Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова 📚 - Українською

Читати книгу - "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова"

263
0
04.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Тілоохоронець для не коханої" автора Олександра Малінкова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 49
Перейти на сторінку:

    Слухавку довго не брали. Олексій вже вирішив натиснути на відбій, коли на тому боці почувся невдоволений чоловічий голос.

- Алло, хто це? – З ходу запитав Арестов Павло Геннадійович – генеральний директор «Вайтхаус індастріс», саме так він був записаний на маленькому прямокутнику паперу,  який досі тримав у руці Лекс.

- Доброго дня, мене звуть Олексій Володарський…

- Мені що до того, як Вас звуть, від мене що треба? – Брутально перебив Лекса Арестов.

- Вашу візитівку мені дав Олександр Рєзніков, він сказав, що ви шукаєте тілоохоронця, - на душі стало нестерпно, хотілося відразу кинути слухавку, цей непривітний чолов’яга не сподобався: з перших слів, з інтонації. Буває ж таке, коли ще не бачиш людину, а вже гидуєш продовжувати з нею розмову, от і зараз саме так. Цей Павло вибісив ледь почавши розмову.

- Так, - сухо відповів Арестов, шукаю, але маю на Вас поглянути особисто, приїжджайте в мій офіс через годину. Зараз вишлю адресу, - після чого нахаба просто кинув слухавку, наче розмовляв з якимось непотребом.

      Вилиці Олексія напружилися. В голові замаячила ідея послати  цього великого боса до дідька, хай сам нянькує свою психічку. А ще через мить стало шкода ту бідолаху, яка зв’язала з ним своє життя. З таким чоловіком, можливо в кого хочеш кукуха поїде!

     З роздумів вивела офіціянтка, яка потягнулася за порожнім горнятком з під кави та грошима, які лежали на столику.

- Це все Ваше замовлення? – Привітно запитала дівчина.

- Так, дякую, - Олексій поглянув через вікно, на щастя, дощ вже майже закінчився. Що ж йому лишається менше години, щоб дістатися центру міста,  зараз майже обідня перерва, а отже можливі пробки.

Олексій Володарський.

 

1 2 3 ... 49
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Тілоохоронець для не коханої, Олександра Малінкова"