Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Жінці в бузковому падають в ноги боги, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Жінці в бузковому падають в ноги боги, Цілик Ірина"

28
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жінці в бузковому падають в ноги боги" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жінці в бузковому падають в ноги боги, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Жінці в бузковому падають в ноги боги, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
для Та

Жінці в бузковому падають в ноги боги.
Жінці в бузковому руки цілують біси.
Жінку в бузковому чорне й червоне бісить.
Жінка в бузковому курить мою тривогу.
Жінка в бузковому зранку фарбує вії
Світлом, настояним з вітром у синій склянці,
Маже парфуми, виплескує сум фіранці…
Жінка в бузковому плакати геть не вміє!
Виплачу все довесняне в її волосся,
Вихлюпнусь сповна — отримаю, певно, вдвічі
Слів і помади… За вибухом — жовтий відчай.
Жінка в бузковому зовсім іще доросла…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жінці в бузковому падають в ноги боги, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жінці в бузковому падають в ноги боги, Цілик Ірина"