Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова 📚 - Українською

Читати книгу - "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова"

114
0
04.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Тілоохоронець для не коханої" автора Олександра Малінкова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова» була написана автором - Олександра Малінкова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова" в соціальних мережах: 

📚 Тілоохоронець для не коханої – це захопливий роман, який розкриває непрості стосунки між людьми, змушуючи їх пройти через випробування долі. Авторка Олександра Малінкова створила майстерний твір, який зачаровує читача своїм глибоким психологізмом та непередбачуваним сюжетом.

Олександра Малінкова – сучасна українська письменниця, яка з раннього дитинства захоплювалася літературою. Вона виросла у мальовничому куточку України, що надихнув її на творчість. Отримавши освіту філолога, Олександра почала свою літературну кар’єру, створюючи твори, що зворушують серця читачів. Її книги вирізняються реалістичними персонажами та напруженими сюжетами, які тримають у напрузі до останньої сторінки.

На сайті readukrainianbooks.com ви зможете знайти цю та багато інших захопливих книг безкоштовно та без реєстрації. 🌐 Цей сайт пропонує найкращі книги світу, перекладені українською мовою, що є важливим для підтримки та розвитку нашої культури та мови. Читання українською – це важливий крок до збереження нашої національної ідентичності та збагачення словникового запасу.

Тілоохоронець для не коханої – це історія про те, як випадкові зустрічі можуть змінити все. Головний герой, професійний тілоохоронець, опиняється у складній ситуації, коли його новим завданням стає захист жінки, яка, здавалося б, не має жодного значення в його житті. Однак, поступово між ними виникає зв'язок, який стає все глибшим і сильнішим. Ця книга про силу любові, самопожертву та відданість, яка може змінити навіть найтвердіше серце.

Важливо читати книги рідною мовою! Це сприяє не лише збагаченню знань, але й підтримці розвитку української культури. На readukrainianbooks.com ви знайдете найкращі бестселери, доступні українською мовою, що дозволяє насолоджуватися високоякісною літературою рідною мовою. 📚

Запрошуємо вас поринути у світ "Тілоохоронця для не коханої" і відчути на собі всі емоції, переживання та внутрішні конфлікти героїв цієї книги. Їхні історії залишать незабутній слід у вашому серці та надихнуть на нові звершення. 💫

Читайте українською, розвивайтеся та підтримуйте нашу культуру разом з readukrainianbooks.com! 📚✨


Читати ще книги автора Олександри Малінкова на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 49
Перейти на сторінку:
ГЛАВА 1.

      Чернетка, на даний час книга знаходиться на редагуванні.

    Маленька Київська кав’ярня віддалена від центру  міста. Майже порожній зал. Олексій поглянув у вікно. Дощ цокотить за панорамним вікном, мокрі перехожі снують туди-сюди. Молоденьке дівчисько з величезними очима, босоніж навіть не намагається перестрибувати дрібні калюжі, у мокрій сукенці з взуттям у руках впевнено чимчикує кудись. На мить їх очі зустрілися, й несподівано вона всміхнулася. Щиро та привітно. Й на серці на мить стало тепло та спокійно від цієї посмішки. Навіть промінь сонця пробився скрізь хмари. Але це все було лише коротку мить.

    Дощ знову напустився, дівча кудись побігло своєю дорогою, а до Лекса знову повернувся смуток та спогади.

    З цих спогадів його висмикнув звук дверей котрі відчиняються. Нарешті прийшов його товариш. Один з не багатьох, які ще лишилися.

У кафе ввірвався запах свіжості та літнього дощу, змішуючись з ароматом духмяної кави. Струнка офіціантка саме принесла його напій, коли Сашко струсив свою парасольку та всівся біля друга закинувши ногу-на-ногу.

- Привіт, старий, - протягнув свою долоню Саша.

- Привіт, - потиснув руку, трішки піднявшись з місця,- що сталося? Чому така таємничість, нащо їхати майже на кінець міста?

- Бо тут смачна кава, - знизав плечима Олександр, - а ще тут завжди дуже тихо.

- І це все? – Не повірив Лекс, підозріло зазирнув другу в очі.

     Молодий чоловік середньої статури, досить високого зросту, у чорній футболці і сірих джинсах. З тижневою щетиною на обличчі, гарно вираженими вилицями та підборідям з ямочкою, сірими, досить привітними очима, густими бровами та такого ж кольору світло-русявим волоссям. Саша таємниче посміхнувся, але тримав паузу, зовсім не поспішав розповідати, нащо витягнув друга з лікарні.

    Лекс нетерпляче постукував кросівком по підлозі, доки Сашко, як у театрі тримав тишу, яка явно починала набридати. Повільно листав меню, та обирав собі каву.

     Саша поглянув на нього і зрозумів, що вже мабуть таки досить.

- Як Діанка? – Нарешті запитав він.

- Без змін, - з таким надломом у голосі відповів Лекс, що Олександр відклав у бік меню.

- Слухай, друже, я знайшов тобі роботу за дуже, ти навіть не уявляєш навіть на скільки хороші гроші. Вистачить твоїй малій племінниці на реабілітацію й лишиться.

- Якщо це кримінал, я одразу тобі кажу, що проти, навіть у такому становищі, як  зараз.

- Ні, все чесно, та навіть майже офіційно. Мене знайомий напитував, чи я випадково не знаю професійного спортсмена з досвідом тілоохоронця. Я одразу пригадав тебе.

- Якщо це якийсь кримінальний авторитет… - Хотів продовжити, але Сашко затараторив знову, не давши і пару трійку слів вставити.

- Та який авторитет? Тілоохоронець потрібний для дружини приятеля. Вона трішки, як він каже, кукухою почала від’їжджати, легка форма маніакально-депресивного синдрому. Ні, я знаю про що ти думаєш, не буйна. Може підбухує, максимум, але ж ти не нянька. Просто одним оком будеш слідкувати, щоб з нею нічого не сталося найближчі чотири місяці, а за це отримувати дуже гарну зарплатню. І з лікарнею, найкращою не якоюсь там, для бомжів з периферії, допоможе, я впевнений в цьому. Погоджуйся!

    Олексій вагався. Дідько, не в його положенні зараз перебирати пропозиціями. З цією кризою спортивні зали  час від часу зачиняють на невизначений термін. Відвідувачів врази поменшало. Всі намагаються економити, як можуть. Він частенько сидить без роботи. Принаймні можна спробувати, хоч подивитися, що то за робота така і на скільки буде гарною платня. 

    Приятель зазирнув у очі. Олексій виглядав  змученим. Йому лише трішки за тридцять, але через насуплене обличчя та міцно стиснуті губи, він виглядав старше свого віку. Глибока зморшка на переніссі та декілька менш глибоких на чолі. Карі очі без вогню, нічого не виражали: ні вагань, ні страхів, ні передчуття, що це до біса погана ідея.

- Добре, я розгляну твою пропозицію. Як ви домовлялися з ним, у разі коли я погоджуся? – Нарешті відпив зі своєї чашки каву: гірку і холодну.

- Ось, його візитівка, - вигукнув зраділий Олександр, - зателефонуй йому, домовитеся про зустріч. Не бачу сенсу втручатися між Вами, самі домовитеся!

Сашко поглянув на екран свого айфону й  висварився тихо собі під ніс.

- Лексе, маю вже бігти, запізнююся на збори, секретарка вже весь вотсап заспамила сповіщеннями. До зустрічі! - Приятель хутко підхопився дістав з гаманця п’ятдесят гривень, поклав на стіл, а сам поспішив на вихід.

- Не забуть розказати, як все пройшло!   - Кинув Сашко, не обертаючись.

    Навіть якась легка тінь заздрощів закралася. Мав би Олексій хоч трішки талантів та вдачі як у приятеля, можливо б  життя склалося по іншому. Але все що важило для нього ще з пів року тому – це спорт. Чи шкодує зараз про це? Мабуть ні! Аби тільки вистачало коштів на лікування Малої. Сестра зовсім змарніла, від постійного стресу.

     Нічого, й у його житті знову засяє сонце.

    Дістав старенький телефон і покрутивши візитівку декілька хвилин, все ж таки зважився й почав набирати номер.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 49
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова"