Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Колекціонер, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Колекціонер, Цілик Ірина"

20
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Колекціонер" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Колекціонер, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Колекціонер, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ти не знаєш моєї мови.
Ти мене пізнаєш на доторк.
Ти не куриш моєї злості.
Ти на мене весь день чатуєш.
Ти тримаєш мене за ребра.
Ти мене обережно клеїш.
Я тобі — абсолютно дика.
Я заповнюю твій гербарій.
В мене нерви — пласкі і зримі.
В мене нервів — долонька з ґаком.
Ти лишаєш відбитки пальців.
Ти вмочаєш їх в мої нерви.
Я з тобою хотіла сексу.
Я летіла без тіні сенсу.
Ти мене ухопив за хвостик.
Я з тобою хотіла сексу.
Ти повісив мене на стінку.
Ти притис мені ребра скельцем.
Ти подумав, що я — картинка.
Ти мені перекрив повітря.
Я — укупі з дешевим клеєм.
Я його не хотіла зовсім.
Я дивлюсь за вікно і чхаю.
Там літають мої товарки.
Вони падають й хочуть сексу.
Вони балують пані Осінь.
Ти її не помітив зовсім.
Ти повісив мене на стінку…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Колекціонер, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Колекціонер, Цілик Ірина"