Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » В твоїх руках не страшно, Ольга Островська 📚 - Українською

Читати книгу - "В твоїх руках не страшно, Ольга Островська"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "В твоїх руках не страшно" автора Ольга Островська. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 96 97 98 ... 180
Перейти на сторінку:
Розділ 52

Щоб не блукати в марних пошуках, краще, напевно, дізнатися про купальні у когось із мешканців замку. Тільки от у кого? Стоячи у вузькому службовому коридорі неподалік від кухні, я задумливо озираюся назад.

Ні. Туди, мабуть, не повертатимуся. Сказати мені, швидше за все, все скажуть, може, навіть проведуть, куди потрібно, а потім все це перекажуть Аєдану.

Спробую обійтися самотужки.

Де можуть бути купальні у замку? Звісно ж, там, де найлегше організувати воду та її підігрів. Зазвичай їх роблять біля кухні, щоб печі, натоплені для приготування їжі, гріли ще й купальню.

Вечеряючи, я звернула увагу на величезний чан з водою, вмурований у стіну кухні. Зовнішню стіну, якщо судити з маленьких вікон під стелею. Отже, цю воду туди наливають відразу з двору. Напевно, там і криниця десь розташована. І якщо так можна було зробити з кухнею, то цілком можливо, що і з купальнею вчинили так само.

Якщо піти ліворуч, то вийду до спільної зали. А якщо праворуч, то он там видніються якісь двері далі по коридору. Саме навпроти службових сходів, що ведуть на верхні поверхи.

Керована бажанням якнайшвидше переконатися у своїх висновках, я відразу ж прямую туди. Швидко і тихо прошмигнувши повз двері кухні й дуже сильно сподіваючись, що звідти ніхто не вийде. Не хотілося б мені, щоб хтось побачив, куди я поділася.

Я не помилилась. Це справді купальня.

Прочинивши трохи двері, обводжу поглядом невелике, тьмяно освітлене приміщення. Тут справді є такий самий чан, як на кухні, у зовнішній стіні. І ще один, менший, в спільній стіні з кухнею, що швидше за все, нагрівається від печі. Від нього так і тягне теплом. Є тут і великі круглі балії, і відра з ковшами. І лавки. І стоси чистих льняних рушників з простирадлами. І навіть парочка ширм. Буквально все, що мені потрібно.

І нікого нема.А на дверях є внутрішній засув. Це ж просто казка.

Радо видихнувши, швидко прослизаю в купальню, закриваючись зсередини.

А далі вже нічого складного. Розібравшись, як працюють краники на чанах, я вішаю свою торбинку на цвяшок біля дверей, і починаю носити воду до однієї з балій. Щоправда, доводиться наливати лише по половині відра. На свій сором, я хоч і можу з натугою підняти більше, але довго утримати повне відро мені вже не сила, не кажучи вже про те, щоб нести його. Невже я така слабка? Неприємно. Але сподіваюся, що тимчасово.

І от вода нарешті налита. На невеликій полиці з мильними засобами й банним приладдям у дальньому від балій кутку, я знаходжу кошик з непочатими брусочками найпростішого мила і беру собі один. Вибираю також один із рушників, потім, подумавши, ще й простирадло, переношу все це до своєї балії. Потім ставлю ширму, щоб було затишніше та спокійніше. Скидаю черевики. І берусь роздягатися.

Складаю свій одяг акуратним стосом на дальньому кінці лавки, щоб не намочити випадково, і тут розумію, що не дістала з торбинки флакон з барвником. Мало того, забула саму торбинку біля дверей. А я вже гола.

Але ж тут немає нікого. Двері зачинені. Мене ніхто не побачить.

Та все одно незатишно.

Сердито видихнувши, завертаюся в простирадло, яке збиралася постелити в балію, і шльопаю босоніж до дверей. Торбина, звісно, висить там, де я її залишила. Знявши тонку лямку з цвяшка, поспішно прямую назад до своєї ширми, на ходу дістаючи флакон. Треба буде його в щось замотати, а то торбинка майже порожня без зміни одягу, і якщо раптом впаде, то скляна пляшечка розіб'ється, залишивши мене без такого потрібного відвару.

Варто про це подумати, як у двері за мною хтось несподівано й наполегливо стукає. А далі все стається в одну шалену мить. Різко смикнувшись від переляку, я раптово випускаю з рук заповітний флакон. Той падає додолу, розбиваючись вщент.

Ні! Ні! Ні!

− Зайченя, ти там? Відчини двері, – долинає до мене гучний голос Аєдана.

Тільки не це. Він знайшов мене... а я гола.

Забувшись, роблю ще один крок… з розмаху наступаючи на уламок скла. Ступню відразу обпікає гострим болем, змусивши мене здавлено скрикнути, інстинктивно сахнувшись назад. І звісно ж, за законом підлості, наступити на край свого простирадла... І ганебно впасти на дупу, вже в голос зойкнувши від болю в куприку.

− Що там у тебе відбувається? − гаркає його величність за дверима.

– Нічого… йдіть… будь ласка, – знаю, що мій голос звучить жалібно. Від болю та образи на нього, на себе та ситуацію загалом, мені взагалі хочеться в голос розплакатися.

Але сльозами нічому не зарадиш, тож замість цього, я запахую простирадло на грудях міцніше і намагаюся встати. Доводиться спертися на поранену ступню, яка і без того вже сильно болить, і в якийсь момент я, не витримавши, гірко схлипую.

Даремно я сюди прийшла. Помитись мені захотілося. Живуть же люди, купаючись раз на кілька днів, а то й рідше, і нічого. Чому я так не можу? Потрібно... переламати в собі це. Виявляється, бути чистьохою ще й як небезпечно.

Дістатись би якось зараз до ширми, щоб негайно вдягнутися, поки його демонічність не вломився.

Головне ступати обережно. На п'яту. І стежити, щоб на ще один уламок не напоротися. Що я й намагаюся зробити.

А наступної миті роздається скрегіт засува, що відсувається, і двері позаду мене різко відчиняються. І знову я мало не падаю від несподіванки.

− Зайченя, що ти тут робиш?! − гаркає Аєдан, змусивши мене здригнутися, пискнути й кинутися навтьоки, наплювавши і на біль, і на уламки. Але, слава богам, мені більше нічого не трапляється під ноги. Здається. Не здивуюсь, якщо потім з'ясується, що я просто не помітила нових ран від переляку. Зі мною вже таке бувало.

Я навіть якось встигаю дошкандибати до ширми й сховатися за нею. Причаїтися, ледве дихаючи. І прислухаючись.

Хвилину, чи дві, нічого не відбувається. Потім я чую кроки. І звук дверей, що зачиняються. На засув зачиняються.

− Боягузочка моя вухаста, а чому я бачу на підлозі скло і твою кров? Ти ж ніяких дурниць не задумала, правда? – лунає вкрадливий голос Аєдана. − Бо, якщо задумала, присягаюсь Маохом, дам кілька ляпасів до дупці.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
{ touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 ... 96 97 98 ... 180
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «В твоїх руках не страшно, Ольга Островська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "В твоїх руках не страшно, Ольга Островська"