Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Джекпот, Анна Харламова 📚 - Українською

Читати книгу - "Джекпот, Анна Харламова"

2 100
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Джекпот" автора Анна Харламова. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Джекпот, Анна Харламова» була написана автором - Анна Харламова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Джекпот, Анна Харламова" в соціальних мережах: 

📚 "Джекпот" – це захоплива книга від талановитої авторки Анни Харламової, яка перенесе вас у світ азарту та небезпеки. Дозвольте мені розповісти вам більше про цю захоплюючу історію.

🎰 Головним героєм книги є Джек, молодий чоловік із звичайного міста, який зненацька потрапляє в світ казино і азартних ігор. Він має неймовірний інтуїтивний життєвий спритник і легко ризикує великими ставками. Але чи зможе він зберегти свою долю та вижити серед небезпек і схем?

🖋 Анна Харламова – це талановитий письменник, який здатен створити захопливий сюжет та живих персонажів. Вона має великий досвід у письмі та розуміє, як створити книгу, яка зацікавить і триматиме в напрузі до останньої сторінки.

📖 На readukrainianbooks.com ми пропонуємо вам унікальну можливість читати цю захопливу книгу онлайн безкоштовно і без реєстрації. Наш сайт – це справжній скарбниця бестселерів і найкращих книг світу. Ми робимо все можливе, щоб зробити доступ до літератури максимально зручним та доступним.

🎉 "Джекпот" – це книга, яка перенесе вас у світ азарту, ризику та неймовірних пригод. Приєднуйтеся до Джека в його захопливому подорожі, де кожна ставка може виявитися останньою. 📚🎰🎉


Читати ще книги автора Анни Харламової:
Французький акцент, Анна Харламова
Поцілунок по-дорослому, Анна Харламова
Десертик, Анна Харламова
Під омелою, Анна Харламова

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 38
Перейти на сторінку:
Глава 1

 «Реагувати чи ні - це завжди ваш вибір».

  Катерина Ленгольда
                                    
«Просто космос. Практикум по
Agile-життя, наповненою
змістом і енергією».   Роблячи ковток елітного коньяку, Дмитро шкірився на усі тридцять два, доводячи своїм друзям, що він може закохати у себе будь яку дівчину.
   — Подивіться на мене… — Він махнув рукою, вздовж свого обличчя, опускаючись на лацкан ультрамодного, дорогого піджака. — Жодна не зможе встояти переді мною.
   — Чувак, ти дійсно вважаєш, що дівчата липнуть до тебе, лише через гарненьку фізіономію?! Ага, якраз таки. — Нахабно мовив Лев, наливаючи собі у склянку горілку.
   — До чого ти хилиш? — Звівши брови на переніссі, запитав Дмитро.
   — Він натякає на твою безлімітну картку. — Хмикнув Ігор, наче це було і так не зрозуміло.
   — Тобто, ви гадаєте, що все вирішують мої гроші?! — Дмитро різко підвівся з крісла, і одним махом - осушив повну склянку бурштинової рідини.
   Лев розсміявся на усю квартиру, і поправляючи своє світле волосся назад, промовив:
   — Можу побитися об заклад, що це так, і ніяк інакше. — Алкоголь завжди викликав його на парі.
   Дмитро нависнув над його кріслом, і простягаючи руку, чітко і швидко сказав:
   — Тоді давай. Ставлю на те, що знайду дівчину, яка закохається у мене до свят. Я жодного разу не скажу, що…
   — Що ти, - і є золота картка. — Одізвався весело Ігор.
   Дмитро та Лев повернулися у його бік і засміялись, але через декілька секунд продовжили свою неабияку важливу бесіду.
   — Добре, Дмитре,… але… Я оберу сам дівчину, - покажу пальцем, і це буде твоя ціль. — Він подав руку, і міцно стиснувши долоню друга, додав: — Коли вийдемо на полювання, ти будеш поганенько одягнений… і з синцем під оком. Ок?
   — До чого тут синець? — Очманів Дмитро, а вже через мить, валявся на підлозі.
   Лев зіскочив з крісла, і одразу мовив:
   — Це для правдоподібності… Бідний та побитий, - може вона захоче тебе пожаліти… скажеш, що побили та обікрали… — Він осушив келих, і подав руку Дмитру, який і досі був на підлозі.
   — Ти деб… Навіщо ж було так бити?! — Торкаючись ока, і кривлячись, Дмитро відмовився від допомоги друга, і встаючи, сказав: — Згода. — Коньяк добре дав у голову, якщо він погодився на таке.
   — Якщо я виграю, тоді… — Лев задумався.
   — Тоді? — Запитав Дмитро.
   — Хочу твоє авто. — Його очі заблищали, наче гірлянда на ялинці. У них була жага та азарт.
   — Ти хочеш моє Мазераті?! — Очі Дмитра майже з орбіт повискакували. — Ти здурів?!
   — Так, чи ні? — Лев знав, що його друг не крокує назад, «пасувати не можна» - ось девіз Дмитра і він це знав.
   — А якщо виграю я… то, що тоді отримаю? — Дмитро схилив голову.
   — Слухаю твоє бажання… — Він потер скроню і уважно подивився на друга.
   — Будиночок біля озера. — Згадуючи дивовижне місце з дитинства, промовив Дмитро. — Ну, як згода?
   — Згода! — Лев впевнено додав: — Готуйся віддати авто.
   — Ще побачимо! — Мовив Дмитро.
   Потиснувши одне одному руки, вони подивилися на Ігоря, який мав розбити рукостискання, у знак підтвердження парі.
   Ігор замахнувся, і в одну секунду парі Дмитра та Лева, - стало дійсним.
   — Все, - готово. Вітаю, вас бовдури! — Засміявся голосно він.
   Дмитро пройшовся по кімнаті, і узявши до рук пляшку коньяку, притиснув її до ока. Прохолода розійшлась по обличчю, заспокоюючи місце удару.
   — Коли почнемо парі? — Поцікавився Дмитро, обертаючись та дивлячись на друзів.
   — Завтра. Підемо у місто… там, де ялинку прикрасили... — Лев вишкірився і впав у крісло. — Там і знайдемо тобі, твою здобич.
   Дмитро важко зітхнув, зрозумівши, що влип по самі вуха. Проте відступати, - він не збирався… це не в його характері… Тож… завтра… все завтра…

   Впавши на ліжко, Дмитро все міркував, як він міг поставити на свою тачку… Клепки взагалі немає. Проте, що вже поробиш – завтра почнеться гра… вірніше вже сьогодні. Він прийшов додому майже о четвертій ранку… п’яний,   втомлений, та ще й зі синцем під оком. Лев геть придуркуватий… влупив йому, як слід.
   Дмитро торкнувся синця та поморщився.
   От вляпався…
  Проте, - якщо він виграє, будиночок дідуся знову його. Треба усі сили докласти, щоб закохати в себе ту, яку йому обере Лев,… а коли це станеться, і він отримає своє, - все стане на свої місця… він потішить діда і батька. А потім, він цій дівчинці відбашляє трохи зелених, і все забудеться, окрім перемоги.
   Після Нового року, - він відірветься по-повній, як завжди… Зателефонує своїм Сиренам та Німфам і влаштує марафон мокрих тіл та зітхань… З такими солодкими думками на майбутнє, - він усміхнено почав поринати у сон.
 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 38
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Джекпот, Анна Харламова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Джекпот, Анна Харламова"