Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Відродження-2, Кулик Степан 📚 - Українською

Читати книгу - "Відродження-2, Кулик Степан"

150
0
21.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Відродження-2" автора Кулик Степан. Жанр книги: 💙 Фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 96 97
Перейти на сторінку:

— Міг. Вони врахували колишній досвід та притягли гранатомети. Тож дуже раджу тримати біля шлюзу бодай ще одного «Бориса». І МРО-51, якого я там залишив, також з позиції не забирай.

— Ти правий. Так і зроблю…

— І ще… Машинна зала, де всі агрегати… ну, ті двері під сходами, безпечна. Знак радіації — захист від дурнів. Так що нехай твої фахівці подивляться що там і як. Я не особливо розуміюся, але виглядає на те, що там потужностей із запасом. Може, якесь освітлення в районі зробите. Хоча б вуличне. Все безпечніше буде.

— Дякую, що сказав, — зрадів Возген. — А то, сам розумієш, просто так туди лізти бажання не було. З радіацією жарти погані. Ну, що? Пішли, продовжимо вечерю? Я зараз з великим задоволенням грам двісті бахну.

— Вибач… Треба йти. Я й так затримався. Справи…

— «Відродження»? — ніби самому собі тихо промовив Возген. — Як би я хотів чимось допомогти. Може, хоч натякнеш?

— Зайвого говорити не буду, — знизав плечима. — Одне можу порадити. Подивись у найближчі ночі на небо. Є відчуття, що зірочок на ньому скоро суттєво зменшиться… Розумієш про що я?

— Ти... ти серйозно? — колишній координатор навіть зблід від надміру емоцій.

— О, а ось і моя супутниця, — тепер я замахав Сашці. — Все, друже. Тримайтеся. Сподіваюся, побачимось ще.

— Успіхів, Лео… Я це вже казав нещодавно. Але повторю ще раз. Удачі та успіху…

Кінець книги другої

Кінець

1 ... 96 97
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відродження-2, Кулик Степан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відродження-2, Кулик Степан"