Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Марині, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Марині, Цілик Ірина"

112
0
09.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Марині" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Марині, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Марині, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ти знов навідалась на чай.
Дешеві сигарети смокчемо.
Моєю свічкою скуйовджене
Твоє волосся. Дзеленчав
Непевний дзвоник. Я мовчу.
Хвилин, роками заборгованих,
В твоїх очах, ненагодованих,
Туманні спомини лічу.
І ти мовчиш. Твоя вуаль
Зітханням частим заколисана.
В твоїй кишені — знову писана
З натури дівчинка-печаль.
Ти дівувала у вікні,
І без мого сліпого відома,
Така реальна, та невидима,
Шукала спільницю в мені.
Аж раптом — дзень! — на вікнах лід.
Я знову наодинці з тишею…
"Марино, ти мене залишила?!" —
фіранкам зляканим у слід…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Марині, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Марині, Цілик Ірина"