Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » В кроці від кохання, Олександра Малінкова 📚 - Українською

Читати книгу - "В кроці від кохання, Олександра Малінкова"

257
0
26.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "В кроці від кохання" автора Олександра Малінкова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 92 93
Перейти на сторінку:
ЕПІЛОГ

     Перед тим, як поставити “крапку” в переказі цієї історії, трішки відповім на питання, які Вас точно цікавлять. А саме - що ж було далі?

      А далі наші татусі, звичайно не без активної участі Марка, презентували мені на мій день Народження можливість запису першого синглу в хорошій студії Києва. За день, звичайно, відомою я не стала, але… завдяки гуртовій роботі з професіоналами та підтримці найближчих людей,  моя зірка все ж таки зійшла! Потім була робота над першим кліпом. Концерти, на яких Марк завжди був поряд. Навіть гастролі, під час яких увесь вільний час ми приділяли один-одному.

     Ой, ледве про Люсю не забула. Звичайно, перший час, коли Люся дізналася про Марка,  наша дружба пройшла чергове випробування, але витримала. Моєму хлопцю, все ж таки вдалося знайти підхід і до Руденької теж. А ще, в її житті з’явився досить достойний чоловік, і їх стосунки стрімко почали розвиватися. А коли жінка не самотня та щаслива, їй все бачиться зовсім у іншому світлі!

     На лиходіях зайвий раз акцентувати увагу не хочу, тим паче, що ніхто з них нам більше не докучає! Особливо Анна з Толіком, ті взагалі опинилися за гратами завдяки своїм неодноразовим шахрайським схемам. 

     Щодо мене та Марка, то ми просто щасливі, насолоджуємося один-одним і кожним днем, чого і Вам радимо! Тепер я знаю точно, що якщо це кохання взаємне, то воно не має приносити страждання, а навпаки зігріває душу і наповнює сенсом наше існування. 

    Дякую всім, хто невпинно слідкував за моїми пригодами і бажаю щастя та кохання! Саме вашого, взаємного, щирого, відданого! Але і про те, що ця любов залежить і від Вас теж, забувати не треба!

__________

     Історія планувалася, як лайтова, без зашкварних сюжетних вигинів, та емоцій на максималках. Хотілося створити щось легеньке, відпочиваюче, з нотками гумору та інтриги, а чи впоралася  з цим, Вам судити! Маю надію, що ця розповідь залишила приємний післясмак і посмішку на Вашому обличчі!

       Додатково хочу повідомити, що беру місяць відпустки. Муз трішки втомився від досить інтенсивного темпу, і тому потребує невеличкої перерви, щоб і надалі тішити Вас новими казочками. Не губіться! По переду, ще багато цікавого!

       Заздалегідь вдячна всім за зірочки та коменти.

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

1 ... 92 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «В кроці від кохання, Олександра Малінкова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "В кроці від кохання, Олександра Малінкова"