Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Професійне, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Професійне, Цілик Ірина"

13
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Професійне" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Професійне, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Професійне, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Я давно не варила малаші з піску
Й не пищала щодуху.
Та й давно не тягала листи в кулаку
З тополиного пуху.
На пристойних колінах без йоду — нейлон
(також зовсім не задрип!)
А натомість "секретиків" пхаю під скло,
соррі! — оптику — кадри.
І "ляльки" мої — часом круті пацани —
Владарі кіловатів.
Фокус-покус — "Мотор!” Щастя — повні штани,
Як належно відзняті…
Хоч давно не калякала дівич-анкет
Й не збирала наклейки,
У нових "аплікацій" ледь важчий сюжет
Й акуратніші склейки.
Чесне слово, здається, усе, як колись!
Всі великі й хороші.
Кішки-мишки, на щастя, не перевелись.
Лишень трішки — на гроші.
А як схованок хочеш, скоріш відсвяткуй
Свої прийдешні “-надцять"!
Бо коли я закінчу свій замок з піску,
Стане всім по кімнатці!..

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Професійне, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Професійне, Цілик Ірина"