Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Останній день зими, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Останній день зими, Цілик Ірина"

19
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Останній день зими" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Останній день зими, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Останній день зими, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Я натщесерце стала на вікні
(Чи за вікном?.. Тепер не до конкретики)
І дратувала тілом жовтий сніг,
Аби повиздихали теоретики.
Мені на палець мокрий янгол сів,
То календарний янгол з роду "раціo".
Снігурка в смужці радісних трусів —
Я пожаліла крил технічну грацію,
Та я на службі — стережу асфальт:
Підніжжя міста бореться із нежитю.
Ще й варто серед злих кудлатих пальт
Мені за першим Кольором простежити…
І хоч знамена дряпають живіт,
І ноги мерзнуть, що вродились босими,
Мій янгол хутко виховав живі
Мої веснянки сонцями дорослими!
І я віддала світові грошви
Моєї баби план маніфестації:
Сказала, що насіє лиш трави
На зло городу, що із роду “раціо”!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Останній день зими, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Останній день зими, Цілик Ірина"