Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Йєрма, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Йєрма, Цілик Ірина"

19
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Йєрма" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Йєрма, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Йєрма, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Мені у лоні паслися коні.
Витоптали.
Благенька й біла,
своє солоне
в ромашці витопила
й дозріла.
Згодом
тоненька і гостроока,
з молитвою
виходила в собі жінку.
Вимочила злі лікті
зіллям,
стала навколішки,
зігнулась пружинкою,
в пуповину власну завила:
Мамо! Я така пуста,
що кашляю віршами…
Ніч-породілля, —
й та
мостилася важко
й смішно
мені на плечі:
їй шви боліли,
але заціловував пальці
Вечір…
А я — прохачка —
очі лисі
мережу
миршавим юним місяцем
і — віриш —
вірші брешу,
бо шум
із тріщинок шкіри
вже виссав лице.
Пошерхлі щоки спасають
снігом,
бігом гарячих судин.
Закисають
повіки —
тезки нічних годин…
Мамо! Прости!
Мені стегна виїла
винна юшка
чужих рок-н-ролів…
Винна! Накоїла!
Світ — занімів,
він пилом злущився
і збожеволів,
бо ночі довші
тепер
за дні…
Мені затісно
у власних ребрах!
Мамо! Чом я —
земля без сімені?!

…А мама гойдалась
слізьми
на вербах…
Їй пуп мовчав,
хоч боліло в тімені…

мама — жінка — земля — космос —
я не змогла —
падаю вниз…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Йєрма, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Йєрма, Цілик Ірина"