Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Сукенка, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Сукенка, Цілик Ірина"

17
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Сукенка" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Сукенка, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Сукенка, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
То є шмата до підлоги,
Що була сукенкою.
Гумаки натерли ноги,
Злипся рот цукеркою.
Жовтень пахне жовтим джазом
І вином з корицею.
Як не випестить одразу,
То віддасть сторицею.
День дощить. В пухнастий шалик
Душу позакутую.
Труїть сад мене із шалу
Ніжною цикутою.
Я бреду в блакитній манці.
Мокре серце гупає
У гугнявій лихоманці,
Збувшись шкаралупи. Є
Стьожка в тім старечім саду,
Миршава, а вивела
До весільного посаду
Моє серце. Вицвіла
Сукня? То прийдеться ліпша!
Фе — злиттю з підлогами.
Пахне осінь сім'ям вірша
Й потенційно — злогами…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сукенка, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сукенка, Цілик Ірина"