Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький 📚 - Українською

Читати книгу - "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Земля Не пухом. Історія одного геоманта" автора Сергій Бобрицький. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 82 83 84 ... 141
Перейти на сторінку:
Розділ 17 – Ну, це вже схоже на дорослу магію!

Земля і Повітря. Повітря і Земля. Ці двоє завжди мали невирішене питання між собою. Питання ексклюзивності. Хто ж могутніший і важливіший?.. Проте, ця сутичка жодним чином не нагадувала бій їх «колег» – Вогню й Води. І якщо полум’я сходиться з життєдайною рідиною в битві наче пристрасні безсмертні коханці, що одвіку зливаються в лютій бійці-екстазі, начхавши на цивілізації, обставини та епохи, то Земля й Повітря скоріш нагадували подружжя з приблизно шістьма мільярдами років досвіду сумісного життя. Наче й задовбало. Наче вже й не залишилося неочікуваних кроків у цій шахматній партії, що надто затягнулася. Але, в силу відсутності можливості подати на розлучення і безсмертя обох членів подружжя, доводиться терпіти. Інколи трішки підсераючи своїй «улюбленій» половинці.

Приблизно про це й розмірковував Леон Д’Альбон, чухаючи поясницю, що ледь встигла загоїтися після вчорашнього бою з цим клятим Хісс. Вчора, як тільки їх вертикальний політ тією клятою ямою закінчився і вони опинилися надворі, Вищий Магістр одразу ж продовжив підійматися вже за рахунок власної левітації, відриваючись від землі подалі та ще й паралельно формуючи в руках дещо, що мало добряче підкоптити плазуючого опонента. Проте Хісс, варто віддати йому належне, теж не останній дебіл, тому не став одразу ж набувати істиних розмірів, збільшуючи мішень для віконта, а малесенько-тихесенько собі полетів в інший бік, за межі замку, попутно вистріливши в Леона цілою хмарою отруйних шипів та декілька разів харкнувши кислотою.

– Що, слимаче, над землею в тебе арсенал поменшав, егеж?! – Піддався миттєвому азарту віконт, потужним поривом вітру змівши загрозу та направившись повітрям вслід за драконом. – Далеко не втечеш, не переймайся!

Одразу дві ламані блискавки влучили точнісінько в маленький хвіст драпаючого дракона, схопили його, наче два гігантських пальці, пустили видимі навіть смертним оком розряди по всьому довгому тілу, струхнули декілька разів – та підкинули вгору, ще більше віддаляючи змія від переваги у вигляді матінки-Землі під нога… пузом.

– Не втечееееш, стерво дерев’яне! – Стрімким вихорем пролітаючи повз західну замкову вежу, проревів Леон. Не скидаючи швидкість, маг сформував в правій руці величезний меч, що плювався блискавковими розрядами. До змія, що все ще хаотично вертівся в повітрі, злітаючи все вище, лишалося якихось тридцять метрів. Двадцять. Десять. І Леон одним горизонтальним махом величезного клинка розділив тіло Хісс на дві частини. А потім, з тріумфом шукаючи поглядом погляд свого візаві, Леон зрозумів, що дивиться на щось подібне до дерев’яної статуї свого супротивника. При чому статуї, порожньої з середини.

– Шкуру скинув?.. – Шоковано завмер Вищий Магістр. І в ту ж мить отримав потужний удар по шиї, що жбурнув його вперед та вниз. – Зараза, обдурив!

Секунд зо п’ять Леон летів до землі, перекидаючись, наче той бумеранг (чи як Хісс декілька секунд тому), але після того, як віконт майже зміг погасити інерцію удару та перетворити падіння в політ, в нього врізалося десятиметрове дерев’яне тіло, обвило гидкими ліанами і вони разом попрямували вниз до милої галявинки, що була в парі сотень метрів від замку Хейзел.

Щити спадкоємця Д’Альбон витримали усі удари, захистивши тіло від ушкоджень, але Хісс його все ще не відпустив. І слиз на його ліанах, судячи з того, як стрімко щезала енергія захисту Леона, був не простим. Тож земля наближалася, і Леон вирішив закріпити пройдений у битві з демонами матеріал та заходився створювати техніку Штормового Шляху, щоб позбутися перспективи каліцтва під дерев’яним задом однієї пихатої падлюки.

– Хах, новими фокусами хочеш похвастатися?! – Відчувши підготовку Леона до чогось серйозного, проревів десь над ним дракон. – Ну то заціни й мої нові витребеньки!

Штормовий Шлях ще не був готовий навіть на половину. До поверхні маленької галявини (не такої й привабливої з цієї висоти і на такій швидкості, якщо чесно) лишалося метрів зо тридцять. Як тут із землі до падаючої парочки на зустріч з первісним ревом вистрибнув… Ще один Хісс! Здоровезний двійник змія летів вгору, роззявивши пащеку мало не на 180 градусів, готовий зустріти новоприбулих чудовим апетитом.

І Леон, розуміючи, що не встигає із задуманим, в буквальному сенсі передумав в польоті. Уся накопичена для телепортації енергія стихії Повітря трансформувалася у велетенський шолом Грозового Паладина, в середині котрого опинився сам Д’Альбон. А залишок сили Вищий Магістр використав на короткий, але потужний порив вітру, щоб розгорнути себе й основного Хісс в повітрі. За висновком, до рота «нижнього» Хісс не впав один дуже талановитий віконт. Натомість на дерев’яну морду дракона спиною приземлився його дещо здивований оригінал, а зверху – велетенський шолом із блискавок. Котрий, після сумісного жорсткого приземлення, детонував осліпляючою, тріскучою хвилею зарядів.

Леон здригнувся, виринаючи з подій того насиченого дня. Як вони з драконом захекані лежали на тій галявині. Д’Альбон, ослаблений через миттєву трансформацію та пропуск через себе настільки великої кількості енергії. Та Хісс, енергетику якого добряче так потріпав вибух протилежної йому стихії. І навіть те, що земля вже опинилася поруч, дерев’яному змію в той момент не дуже й допомогло. Тож, втомлено та ліниво обмінявшись ще парочкою дуже слабеньких заклять, вони перейшли до такого ж лінивого мордобію. А через десять хвилин, засвідчивши чесну нічию, попленталися назад до замку.

Так, веселий був день. Але сьогоднішній обіцяв бути ще цікавішим! Бо сьогодні – той самий день, коли наставник дав йому першу за весь цей час настанову. Так, до цього моменту навряд чи хоч щось можна було назвати вчительською настановою. Виразного й чіткого ствердження, що геомант навчить віконта техніці створення втілених заклинань так і не пролунало, тому Його сіятельству Леону залишалося лише сподіватися, що наставник не забуде про цю свою обіцянку. Яка, якщо чесно, й обіцянкою навіть не була.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 82 83 84 ... 141
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"