Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Cьоме пророцтво Семіраміди 📚 - Українською

Читати книгу - "Cьоме пророцтво Семіраміди"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Cьоме пророцтво Семіраміди" автора Марина Варич. Жанр книги: 💙 Фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 81 82 83 ... 127
Перейти на сторінку:
світських заходів. Відтоді за ним закріпився імідж режисера-відлюдника. Але йому було байдуже. Він вважав великим безглуздям витрачати час на фанів.

Дякувати Богу, він не був настільки популярним, щоб його впізнавали в супермаркетах, магазинах, чи на заправках. Такі місця він міг відвідувати спокійнісінько. І аж ніяк він не розраховував, що в магазині квітів, куди він зайшов, аби купити подарунок до дня народження своєму продюсеру Ользі Зелін, знайдеться хтось, хто знайомий з його режисерськими роботами.

Корель придивився до продавчині, що вправно запаковувала гілки орхідей, мов тільки це і робила з самого народження. Проситиме автограф? Не схоже. Тоді що? Можливо мріє потрапити на екран? Треба сказати, що вона помилилась і швидше линяти звідси.

Між тим, молода продавчиня запакувала квіти, обгорнула їх рожевою стрічкою і широко усміхнулась:

— А я Сюзанна Міракал. — сказала вона.

Містер Корель остовпів. Ну це вже, вибачте, занадто. Друга несподіванка за день і знову пов’язана з Сюзанною Міракал.

Корель в деталях пригадав сьогоднішній ранок. Він прокинувся, поставив заварюватись каву, а сам подався в душ. В цю мить його телефон несамовито запищав, нагадуючи, що сьогодні день народження Зелін, людини, яка, завдяки своєму дару переконання, пропихнула на екрани десятки його кінострічок. Більшість з них були посередніми і лише кілька — геніальними. Корель це чудово знав, як і те, що без Зелін йому було б все одно, що без рук.

Корель повернувся з ванни, вимкнув нагадування, зателефонував у магазин квітів, де замовив 9 гілок орхідей і вітальну листівку.

— Я раджу вам взяти лимонних танцюючих балерин, — проспівала консультант магазину квітів у слухавку. — Це останній писк моди, жінки їх обожнюють.

— Гаразд, — погодився Корель, — покладаюсь на Ваш смак.

— Хочете одразу надіслати їх вашій дамі? У нас працює служба доставки. — поцікавилась консультант.

— Ні, не варто. Я зроблю подарунок особисто. Загляну до вас за півгодини — Корель поклав слухавку і подався на кухню, де неперевершено пахла вранішня кава.

І тут телефон задзвонив вдруге.

— Ало, Корелю, що там у тебе, в біса, коїться? — він впізнав голос випускового сценариста з Інтернет-каналу, з яким співпрацював уже 5 років.

— Не зрозумів?

— Я питаю: куди, в біса, поділась головна героїня твого сценарію?

Містер Корель здивовано звів брови:

— А куди вона поділась?

— Алілуя! — сплеснув руками випусковий, — Він нічого не відає. А я намагаюсь з’ясувати це уже другу годину поспіль. Сюзанну Міракал, мов корова язиком злизала. В кадрах, де вона має грати пусте місце, телефон її не відповідає…

Містер Корель остаточно розгубився:

— Але ж Сазана Міракал — нереальний персонаж. Її намалювали в програмі комп’ютерного дизайну.

— Та мені плювати в чому її малювали, — випусковий ніколи не відзначався вихованням, — Головна героїня зникла, зменшуються перегляди нашого ефіру, а отже, падає популярність, глядачі таке на форумі пишуть, можеш зайти — сам почитати.

— Я просто не розумію, — промимрив Корель, — вона не могла зникнути сама, вона ж не жива.

— Слухай, Корелю, ти мені голову не мороч. Або ти зараз же повернеш Сюзанну на місце, або ми розриваємо з тобою контракт з усіма, випливаючи ми з цього наслідками.

Корель, забувши про каву, яка вже майже википіла, побіг до монітора нетбуку. Він зайшов на сайт Інтернет-каналу, який третій рік поспіль транслював мелодраму з Сюзанною Міракал і побачив дивовижну картину…

Фільм транслювався, усі герої знаходились на місцях і вправно вимовляли завчені фрази, однак Сюзанни Міракал не було в жодному з епізодів. Замість неї в кадрі було… пусте місце.

«Це якийсь вірус», — подумав Корель і зв’язався з Інтернет-лікарями. Однак, його діагноз не підтвердився. Це був не вірус. Більше того — Сюзанну ніхто не викрадав. Вона, якщо вірити лікарям, сама добровільно пішла з інтернет-каналу. Але це неможливо! Сюзанна Міракал була лише намальованою картинкою. Вона ніяк, ніяк не могла ожити і кудись піти!!!

Це Корель спробував пояснити випусковому, а потім головному редактору каналу. Марно. Вони і слухати його не схотіли, просто тимчасово заморозили серіал, пригрозивши Корелю взагалі виключити його з ефіру, якщо він найближчим часом не поверне Сюзанну. І марно Корель намагався пояснити, що сталася справжня сенсація — ніколи не було нічого подібного — щоб намальована героїня полишила свою Інтернет-картину. Розшукати Сюзанну? Та Корель уяви не мав куди вона поділась.

Зрештою, він припинив прирікання з власниками каналу, пошкодував, що не застрахувався від подібного випадку, але хто ж міг подумати, що таке станеться і подався до квіткового магазину.

Ось тут на нього чекав другий удар. Продавчиня, зовні зовсім не схожа на його героїню запевняла, що вона і є Сюзанна Міракал.

— Сюзанна Міракал з реальності? — недовірливо запитав Корель.

— Так. Хочете водійське посвідчення покажу, паспорта, на жаль, з собою не маю. — дівчина почала ритися у маленькому бірюзовому клатчі, витягуючи з нього силу-силенну речей таких розмірів, що дивно було, як вони там вмістилися.

Врешті Сазанна Міракал перелопатила усю сумочку, дістала пластикову карточку зі своїм ім’ям та прізвищем і добродушно простягнула її Корелю.

Корель покрутив документ в руках, дивлячись на нього, чи то з підозрою, чи з недовірою і нічого не відповів.

— Ну, містер Корель, — заскімлила дівчина, — ви ніби не зраділи, що зустріли мене.

«Далебі, зрадієш тут, — подумав Корель, — одні неприємності від цієї Сюзанни».

Реальна Сюзанна Міракал була разюче не схожа на дівчину з серіалу — ні зовні, ні поведінкою. Та була висока пишногруда блондинка з блакитними очима і довгими ногами, ця — низенька, товстенька, мов колобок, коротко підстрижена і вифарбувана в руду. Сюзанна з серіалу поводилась манірно і зверхньо і кожному здавалось, буцімто, вона виявила і так забагато честі, заговоривши з тобою. Реальна ж Сазанна весь час метушилась, винувато усміхалась, говорила скоромовкою, ніби виправдовуючись за щось.

Проте, збіг таких рідковживаних імені і прізвища не міг не дивувати.

— М-да, — це

1 ... 81 82 83 ... 127
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Cьоме пророцтво Семіраміди», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Cьоме пророцтво Семіраміди"