Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова 📚 - Українською

Читати книгу - "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова"

263
0
04.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Тілоохоронець для не коханої" автора Олександра Малінкова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 48 49
Перейти на сторінку:

   Він той, хто не дав їй упасти, тримав за руку коли вона була на краю. Він той хто ніколи її не кине, навіть коли у неї за душею не буде ні копійки.  Не проміняє на іншу. Не зрадить. Не вдарить. Не образить.        

    Він той кого вона кохає, як нікого й ніколи у своєму житті. Його почуття щирі та чисті. Він: її захисник, її тілоохоронець. її коханий Лекс.

_______________________________________________________________________________

От і казочці кінець, а хто читав той молодець!! А якщо чесно, чекаю на Ваші відгуки й зірочки!! Дякую всім хто весь цей час лишається зі мною ;-)

Кінець

1 ... 48 49
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова"