Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Я перший селфіш на селі, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Я перший селфіш на селі, Цілик Ірина"

16
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Я перший селфіш на селі" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Я перший селфіш на селі, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Я перший селфіш на селі, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Я перший селфіш на селі,
Й мені від цього тепло.
Маленька зірочка на склі
Вірші наївні клепле.
Гарячим воском на щоці
Сльоза тихенько виє.
Скупатись можна в молоці,
Яке навряд відмиє…
Хитаюсь містом, що в вині
Мою дзеркальність губить.
Ліхтар скуйовдженій мені
Малює світлом губи.
Кобзарик з нарваним лицем,
Закоханий в повію,
Він цілував за комірцем
Мою дитячу шию.
Дівчисько, в профіль і анфас
Позичене на вечір…
Проте — не винна, що у вас
Тридцятирічні плечі.
І знов цілуюсь зі сліпцем.
Хто виграв? Фіфті-фіфті.
Бо за дитячим комірцем
Прокльовуються кігті!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Я перший селфіш на селі, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Я перший селфіш на селі, Цілик Ірина"