Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Здійсненна мрія, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Здійсненна мрія, Цілик Ірина"

64
0
10.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Здійсненна мрія" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Здійсненна мрія, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Здійсненна мрія, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Так хочеться дотикову спрагу
висьорбати до донця,
опікаючи губи у кров,
шматками вигризти
серцевинку сонця.
Виповзти.
Взятись долонями шерхлими
за ребра
гармонії стиглої.
Визбирати
гірку настоянку нервів
з шепоту,
вийти звідтам
із силою.
Хочеться лінивої спеки,
аби злипалися впадини
із опуклостями
душі,
хочеться міста
спекатись,
винести зраду
міста
цокотнечею бабок у комиші.
Хочеться духмяного тютюну,
рук,
тонкої тканини плоті,
босоніж свою війну
серцевим друком
вистукати.
А потім
хочеться повітря рожевого,
де зависають
татуюванням птиць
думки блаженні.
Хочеться в яснотравистих скальпах
живої ворси
складати екзамени
черешням
на соковитість.
Хочеться, зрештою,
щоб із краси вислизали ми
і зачіпали
самісіньке лібідо квітів.
Хочеться асиметричних спазм
солодких губ,
повертання
хрипких вінілів
із дитинства-вирію…
Хочеться, знаєте, викричати оргазм,
роздряпати грубо
в собі кохання
і вижити
літньою,
дуже здійсненною
мрією!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Здійсненна мрія, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Здійсненна мрія, Цілик Ірина"