Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Щоденник Яти Ольше. Том 1, Наталія Шепель 📚 - Українською

Читати книгу - "Щоденник Яти Ольше. Том 1, Наталія Шепель"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Щоденник Яти Ольше. Том 1" автора Наталія Шепель. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💛 Інше. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 82 83 84 ... 87
Перейти на сторінку:
підтримати.

- Є. Живуть на півночі на острові. В них окрема країна Талві зі столицею Юлмірат.

- А як виглядають?

- Чистокровних ніколи не бачила. Ванда якось зустрічалась з напівкровкою, так від лісового не відрізниш. Та я чула, що в них світле волосся та бліда шкіра. А що?

- Серед чужинців є один сніговий. Волосся білосніжне, очі фіолетові. Сам високий, стрункий. Майже постійно мовчить. А як скаже, наче кригою намагається пронизати.

- Хочу це бачити на власні очі.

І як доказ своїх слів Олдрі спробувала встати з ліжка. Звісно в неї нічого доброго з цього не вийшло, якби не я, що сиділа поруч, впала б на підлогу.

- Потім подивишся. Також серед них ще три ельфи: хлопець та дві дівчини. Одна дріада. Два перевертні – вовк та лисиця. Четверо людей та один вампір.

- Знов вампір? – запитала Фіона. – Хоча, чим більше чужинців-вампірів, тим легше буде Вальдегор. Він до речі як?

Так, дівчатам також наважилась розповісти, ким на справді є Гор. Краще нехай від мене дізнаються, аніж від когось з чужих. З найближчих приятелів залишився лише Соренто, хто ще не встиг про це дізнатися. На диво Олдрі вдалося втримати язика й не розповіси всім охочім її послухати цю інформацію.

- Майже не бачу. Вчора заходив, втомлений та задоволений водночас. Передавав всім привіт та скорішого одужання. А ще, сказав, що якщо ліки не подіють, то вкусить й перетворить на вампіршу, та померти просто так не дасть.

- А він може? – знов підхопилась Олдрі.

- Невідомо. Не ризикнули перевірити, - чесно зізналась я.

- Ех, такий експеримент був би, - стримуючи сміх з розумінням додала Фіона.

- Та ну вас, - махнувши на нас рукою, люшитка сховалась під ковдрою.

Ми ще трохи покепкували з подружки, сміючись та жартуючи. Після такого не хотілось й повертатись до школи, де було моторошно й болісно.

16.11.157р.

Маг-Рівік

В кабінеті декана я стояла й радісно посміхалась, чим дуже дратувала пана Лавера.

- Це не дуже добра ідея, - коментував магістр Ванлір те, що відбувалось.

- У вас є краща? Я за любки її вислухаю, - запропонував Лавер.

- Нема. Та використовувати для цього ученицю, на мою думку занадто.

- Вам нагадати, що перед вами не просто учениця, а стихійне лихо світового масштабу, - вліз в суперечку Німідор.

Наче я поряд не стою. От ображусь і не буду допомагати. Не втрималась й показала язика ельфу.

- І це наш порятунок, - помітивши це, тяжко зітхнув магістр Дотр.

- На жаль так. Й порятунок, й прокляття водночас, - підвів висновки декан.

Цю дивну розмову пояснити дуже легко. Як дізналися на дівчат в місті полювали демони, що лізли через стихійні портали. Відстежити де й коли відкриється черговий було не можливо, того вирішили влаштувати пастку. Й приманкою мала виступити я. От й сиділи члени ордена й сперечалися, чи доречно використовувати для цієї місії спостерігача Головного.

А в мене виникло додаткове питання: чи всі магістри школи входять до цього ордену?

Ну от як з такими стрибками думок в голові зосередитись? Важливе питання ж обговорюємо, пильність й уважність до дрібниць, от що має займати думки. Так ні, давай ще про щось подумаю. Наприклад рецепт борщу згадаю. Цілковита безвідповідальність. Лаяти саму себе безрезультатно, як і іншим читати нотації. І що з цим робити?

- Вона взагалі не слухає, - намагаючись привернути увагу голосніше промовив магістр Ванлір.

- Уважно слухаю. Ви щойно пропонували долучити більш досвідчених чаклунок, - видала, вхопившись за останні слова. – А за містом ці портали спостерігались?

Чотири пари очей звели свій погляд на мені.

- Так, - відповів Німідор.

- А їх там більше, чи менше аніж в місті?

- Пропонуєш встановити пастку за межами міста? – замість відповіді запитав ельф.

- Саме так. Якщо тут окрім мене є ще дівчата, й не важливо чи є в них магічна сила, чи ні, то за містом в мене не буде конкуренції. То й шанс, що прийдуть саме за мною, збільшується.

- А якщо не прийдуть? – з недовірою запитав декан. - За містом портали давно не спостерігали.

- А якщо не прийдуть в місті? Як на мене, спочатку треба з’ясувати, що їх приваблює. На що вони лізуть?

- Це не магія, і не колір волосся. Це дівчата не старше двадцяти років, які не боялися самі ходити вночі містом. Більше нічого спільного, - відповів ельф.

- А місця де були скоєні злочини та відкриті портали? Чим вони пов’язані? – не зупинялась я. – У вас є мапа міста? Якомога точніша?

- Десь була. Ось, тримай, - протягнув мені декан діставши її зі шафи. – Там навіть має бути трохи й за містом.

- Дякую. Спочатку відмітьте де відкрилися портали. А потім де сталися напади. Й краще щоб було видно з якого порталу напали.

- Коло це портал, хрести місце злочину, а стрілочка й так зрозуміло, - пояснив Німідор та почав розмальовувати мапу під незадоволення сопіння декана. Шкільну власність псували, та не заважав цьому.

Витративши на це хвилин десять всі уважно подивились на результат.

- Неймовірно! Ні якого навіть натяку на якусь схему, - оголосив магістр Дотр.

- Я з вами не згодна, - й діставши олівця почала з’єднувати відмітини в єдине.

- Що це? Такий знайомий малюнок. Десь вже його бачив, - Лавер так звів брови намагаючись пригадати, що лоб аж зморшками вкрився.

- В доримському храмі, - відповіла я, - в тому місті де я вперше опинилась в цьому світі. А ще дійсно, ловити за містом не вдасться. Портали почали відкриватися за стінами, а зараз наближаються до центру міста, - тикнула я пальцем.

Лайка разом з прокляттями замінила відповідь. Перші портали відкривались за межами, але малюнок складався саме на вулицях Маг-Рівіка.

- Якщо уважніше придивитися, то наступний портал відкриється тут або ось тут. Майже поряд один з одним.

- То в них й влаштуємо засідку. Твоя ж задача, спіймати живцем хоча б одно демона. Привернути увагу й схопити. Без відривання голів. Зрозуміло? – запитав Німідор. Схоже він змирився з тим, що я не безпорадна пані.

- Так. Якщо він за мною піде. Ви самі говорили, що жертвами стають дівчата не старше двадцяти років. А скільки мені я й

1 ... 82 83 84 ... 87
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник Яти Ольше. Том 1, Наталія Шепель», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щоденник Яти Ольше. Том 1, Наталія Шепель"