Книги Українською Мовою » 💙 Класика » З життя амеб, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "З життя амеб, Цілик Ірина"

21
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "З життя амеб" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «З життя амеб, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "З життя амеб, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Сиджу у барі інфузорій.
Ціджу в бокалі сіль прозору…
Крапля.
Вафля.
Цигарка.
Таксі…
Куди поділись амеби всі?
Пішли додому.
Спати.
Їсти.
Кохатись.
Митись.
Бігти на службу.
Сповідувать дружбу…
А я — за ниття!
Це мій акваріум…
Хочу — купаюсь в грузькому багні!
Ні…
Цвяшок.
Мотузка.
Пральне мило.
Нас попід тином у космос змило
й винесло…
Ранок.
Легкий сніданок.
Дієта.
Сієста.
І знов таксі…
Ми раді вітати амеб усіх!
Сиджу у барі інфузорій,
Давлю стегном медуз прозорих…
Це мій акваріум.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «З життя амеб, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "З життя амеб, Цілик Ірина"