Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Трон. Імперія фальшивки, Аліна Скінтей 📚 - Українською

Читати книгу - "Трон. Імперія фальшивки, Аліна Скінтей"

105
0
02.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Трон. Імперія фальшивки" автора Аліна Скінтей. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Трон. Імперія фальшивки, Аліна Скінтей» була написана автором - Аліна Скінтей, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Трон. Імперія фальшивки, Аліна Скінтей" в соціальних мережах: 

Шукаєте захопливу адвентюру, що залучить вас з перших сторінок? Тоді "Трон. Імперія фальшивки" - ваш вибір! Ця книга приведе вас у світ інтриг, боротьби за владу та непередбачуваних поворотів.

У центрі подій - Альберт, молодий та амбітний герой, який намагається знайти своє місце в безжальному світі політичних ігор. Його шлях переплітається зі змовами, зрадою та несподіваними союзами. Чи зможе він вижити в цьому світі, де кожен крок - це ігра в шахи?

Аліна Скінтей, авторка цієї захоплюючої книги, - майстерка слова, яка здатна зачарувати читача з перших рядків. Її творчість відома своєю глибиною та емоційною напруженістю, що залишає слід у серці кожного, хто відкриває її книги.

На readukrainianbooks.com ви маєте можливість безкоштовно та без реєстрації насолоджуватися найкращими творами світової літератури. Ми віримо, що читання українською мовою - це не лише розвага, але й важлива складова розвитку культури та мови. Підтримайте українських авторів та збагатіть свій внутрішній світ за допомогою наших книг.

Не пропустіть шанс зануритися у світ Трону та пережити незабутню подорож у боротьбі за владу і правду! 🔥📖✨


Читати ще книги автора Аліна Скінтей на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 123
Перейти на сторінку:
- 1 -

— Мені потрібно народити дитя! — жінка впала на коліна перед цілителькою, складаючи долоні перед собою, мов у молитві. Ні вишукана сукня, ні коштовності, нічого із всього чим володіла жінка, не було їй потрібне.

Вона подолала довгу дорогу, приховав від чоловіка істину причину своєї поїздки майже на край королівства, лише заради зустрічі із цілителькою. Здаватися вона не мала права, їй необхідно було зачати дитя, й народити законного спадкоємця трону.

— Арміса встань! — цілителька зашаркала до неї, бурмочи собі під ніс обурення, а потім хапаючи по під руки королеву, вона різко підвела ту ноги. — Ти ще молода і у вас з чоловіком все вийде!

Цілителька була не молодою, стрілки її годинника вже давно минули дев’яносто літ, і все ж вона ходила по землі своїми ногами, а її чаклунством захоплювалися скрізь. Написані підручники із заклинаннями, зіллями поширювалися в академіях, по яких навчали зростаюче молоде покоління чаклунів. Цілителька навіть приймала пологи в королівській сім’ї, благословляючи їх.

— Енерейз, ти не розумієш мого становища, — карі, майже чорні очі королеви стали скляними. В чорному, як плавлений шоколад волоссі, почало проступати срібні нитки. Надто типові зміни для тих, хто володів тінями. Старовинна магія сім’ї Астрід була одною із древніх, яка походила від самого верховного бога Тораллака*.  — Чи прийшла б я до тебе, якби не відчувала скрути?

Енерейз Кабарг уважно поглянула на Армісу, чия магія була справжнім скарбом і одночасно прокляттям для королівства.  Ні для кого не було секретом, що шлюб єдиної спадкоємиці трону був примусовим й фіктивним, ґрунтуючись лише на взаємовигоді.

Арміса була єдиною донькою короля  Івеоліса, чия магія була гідна корони й трону. Ніхто не запитував про почуття чи кохання, батько змусив доньку одружитися з гідним кандидатом, щоб майбутні спадкоємці могли утримувати трон. І саме через вимушеність, нинішній король Едейн не відвідував спальню королеви після церемонії скріплення союзу.

— Дитя зачате магією, не принесе тобі щастя.

— Я до тебе прийшла не в пошуках щастя, — кінчики волосся королеви повністю перетворилися  на срібло, яке виблискувало в світлі повного місяця. — Мені потрібно завагітніти, і байдуже яким способом.

Енерейз знову забурмотіла під ніс незрозумілі слова обурення, шаркаючи ногами по підлозі вона пішла до свого стола, звідки дістала невеличку пробірку із яскраво-коричневою рідиною. Тряснув зіллям, барва вмить змінилася, ставши прозорою як вода. Кабарг ніколи б не погодилась допомогти королеві зачати спадкоємця королівства Оус-Доал, вона допомагала саме Армісі, яку колись в дитинстві доглядала і власне була першою, хто тримав її після народження.

— Це виручить. В повен місяць дай половину зілля королю, і половину сама випий. Байдуже як, вино, вода, їжа. Це зілля змусить вас лягти в ліжко, і ви не покинете його, доки не відбудеться зачаття.

— Дякую, — королева прийняла зілля, притискаючи його до грудей як останню свою надію.

— Але пам’ятай, дитя зачате магією, вимагатиме плати.

— Я готова до наслідків.

— Арміса, що тебе підштовхнуло до цього?

— Енерейз, а що штовхає людей до прірви?! — витримав хвилинне мовчання, королева промовила: — глибокий відчай.

— Невже ти…

— Так. Моє дитя має успадкувати мою силу. Без магії, королівство паде. 

Енерайз тяжко зітхнула, але не стала більше нічого говорити. Часи й справді в королівстві були не легкими. Сім’я Астріт яка правила королівством Оус-Доал останні тисячу років, зробила все можливе для того, щоб лише в чиїх жилах текла кров головної гілки Астрід посідали трон й одягали на голову корону.

Правління тягнуло за собою тягар обов’язків, а кохання для правлячих членів династії стало розкішшю, привілей який діставалася одиницям. З часом по всьому королівстві, чаклуни, яким дістався дар тіней, стали мішенню для переслідування та цькування. Їх вважали потенційною загрозою для королівської династії. Івеліос під час свого правління, скасував переслідування чаклунів, які володіли магією такою ж як королівська сім’я, але ненависть народу надто глибоко укорінилася, щоб швидко прийняти зміни.

«Я обов’язково завагітнію. Моє дитя зможе змінити цей прогнилий світ!»

 

Примітки:

 Тораллак — верховний бог, який подарував людству вміння чаклунства. Його основною магією було саме керування тінямипітьмою. Саме від нього пішли решта богів в книзі. 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 123
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Трон. Імперія фальшивки, Аліна Скінтей», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Трон. Імперія фальшивки, Аліна Скінтей"