґову атаку міститься в телеграмі Державного департаменту США, оприлюдненій сайтом WikiLeaks. Див. також авторську статтю «Chinese Spies May Have Tried to Impersonate Journalist Bruce Stokes», Washingtonian, 2 лютого 2011 року, http://www.washingtonian.com/blogs/capitalcomment/washingtonian/chinese-spies-may-have-tried-to-impersonate-journalist-bruce-stokes.php.

У 2009 році один із підлеглих Гілларі Клінтон: Авторські інтерв’ю з держслужбовцем і колишнім співробітником Держдепартаменту, проведені у 2012–2013 роках.

Чарлі Крум, відставний генерал ВПС: Інтерв’ю автора, січень 2014 року.

Обама не сказав, де саме це сталося, проте розвідники та військові виснували: Про зв’язок між хакерським атаками та знеструмленнями в Бразилії першими повідомили журналісти програми 60 Minutes на каналі CBS News 6 листопада 2009 року, http://www.cbsnews.com/news/cyber-war-sabotaging-the-system-06-11-2009/. У січні 2008 року Том Донаг’ю, старший офіцер ЦРУ з питань кібербезпеки, публічно заявив, що хакери зламали комп’ютерні системи комунальних компаній за межами США і вимагали викуп. Донаг’ю виступив на конференції з питань безпеки в Новому Орлеані. «Це наслідки вторгнення через інтернет», – сказав він, проте не назвав ані країни, ані міста, де відбулася атака.

Власники й оператори електромереж спростовували чутки про спричинені хакерами знеструмлення: Див.: Shane Harris, «China’s Cyber-Militia», National Journal, 31 травня 2008 року, http://www.nationaljournal.com/magazine/china-s-cyber-militia-20080531.

Він привіз із собою згорнутий аркуш паперу: Інтерв’ю автора з колишнім американським держслужбовцем, 2013 рік.

У АНБ цей план назвали «Транш 2»: Інтерв’ю автора з колишніми співробітниками розвідки й адміністрації президента, 2011–2013 роки.

Александер розповів їм, що закон, який зобов’яже компанії передавати дані, не схвалює адміністрація президента: Авторські інтерв’ю з двома конгресменами, які були присутні на нараді з Александером, а також із колишнім представником адміністрації, який співпрацював із Александером і Білим домом у питаннях кібербезпеки, серпень 2013 року.

«Люди з центру незадоволені мною»: Інтерв’ю автора з колишнім співробітником апарату Конгресу, присутнім під час розмови, жовтень 2013 року.

Іще до початку роботи у міністерстві у перші дні 2009 року: Інформація про роботу Лют в Міністерстві внутрішньої безпеки отримана від колишніх міністерських працівників, од високопосадовця з правоохоронних органів, який співпрацював із багатьма агентствами та їхніми керівниками у питаннях кібербезпеки, і співробітників апарату Конгресу, які працювали в комітетах, що опікувалися діяльністю Міністерства внутрішньої безпеки.

Центр нагляду за надзвичайними мережевими ситуаціями Міністерства внутрішньої безпеки: Richard L. Skinner, «Einstein Presents Big Challenge to U. S.-CERT», GovInfo Security, 22 червня 2010 року, http://www.govinfosecurity.com/einstein-presents-big-challenge-to-us-cert-a-2677/op-1.

Род Бекстром звільнився у березні: Заяву про звільнення Бекстрома надрукувала газета Wall Street Journal, http://online.wsj.com/public/resources/documents/BeckstromResignation.pdf.

Фактично вона була технофобкою: Авторське інтерв’ю, 28 вересня 2012 року.

«Уявіть, що телефонний довідник Мангеттена – це всесвіт шкідливого ПЗ»: Інтерв’ю автора з двома колишніми співробітниками адміністрації, вересень–жовтень 2013 року.

«Є припущення, що коли інформація засекречена, то вона правдива»: Інтерв’ю автора з високопосадовцем із правоохоронних органів, вересень 2013 року.

«Його позиція виглядала так: “Якби ви лише знали…»: Інтерв’ю автора з колишнім високопосадовцем, що займався питаннями безпеки, жовтень 2013 року.

«…Я перебував тоді по інший бік таємничої завіси»: Інтерв’ю автора з колишнім представником адміністрації, який співпрацював з Александером і Білим домом у питаннях кібербезпеки, серпень 2013 року.

«У мене немає повноважень для

1 ... 75 76 77 ... 79
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «ВІЙН@: битви в кіберпросторі, Шейн Харріс», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "ВІЙН@: битви в кіберпросторі, Шейн Харріс"