Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Ідіотка, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Ідіотка, Цілик Ірина"

20
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ідіотка" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ідіотка, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Ідіотка, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Княжна Мишкіна
свою вуаль
зрізала
під нуль.
Вишкірив
жовті вени й зуби,
злизав емаль
жовтень
жалкий…
Дівуля —
несу розмір ноги
несерйозний
дорослими кроками
містом
доісторичним.
Збіса рву
жадібно,
так істерично
намисто.
Падають
ягідки
бісеру…
Ідіотка,
своє стограмове серце
ношу в кулаку,
щоб дощем
кислотним
не змило.
Спересердя
от таку,
оттакенну
душу
втопила!
Й гени совісті,
відгодовані
на заклання,
в кишеню
з діркою
клала…
Впала зірка в калюжу,
засмикався струм підскоком —
повиймав мені нерви
отим дощем
кип'яченим
і кинув місту.
От чого
без усякого щему
в мені
проросли той зуб із тим оком
тої правди,
скаліченої
гуманістами…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ідіотка, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ідіотка, Цілик Ірина"