Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Мій танець, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Мій танець, Цілик Ірина"

39
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мій танець" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мій танець, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Мій танець, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Мій танець…
Не божевільним
надірваним злим метеликом,
що біля лампи
до скону
тепла вимолює…

Не післязавтрашнім
глянцевим змазаним спокоєм
дівчинки-мрії,
насправді,
нескромно-голодної…

Не відпрацьованим
ненафарбованим графіком
тихо-білястої
голої логіки лібідо…

Танець ганчірки
червоної й густо-солоної,
що нею очі
бику
перев'язано бантиком!..

Танець
обітниці пальців,
що винні суєтністю,
втім, не забули всі впадинки
генною пам'ятю!..

Танець,
де шелест спідниць
ультразвуком насаджує
шкіру
на шкіру,
і знов
по-живому
роз'єднує!..

Я танцювала
мій танець
найменшою порою
з тим,
щоби дихати рухом
і чорною осінню…

Я танцювала
мій танець
як гімн анатомії,
щоб тверезіти
принаймні
тепер
крепатурою…

Я танцювала
мій танець,
щоб, зрештою, впевнитись,
що я жива,
що я — Іра,
що — Цілик
й закохана!

Мій танець…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мій танець, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мій танець, Цілик Ірина"