Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Той що вижив, Олександр Шаравар 📚 - Українською

Читати книгу - "Той що вижив, Олександр Шаравар"

1 595
0
30.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Той що вижив" автора Олександр Шаравар. Жанр книги: 💛 Фентезі / 💙 Бойове фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 94 95 96 ... 145
Перейти на сторінку:
Глава 22

Глава  22

 

Запис у журналі спостережень: день 226

Ну, що можу сказати? Вчорашній ритуал явно пройшов не за планом, але свою мету він виконав. Мене досі ніхто не впіймав, і це незважаючи на минулу добу.

У те, що два армійські маги не впораються з магом работоргівців, я не вірив. Попри те, що вони поступалися йому в силі, вони вміли працювати в команді, а значить, могли впоратися зі значно сильнішим противником. А значить, вважатиму за умовчанням, що саме вони і перемогли у вчорашньому бою. Але навіть через добу так мене і не знайшли. Варіант лише один: ритуал спрацював як слід. Ось тільки через зрив процесу обряду з'явилися побічні ефекти. Перше - це зорові галюцинації. Я почав періодично над камінням бачити якісь хмарки. Спочатку подумав на якийсь магічний ефект або «Магічний зір», що посилився, але ніяк інакше ці хмарки я відчути не міг — лише зір. Другий побічний ефект полягав у стрибках контролю над маною. То в один момент я міг контролювати ману ідеально, чи не на рівні Марло чи Лорани, то в інший момент міг робити лише викиди мани. Але поступово проміжок часу між цими гойдалками контролю збільшувався і з-поміж них контроль залишався такий, як зазвичай.

Зараз я знаходився на острові за три кілометри від узбережжя. Наскільки знаю, поточна вода збиває більшу частину пошукових заклинань, і що більше цієї води, то сильніше. Ну і де як не в морі найбільше води. Ось тільки збиває вода лише найпростіші пошукові заклинання, а той самий астральний шукач працює без проблем. Саме тому одразу після прибуття на цей острів вчора я провів ритуал відсікання, причому не лише з рунами нітірі, а й з нашими. Це має відсікти від мене втрачені частинки тіла з гарантією.

Залишати острів в найближчі пару днів я не планував, тому що необхідно перезарядити артефакти і тільки після цього вирушити в дорогу. Найбільше мене турбувало те, що незважаючи на наявність у мене лікувальних артефактів, я не міг себе лікувати. Ці артефакти спочатку були на продаж і розраховані саме на звичайних нітірі, а не на такого мутанта, як я. Тож підставлятися нерозумно. Ще хотілося мені зрозуміти, чому щити не змогли захистити мене від наскрізної рани грудей? Адже я бачив щит, що спалахнув, але він лише трохи сповільнив політ болта в мої груди. Чи не повториться це знову? На жаль, мало що розумів у магії. Я і магом нормальним став всього пару місяців тому. Ну гаразд, не кілька місяців, а місяці чотири-п'ять тому. Зараз я знав лише кілька сотень рун, і то у винятково прикладному варіанті для створення артефактів. З прямої магії знав лише прямий контроль над землею, телекінез у двох варіантах та магічний «Світляк», у якого я міг змінювати кольори. Тож не з моїми знаннями розбиратися з артефактами щита.

Оскільки сьогодні я нікуди не поспішав, вирішив витратити день на тренування бойового телекінезу разом із прямим контролем землі. Моє зіткнення з п'ятіркою ворогів наочно показало, що навіть такий простий і слабкий прийом може бути небезпечним та ефективним.

Так як їжа у мене закінчилася ще пару днів тому, добути собі їжу я вирішив саме за допомогою магії. Добре, що мій невеликий безлюдний острів через близькість до берега облюбували місцеві морські птахи. Вони в центрі острова, всього за сотню метрів від берега, влаштували гніздування. У сусідстві з птахами крім плюс доступу до їжі, яка про те, що вона їжа, ще не знає, були і мінуси. По-перше, це постійний гул у вухах від багатоголосся кількох сотень птахів, який чутно у будь-якій точці острова. По-друге, це постійне побоювання потрапити під бомбардування від птахів, що пролітають над тобою, та й вступити в скинуті ними в польоті міни теж дуже високі шанси. Але повна безнітірність острова нівелювала ці недоліки.

Вдалині, за кілометри п'ять від острова, можна розглянути місто, розташоване на березі моря. Місто невелике, і воно явно жило за рахунок риболовлі. За сьогоднішній ранок я бачив не менше п'яти десятків невеликих корабликів, які відходили на кілька кілометрів від міста та розставляли сіті. Незважаючи на близькість міста, сюди ніхто з нітірі не запливав. Думаю, не помилюся, якщо основна причина цього якраз у мешканцях острова. Птахи ну просто нереально гучні та неприємні. А ще вони нахабні. Поки я заповнював щоденник, одна з них, вважаючи, що я її не бачу, спробувала вкрасти у мене мій алюмінієвий складний кухоль. Цього я  допускати не став і спробував за допомогою контролю піску навколо себе, який вже просякнутий моєю маною, схопити нахабницю за лапи. Мені це навіть удалося. Ось тільки птах ривком стрибнув і вирвався з піщаного полону. Без телекінезу мені поки що не вистачало міцності моїх пісочних створінь.

Думаю, треба закінчувати писати і настав час вирушати на тренування-полювання.

UPD: Полювання вдалося гарне. Все ж я зміг убити трьох птахів, по кілька кілограмів кожен. Крім цього, мені вдалося витягнути з гнізд, розташованих на землі, десяток яєць. Щоправда, половину я випадково розчавив при цьому. Це багато для одного разу, але на кілька днів буде якраз.

Випивши п'ятірку яєць насамперед, я приступив до готування. Спочатку треба обскубти птахів, потім випатрати. Потрухи вирішив не викидати і використовувати як підгодовування для риби. На острові була невелика затока, всього десяток метрів углиб і кілька метрів завширшки. У нього впадало єдине джерело прісної води, що тече з невеликої височини в центрі озера. Ось на дно затоки я і викинув тельбуха, приваливши камінчиками, щоб їх не віднесло під час відливу. Це також виявилося непоганим тренуванням з контролю телекінезу, адже розміщував я все за допомогою телекінезу. І тут, маю похвалитися, міг підняти в повітря близько півтора кілограма, якщо це один предмет, і тримати, доки не закінчиться мана, а це навіть із моїм слабким джерелом близько десяти хвилин. А ось камінчик вагою грамів у десять я міг тримати вже нескінченно, тому що витрата мани на його підтримку в повітрі приблизно дорівнює регенерованій моїм джерелом, що я і робив зараз, підтримуючи його постійно в повітрі як тренування і обертаючи навколо себе немов супутник на орбіті планети. У разі чого цей камінчик міг стати зброєю в секунду.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 94 95 96 ... 145
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Той що вижив, Олександр Шаравар», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Той що вижив, Олександр Шаравар» жанру - 💛 Фентезі / 💙 Бойове фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Той що вижив, Олександр Шаравар"