Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » В кроці від кохання, Олександра Малінкова 📚 - Українською

Читати книгу - "В кроці від кохання, Олександра Малінкова"

133
0
26.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "В кроці від кохання" автора Олександра Малінкова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «В кроці від кохання, Олександра Малінкова» була написана автором - Олександра Малінкова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "В кроці від кохання, Олександра Малінкова" в соціальних мережах: 

📚 Дорогі читачі, я, Олександра Малінкова, запрошую вас зануритися у світ моєї нової книги "В кроці від кохання". Ця романтична історія пронизана ніжністю, пристрастю та неймовірними переживаннями, які об'єднують героїв у вирі почуттів.

"В кроці від кохання" розповідає про молоду жінку, яка, здавалося б, знайшла своє місце в житті та досягла всього, про що мріяла. Проте, її серце залишається порожнім. Одного дня вона зустрічає чоловіка, який змінює все її світосприйняття. Вони обидва перебувають у кроці від кохання, але чи наважаться вони зробити цей крок назустріч один одному? Книга досліджує складні людські взаємини, вагання і сумніви, які виникають на шляху до справжнього щастя.

Трохи про себе. Я народилася в Україні і з дитинства мріяла стати письменницею. Мої книги часто відображають реальні емоції та досвід, якими я ділюся зі своїми читачами. Отримала вищу освіту у галузі літератури, що допомогло мені глибше зрозуміти природу людських почуттів і мистецтво слова. Моя місія — створювати історії, що надихають і дарують надію.

На сайті readukrainianbooks.com ви маєте можливість читати книги онлайн безкоштовно і без реєстрації. 📖 Тут зібрані найкращі бестселери світової літератури та твори талановитих українських авторів. Читання книг українською мовою є надзвичайно важливим для розвитку нашої мови та культури. Це сприяє зміцненню національної ідентичності, збагаченню нашої культурної спадщини і робить нас сильнішими як націю.

💡 Література — це ключ до розуміння себе та світу навколо. Вона відкриває нові горизонти, розширює світогляд і надихає на нові звершення. На readukrainianbooks.com ви знайдете безліч цікавих і захоплюючих творів, які допоможуть вам зростати і розвиватися.

Дякую, що обираєте мої книги та підтримуєте українську літературу. 📚❤️ Разом ми можемо зробити нашу культуру багатшою і глибшою. Запрошую вас поринути у світ "В кроці від кохання" та інших чудових творів, доступних на readukrainianbooks.com. Нехай кожна сторінка принесе вам радість, натхнення і нові відкриття!


Читати ще книги автора Олександра Малінкова на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:
ГЛАВА 1

     Емілія.

     "Одинадцята година вечора. Вже час!"

     Відчиняю вікно в своїй кімнаті. Видираюся на підвіконня.  Ще те випробування я Вам скажу? Нащо я це роблю? Думаєте, вирішила вкоротити собі віку? В мої то двадцять років! От це вже точно хибне припущення! 

     Більше жодних варіантів?

     Ну добре!

     Просто в мене є справи! І схоже, я вже навіть трішки запізнююся! Тут звичайно дехто з Вас може запідозрити, що я несповна розуму, бо щойно сплутала двері з вікном! Аби ж то все було так просто! Я  залюбки обрала б простіший шлях. Але батько неодмінно прокинеться, і тоді я вже точно не потраплю в нічний клуб. 

     “Бо це не місце для вихованої та пристойної леді твого рівня! А співи -  не професія!”, - ось таку відповідь отримала колись, на жалюгідну спробу заспівати на одному заході. 

     А я не можу без співів, музики… Це єдина моя радість за останні роки. От і вимушена тікати з дому, щоб мати можливість займатися тим, що люблю. 

     Хоч би цей дашок витримав! Аж затремтіло все всередині! Добре, що встигла вчасно схопитися за гілку винограда, який в'ється майже до самого даху. Але й та добряче заскрипіла, тільки й того, що хоч не зламалася під моєю вагою. З грацією “колоди”, зробила ще декілька незграбних крочків і нарешті дотягнулася ногою до залізних поруччів паркана. Хто б побачив зараз, вирішив би, що застав крадійку за роботою.  

     Стільки разів проробляла один і той же трюк, а ще й досі не можу звикнути. Кожен раз, як вперше, з шаленим викидом адреналіну в кров…

     “Ну нарешті!”, - переможно зіскочила на землю.

- Де тебе носить? Чому так довго? - почула знайомий голос з автівки припаркованої неподалів. 

- Вибач, Люсю! Батько ніяк не йшов спати! Ледве спровадила! - відповіла подрузі.

- Тобі вже давно час жити окремо! - в сотий раз повторила Люся. 

- Якби ж то! - з сумом зітхнула і озираючись, чи за мною ніхто не слідкує, залізла в салон старенької автівки. - Ти ж знаєш, що мені про це можна тільки мріяти. 

    Дорога до клубу зайняла від сили хвилин п’ятнадцять. За цей час на задньому сидінні автівки встигла переодягнутися. Стягнула з себе джинси та светр і одягнула довгу чорну сукню, майже до самісінької підлоги з високим розрізом на лівій нозі. 

- Не уявляю, що б я без тебе робила! - задоволено вигукнула я. 

- От і не уявляй! Навіщо ж тоді друзі? - пробубоніла розчулено Люся.

- Сім хвилин до виступу! - аж піджилки починають трястися. Вперше буду співати для стількох людей одночасно.

- Встигаємо! - заспокоїла мене вона.

     “Отже Люся…”, - озвучила я про себе.

     Зеленоока та руденька дівчина з якою я пройшла, здається, все. Завжди були нерозлийвода з цією пампушечкою. Навіть батько не завадив нашій дружбі, зі своїм одвічним брюзготінням, що вона буцімто не з нашого кола. Тож  він врешті решт здався й, махнув на нас рукою.

     “Робіть що хочете! Тільки ніяких хлопців, випивки та наркотиків!”, - любив  повторювати, коли Люся залишалася у нас на ніч, або ж ті одиничні випадки, коли я ночувала в неї. І то, це було справжнє випробування для нервів батьків подруги. Погодинна перекличка та охоронець в авто навпроти їх будинку. Думаєте ми про це не знали? Наївні! 

- Нарешті! - задоволено видаю і вже смикаю за ручку, щоб вибратися з салону автомобіля.

- Та почекай, нетерпляча! Дай хоч припаркуватися як слід! - гримає на мене вона.

- Люська! Чотири хвилини! Мене зараз організаторка на п’ятаки пустить! - вилітаю з машини я.

- Нічого! Зірку мають чекати! - спокійним тоном відповіла подружка, крокуючи за мною на відстані. 

     “Мені б хоч трішки її флегматизму та самовпевненості!”

- Зірку може й так! А мене то точно ніхто чекати не буде! - обертаюся відповідаючи, і в цей момент відчуваю сильний удар у самісіньку скроню. 

     Напевно хтось щосили відчинив вхідні двері будівлі клубу, а я не розрахувала з відстанню, бо в цей час розмовляла з Люсею, та ще й попутно ловила гав.

     Мене з силою відкидає. Все наче у сповільненому кадрі. Хтось ще й примудряється вхопити  мене за сукню спереду, щоб я не впала. Та краще б впала! Чорти його забирай! Тоді хоч вбрання моє було б ціле. А так…

    Тонка тканина сукні не витримала брутального захвату драпіювання, що було спереду на моїх грудях, і чималий шмат так і залишився в руці цього незграбного бовдура! Добре хоч на ногах змогла втриматися. 

- Чого вирячився? Обережніше не пробував двері відчиняти! - накинулася на нього Люся.

- То це я винен? - вибухнув той у відповідь. - Краще б було дозволити їй впасти?

    Одна я залишилася кліпати очима між “двома вогнями”, прикриваючи оголені груди руками, тоненьке мереживо бюстика не рахується. 

- Котиикуу, що тут відбувається? - а ось і підмога у цього нахаби організувалася.

     Білявка, що з'явилася з-за його широких плечей, зараз незадоволено притупцьовує поряд, блукаючи поглядом від моїх напівоголених грудей, до Люсі і в зворотному напрямку.

- Ваш “котик”, щойно завдав матеріальної і фізичної шкоди моїй подрузі. - гарно вимовляючи кожне слово промовила подружка.

      Білявка знову зміряла нас холодним поглядом. Потім забрала з рук чоловіка клапоть моєї сукні і кинула ним в мене, сухо вимовила, - “Скільки?”

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «В кроці від кохання, Олександра Малінкова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "В кроці від кохання, Олександра Малінкова"