Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Заліг, заліг козаченько, Костомаров Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Заліг, заліг козаченько, Костомаров Микола"

20
0
01.07.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Заліг, заліг козаченько" автора Костомаров Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Заліг, заліг козаченько, Костомаров Микола» була написана автором - Костомаров Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Заліг, заліг козаченько, Костомаров Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Заліг, заліг козаченько
Та й не підведеться;
Товариші вертаються,
Хворий зостається!

– Товаришу, рідний брате,
Маю умирати.
Ой дай же, мій товаришу,
До родини знати.

Нехай мене стара мати
Не кляне, не лає;
Нехай править панахиду,
В царство проводжає.

Рідна мати, рідна мати!
Рідна Україна!
Зостається на Вкраїні
Молода дівчина.

Бодай вона не марніє
З великого горя,
Що зоставсь її миленький
Край синього моря.

Бодай вона мене зрадить,
Як її я зрадив:
Обіщавсь її любити –
Смерть собі принадив.

Над дівчачий голосочок
І тихую мову
Злюбив слухать сиву хвилю
В глибокому морю;

Над рум'яноє личенько
І білую руку
Злюбив, шельма, цілувати
Гостру каменюку.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Заліг, заліг козаченько, Костомаров Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Заліг, заліг козаченько, Костомаров Микола"